מחפש טלפון נייד קומפקטי חדש לאשתי - בדגש על ניהול זמן. תקציב גמיש. - עמוד 8 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש טלפון נייד קומפקטי חדש לאשתי - בדגש על ניהול זמן. תקציב גמיש.

tmpusr

Recommended Posts

אני מתאר לעצמי שבאייפון (ללא פריצה) אי אפשר לעשות את זה :lol:

בכל מקרה אני באורנג'...

אין לי סימוכין בדיוק עד כמה זה מוריד את רמת הקרינה - צריך אולי לחטט באתר של ה-FCC ולראות א יש תוצאות ל-2G בלבד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 118
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אפשר להגדיר אוטומציות כאלה (וגם כאלה שהרבה יותר מסובכות, כולל כתיבת סקריפטים)

באנדרואיד ללא שום בעיה עם tasker (אפליקציה לא חינמית)

בנוסף לא בעיה להחזיק על הדסקטופ של הטלפון אייקונים שמדליקים ומכבים 3G / WIFI / וכו'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה!

עכשיו נשאר רק לבדוק אם המעבר ל-2G אכן מפחית משמעותית את ה-SAR...

צריך להמשיך לחפור (כאילו לא חפרתי עד עכשיו עד :screwy:).

האמת, בזכות "החפירות" שלך אני לומד כל הזמן דברים נוספים (שאת חלקם אפילו לא הייתי חושב לשאול).

תמשיך ככה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סוף סוף הצלחתי "לגרור" את אשתי לחנויות ולבחור בעצמה מה נוח ומה לא...

מסקנות:

1. ה-SGS והנקסוס פשוט גדולים מדי ולא מעשיים (ולכן גם ה-desireHD כמובן).

2. האייפון כבר בגודל סביר אבל מאוד לא נוח לאחיזה ומעט כבד.

3. ה-HTC Desire מאוד נוח ובגודל סביר גם כן (אבל עם SAR מאוד גבוה).

העיצוב המעוגל שלו מאוד תורם לאחיזה ולנוחות בשימוש ממושך (ואצלה הוא ממושך).

4. המיילסטון גם בגודל סביר בקושי אבל מאוד כבד ומגושם.

האפשרות של מקלדת נשלפת דווקא נשקלת מאוד בחיוב רק שכל הדגמים הרלוונטיים גדולים וכבדים (אלה שלא מתפשרים בגודל מסך/רזולוציה).

5. חייב מסך גדול ברזולוציה גבוהה - 3.5 אינטש לכל הפחות.

5. את ה-DEFY המוקשח לא מצאתי בשום מקום, אבל הוא קטן מהנ"ל משמעותית.

* הנקסוס ONE אמנם נחשב מיושן אבל הוא בגודל המתאים, מבית עם תמיכה נרחבת ורמת קרינה נמוכה מעט (0.97)

* ה-DESIRE מכשיר מצויין, איכותי ונוח (וגם במחיר נוח עם קהילה רחבה) אבל עם נתוני SAR גבוהים מאוד (1.46 ממה שמצאתי).

איך אתה אומר שהנקסוס גדול מדי והדיזייר בגודל סביר? זה אותו מכשיר כמעט. או שאתה מתכוון לנקסוס S?

ומה זה SAR?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הייתי ממליץ על הנקסוס S בלי קשר.

הוא לא מחדש כלום חוץ מהשבב קריאת מוצרים החדש והמיותר הזה, ה WIFI שלו שווה לתחת, וכבר התחילו לצאת פלאפונים עם מעבדי 2 אז הוא גם לא "ספינת דגל" כמו הנקסוס 1. מכשיר ממש מיותר לדעתי.

הנקסוס 1 שווה לעומת זאת - מחיר מעולה, קהילת מפתחים מטורפת, והטראקבול הגאוני הזה שרק בגללו שווה לקנות את המכשיר.

זה למה הייתי ממליץ לך ללכת על הנקסוס ולא על דיזייר לדוגמא, בנוסף לעוד כמה פיצ'רים ש"חסכו" בדיזייר.

ד"א בנודע למיילסטון: מכשיר מעולה עם מסך טוב וזכוכית מוקשחת ואיכות בניה טובה. לדעתי די גדול ומיותר למי שאין שימוש קבוע במקלדת הפיזית.

לא כ"כ קל לפתוח לו ROOT והוא קצת איטי בלי (אפשרי לעשות לו OC ל 1200 מה"צ בלי בעיה, כמובן ע"ח הסוללה). סה"כ מכשיר מאוד חמוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מסכים איתך יותר מדי

אני עברתי מהנקסוס 1 לגלקסי שלי )I897 לא I9000(

מודה שהטראקבול זה אחד הדברים הכי גאוניים שנוצרו והיה לי קשה להיגמל ממנו... אבל זה עובר

הSGS הוא פלאפון חזק מאוד מבלי להכליל את הדור החדש עם ה2 ליבות שעכשיו מתחילים לצאת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

והטראקבול הגאוני הזה שרק בגללו שווה לקנות את המכשיר.

זה למה הייתי ממליץ לך ללכת על הנקסוס ולא על דיזייר לדוגמא, בנוסף לעוד כמה פיצ'רים ש"חסכו" בדיזייר.

על מה אתה מדבר? הטראקבול מעצבן, הפינהול בדיזייר הרבה יותר נוח.

ומה חסכו בדיזייר? יש בו כל מה שיש בנקסוס 1 ויותר (ממשק סנס למשל, הרבה יותר נוח - אני יודע שאפשר להתקין גם על הN1 אבל עדיין)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעצבן? ממש ממש לא. אמנם הוא חסר שימוש רוב הזמן, אבל הפיצ'ר של התאורה שלו זה הקטע פה. וזה שהוא לחיץ ואפשר להעיר איתו את המסך.

ומה שחסכו זה עוד מיקרופון לסינון רעשים, ויותר חשוב - עוד תדר. הדיזייר לא עובד ב 3G בחלק מהמדינות (ארה"ב לדוגמא) אלא אם יש לך את הגירסא המיוחדת והמאוד קשה להשגה שלו.

לא מסכים איתך יותר מדי

אני עברתי מהנקסוס 1 לגלקסי שלי )I897 לא I9000(

מודה שהטראקבול זה אחד הדברים הכי גאוניים שנוצרו והיה לי קשה להיגמל ממנו... אבל זה עובר

הSGS הוא פלאפון חזק מאוד מבלי להכליל את הדור החדש עם ה2 ליבות שעכשיו מתחילים לצאת

חזק חזק אבל מה זה שווה אם ה לא עובד? חוצמזה שלא התייחסתי אליו כי הוא לא רלוונטי בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הטרקבול הוא הדבר הכי גאוני שנוצר אי פעם לדעתי לפלאפון... פשוט נוח במיוחד עם כל הנושא של התאורה

תודה על חוות הדעת - תוכלו לפרט על מה מדובר לבור כמוני? :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...