מחפש טלפון נייד קומפקטי חדש לאשתי - בדגש על ניהול זמן. תקציב גמיש. - עמוד 7 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש טלפון נייד קומפקטי חדש לאשתי - בדגש על ניהול זמן. תקציב גמיש.

tmpusr

Recommended Posts

• תגובות 118
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

^

עניתי כבר...

ממשיך להשוות ולהתלבט :screwy:

8003702867.jpg

* מצאתי את ה-X10-mini proבארץ ב-1360 1460 ש"ח (+100 ש"ח לעברית) אבל המקלדת ללא עברית/ אני זוכר שיש אפשרות לחריטה איפשהו בתל-אביב, לא? מצד שני, אם ממילא אני חושב על חריטה, יש אותו בחצי מחיר כמעט בחו"ל.

ביררתי קצת ומכיוון שלא "גיירו" את מערכת ההפעלה של ה- PRO, גם אם אחרוט עברית על המקלדת איכשהו, היא עדיין תקליד אנגלית, לא?

אם זה אכן המצב, זה לא יעזור לי הרבה... עדיין המקלדת תהיה נוחה לאנגלית, אבל אצל אשתי זה לא עיקר השימוש בטקסט.

מצד שני, זה , אז לא אמור להיות פשוט להתקין תמיכה בעברית גם במקלדת הפיזית? מעניין...

[br]פורסם בתאריך: 30.12.2010 בשעה 13:44:04

מישהו מהמשתתפים יוכל לעזור לי בבדיקה מסויימת? עדיף מאנדרואיד ומסימביאן אם אפשר):

להעלות על הנייד WEEK VIEW של calendar עם ריבוי משימות חופפות באותו יום ולהעלות לכאן screen shot לדוגמה?

אם תוכלו להתייחס לקלות השימוש/ביצוע/סינכרון של משימה כזו?

תודה!

באנדרואיד על מסך ראוי זה נראה נחמד מאוד ודי קל לביצוע - איך זה בסימביאן?

אשמח לעזרה פה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

ביררתי קצת ומכיוון שלא "גיירו" את מערכת ההפעלה של ה- X10 MINI PRO, גם אם אחרוט עברית על המקלדת איכשהו, היא עדיין תקליד אנגלית, לא?

אם זה אכן המצב, זה לא יעזור לי הרבה... עדיין המקלדת תהיה נוחה לאנגלית, אבל אצל אשתי זה לא עיקר השימוש בטקסט.

מצד שני, זה , אז לא אמור להיות פשוט להתקין תמיכה בעברית גם במקלדת הפיזית? מעניין...

אז הנה... גיירו אותו: http://www.calcalist.co.il/articles/0,7340,L-3489782,00.html

זה אומר כנראה שגם המקלדת תהיה עם עברית, ממשק בעברית (ע"י סוני-אריקסון עצמה) וכבר עם 2.1 מהקופסה.

נחמד - יש למה לחכות. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכשיר נוראי, איטי מאוד בגלל הממשק המיותר של סוני

^

אני לא יודע איך הגעת למסקנה הזו - כל הסקירות שקראתי דווקא מאוד מחמיאות לזריזות והאינטואיטביות שלו (אם כי אין לי כל ניסיון אישי).

אני מניח שלשימושי סמארטפון לא סופר מתקדמים/תובעניים גם 2.1 תהיה בסדר גמור - מה המגבלה? תאימות למשל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

^

עמרי - עוד לא ענית... ;)

לאחרונה נתקלתי ב-MOTOROLA DEFY שנראה שחלופה מעניינת מאוד - קומפקטי (יחסית), מוקשח, עם מסך 3.7 אינטש ברזולוציה גבוהה ודק למדי. עם זאת, יש לא מעט תלונות על איכות השמע השערורייתית באוזניה ורמת קרינה גבוהה מאוד (1.4-1.6).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סוף סוף הצלחתי "לגרור" את אשתי לחנויות ולבחור בעצמה מה נוח ומה לא...

מסקנות:

1. ה-SGS והנקסוס S פשוט גדולים מדי ולא מעשיים (ולכן גם ה-desireHD כמובן).

2. האייפון כבר בגודל סביר אבל מאוד לא נוח לאחיזה ומעט כבד.

3. ה-HTC Desire מאוד נוח ובגודל סביר גם כן (אבל עם SAR מאוד גבוה).

העיצוב המעוגל שלו מאוד תורם לאחיזה ולנוחות בשימוש ממושך (ואצלה הוא ממושך).

4. המיילסטון גם בגודל סביר בקושי אבל מאוד כבד ומגושם.

האפשרות של מקלדת נשלפת דווקא נשקלת מאוד בחיוב רק שכל הדגמים הרלוונטיים גדולים וכבדים (אלה שלא מתפשרים בגודל מסך/רזולוציה).

5. חייב מסך גדול ברזולוציה גבוהה - 3.5 אינטש לכל הפחות.

5. את ה-DEFY המוקשח לא מצאתי בשום מקום, אבל הוא קטן מהנ"ל משמעותית.

לסיכום, המועמדים כרגע:

8692352771.jpg

4276146991.png

* ה-DEFY מאוד קוסם לי - מוקשח, קטן, מפרט מצויין וממש לא יקר (יחסית).

מצד שני עם SAR גבוה מאוד (1.4) ודיווחים על בעיות כרוניות עם האוזניה (שבתקווה נפתרו בסדרת היצור העכשווית).

* האייפון בהחלט עונה על הדרישה של "עובד מהקופסה" עם עברית ויש לו שוק יד שניה מצויין אם לא אסתדר איתו.

מצד שני - זה אייפון, רמת הקרינה שלו גם לא משהו (1.17), אחיזה לא נוחה וכל נזק לפלאפון יקר מאוד לתיקון אם בכלל.

* הנקסוס ONE אמנם נחשב מיושן אבל הוא בגודל המתאים, מבית עם תמיכה נרחבת ורמת קרינה נמוכה מעט (0.97)

* ה-DESIRE מכשיר מצויין, איכותי ונוח (וגם במחיר נוח עם קהילה רחבה) אבל עם נתוני SAR גבוהים מאוד (1.46 ממה שמצאתי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוכל להוריד את הסלולר לתדר 2G ולא תחווה בעית קרינה.

הפריסה של 2G טובה בהרבה (במיוחד בפריפריה) ודרישות ה-band width נמוכות בהרבה כך שהמכשיר נדרש לשידור חלש משמעותית בהשוואה ל-3G. זה אכן רעיון מצויין בזמן שיחות כשאין שימוש ב-3G ממילא. כשצריך 3G ממילא הטלפון לא דבוק לאוזן...

אם יש דרך לעבור בין 2G ל-3G ברגע שנכנסת'יוצאת שיחה באופן אוטומטי (או לחליפין, לעבוד תמיד עם 2G ו-WIFI ולעבור אוטומטית ל-3G רק כשחייבים) זה יכול להיות פתרון מצויין :xyxthumbs: מכיר משהו כזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...