meizu m9 שוחרר android 2.2 - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

meizu m9 שוחרר android 2.2

averaraz

Recommended Posts

• תגובות 230
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לפי הדולר היציג המכשיר עולה כ-1600 ש"ח. תוסיף על זה 33% מיסים ותקבל 2130. אם תקבל קנס אין לי מושג אם זה יהיה באחוזים או סכום קבוע מראש (ואם כן אז כמה זה יצא לך). צריך לבדוק טוב טוב אם במחיר של כ-2130 ש"ח, כשאין לך אחריות כלל מאחר וזה לא נקנה בארץ, אם לא כדאי להוסיף 300 ש"ח ולקנות S מחנות בארץ עם אחריות וחשבונית וכך גם לקבל החזרים אצל סלקום/אורנג'/פלאפון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי הדולר היציג המכשיר עולה כ-1600 ש"ח. תוסיף על זה 33% מיסים ותקבל 2130. אם תקבל קנס אין לי מושג אם זה יהיה באחוזים או סכום קבוע מראש (ואם כן אז כמה זה יצא לך). צריך לבדוק טוב טוב אם במחיר של כ-2130 ש"ח, כשאין לך אחריות כלל מאחר וזה לא נקנה בארץ, אם לא כדאי להוסיף 300 ש"ח ולקנות S מחנות בארץ עם אחריות וחשבונית וכך גם לקבל החזרים אצל סלקום/אורנג'/פלאפון

כן אבל אם יש לך מישהו שיכול להביא לך אותו מארה"ב או משהו כזה - זה משתלם לגמרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Meizu אמרה לי בעצמה שהמכשיר מיועד רק לסין בינתיים.

בעתיד (עוד כמות חודשים) הם ישווקו אותו לעולם עם תמיכה בשפות רבות.

הם התעניינו בבאג-היבואן הרשמי הקודם שלהם, ואלקטרה, אין לי מושג למה אלקטרה.

עד אז נצטרך לתרגם את המכשיר לבד (אני אעשה זאת בשביל עצמי :) כמובן שאני גם אשתף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Meizu אמרה לי בעצמה שהמכשיר מיועד רק לסין בינתיים.

בעתיד (עוד כמות חודשים) הם ישווקו אותו לעולם עם תמיכה בשפות רבות.

הם התעניינו בבאג-היבואן הרשמי הקודם שלהם, ואלקטרה, אין לי מושג למה אלקטרה.

עד אז נצטרך לתרגם את המכשיר לבד (אני אעשה זאת בשביל עצמי :) כמובן שאני גם אשתף

אבל מבחינת המערכת ההפעלה זו לא אמורה להיות בעיה, נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתכנן רכישה קבוצתית ?

רציתי האמת, ושאלתי את בנוגע לכך, אבל הם ענו בשלילה מהסיבות הבאות:

1. מכירה דרך מפעל בסין היא לא חוקית כי למפעל אסור למכור לבד את המוצר לאנשים פרטיים, ויש לשווק אותו דרך החנויות.

2. קנייה מרובה דרך ישירות תיצור בעיות רבות מבחינת מימוש אחריות, מפני שכרגע אין מחלקה בMEIZU שעוסקת במכירות אישיות ללקוחות מרחבי העולם.

3. מתעניינים מהעולם צריכים לחכות ליבוא רשמי בארצם (אצלנו ע"י באג) כדי לרכוש את המכשיר.

היא אמרה לי שלא לדבר על הנושא הזה יותר בשל הסיבות הנ"ל.

לכן, האופציה היחידה של הקונים הביןלאומיים היא או לקנות את המכשיר דרך אדם פרטי בסין או להוסיף 30 דולר ולקנות מחנות כמו DX שאגב מציעה אותו במחיר לא רע בכלל.

בנוסף לכך, המכשיר רק יצא, והאספקה מצומצמת.

יש לחכות קצת כדי שהמשלוח השני והמתוקן של המכשיר יצא בהפצה גדולה (MEIZU אמרה לי בתקווה ל12 בינואר) ואז לקנות אותו, גם המחירים אמורים לרדת.

אבל מבחינת המערכת ההפעלה זו לא אמורה להיות בעיה, נכון?

מערכת ההפעלה היא לא הבעייה, אלא הממשק המותאם שMeizu יצרה הוא הבעייה, אותו אצטרך לתרגם, בנוסף לבעייה קטנה במערכת ההפעלה של כתיבת SMSים מימין לשמאל (ניתן לפתור בעזרת פאץ' שאנדרויד הכינה)

כמובן שתמיד יש את האופציה של להתקין מערכת נקייה, אני בטוח שמישהו יעשה זאת, אבל אני אעדיף להישאר עם הסגנון של הMeizu.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רציתי האמת, ושאלתי את בנוגע לכך, אבל הם ענו בשלילה מהסיבות הבאות:

1. מכירה דרך מפעל בסין היא לא חוקית כי למפעל אסור למכור לבד את המוצר לאנשים פרטיים, ויש לשווק אותו דרך החנויות.

2. קנייה מרובה דרך ישירות תיצור בעיות רבות מבחינת מימוש אחריות, מפני שכרגע אין מחלקה בMEIZU שעוסקת במכירות אישיות ללקוחות מרחבי העולם.

3. מתעניינים מהעולם צריכים לחכות ליבוא רשמי בארצם (אצלנו ע"י באג) כדי לרכוש את המכשיר.

היא אמרה לי שלא לדבר על הנושא הזה יותר בשל הסיבות הנ"ל.

לכן, האופציה היחידה של הקונים הביןלאומיים היא או לקנות את המכשיר דרך אדם פרטי בסין או להוסיף 30 דולר ולקנות מחנות כמו DX שאגב מציעה אותו במחיר לא רע בכלל.

בנוסף לכך, המכשיר רק יצא, והאספקה מצומצמת.

יש לחכות קצת כדי שהמשלוח השני והמתוקן של המכשיר יצא בהפצה גדולה (MEIZU אמרה לי בתקווה ל12 בינואר) ואז לקנות אותו, גם המחירים אמורים לרדת.

מערכת ההפעלה היא לא הבעייה, אלא הממשק המותאם שMeizu יצרה הוא הבעייה, אותו אצטרך לתרגם, בנוסף לבעייה קטנה במערכת ההפעלה של כתיבת SMSים מימין לשמאל (ניתן לפתור בעזרת פאץ' שאנדרויד הכינה)

כמובן שתמיד יש את האופציה של להתקין מערכת נקייה, אני בטוח שמישהו יעשה זאת, אבל אני אעדיף להישאר עם הסגנון של הMeizu.

מעניין, ויש צפי לגבי המכירת PRE ORDER בDX? מתי הם אמורים להתחיל לספק מכשירים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין, ויש צפי לגבי המכירת PRE ORDER בDX? מתי הם אמורים להתחיל לספק מכשירים?

אין צפי, אבל צריך לתת לזה טיפה זמן להירגע, כמות הקונים רק עוד בסין עצומה וההזמנות המוקדמות הגיעו ל100,000 מכשירים!

אבל זה אמור להיות בקרוב, ברגע שזה מופיע בDX זה תמיד קרוב.

חנויות שמוכרות את הMeizu M9 בינתיים לכל העולם:

http://www.fastcardtech.com/goods-5426-Finally%21+MEIZU+M9+1G+CPU+35+capacitive+screen+50M+camera+3G+GSM+Android+22+os+WIFI+GPS+FM+dual+512M+ROMRAM+.html

מחיר ל8GB כולל משלוח לישראל: 475 דולר

מחיר ל16GB כולל משלוח לישראל: 505 דולר

טיב שירות הלקוחות=סביר

http://www.houseofdap.com/preorder-meizu-m9-android-gsm-phone-wifi-8gb.html

מחיר ל8GB כולל משלוח לישראל: 479 דולר

טיב שרות הלקוחות=מעולה

http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.54116

מחיר ל8GB כולל משלוח לישראל: 449 דולר

טיב שירות הלקוחות=מעולה

כולם דרך אגב הזמנה מוקדמת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...