מחפש טלפון נייד קומפקטי חדש לאשתי - בדגש על ניהול זמן. תקציב גמיש. - עמוד 6 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש טלפון נייד קומפקטי חדש לאשתי - בדגש על ניהול זמן. תקציב גמיש.

tmpusr

Recommended Posts

• תגובות 118
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

480*800 3.7"

הבנתי... אני מניח שעל ה-2.55 אינטש עם 320X240 של ה-X-10 mini זה לא ממש יראה אותו דבר :facepalm:

מאותה סיבה אני גם בספק אם כאלה בכלל זמינות למסך כזה.

המכשיר היחיד שראיתי עם רוחב "צר" דיו (51 ס"מ), מסך capacitive בגודל סביר (3.2") ברזולוציה גבוהה (360X640) ובמחיר מצויין (1200 ש"ח) הוא ה- X6 אבל הוא מריץ סימביאן.

מישהו מבעלי הסימביאן יכול לעזור לי ולעשות את הניסוי הנ"ל?

אני עדיין מאמין שאנדרואיד היא הבחירה הנכונה, אבל אני פשוט לא מוצא מכשיר מתאים - או שהם גדולים מאוד ויקרים או משהו כמו ה-X-10 miniPRO שגם יקר למדי (ולא זמין) אבל ככל הנראה יהיה מוגבל מאוד בגלל גודל המסך והרזולוציה הנמוכה לעניין ה-CALENDAR.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:facepalm:

אני חושב שאתה לא מבין.... זה תוכנה שהיא חלק מהאנדואיד עצמו, אין דבר כזה "לא זמין" היא נמצאת בכל מכשיר...

ככה זה נראה עם האפליקציה של , אבל פה זה המערכת על בסיס 1.6

http://www.gsmarena.com/sony_ericsson_xperia_x10_mini-review-481p7.php

אני לא מצליח למצוא תמונה של הcalender מהגרסה של ה2.1 החדשה

בכל מקרה, תמיד אפשר להתקין את הcalender המקורי גם אם הוא לא קיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המסך גדול 3וחצי

http://www.gsmarena.com/zte_blade-3391.php

אבל יש הרבה המלצות עליו ומחיר פשוט מצויין

מסך AMOLED

http://www.xda-developers.com/feature/flash-news-partial-results-on-the-best-devices-of-2010/

סבבה הביאו את זה כבר הצעה לא צריך להגיב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

tmpusr לדעתי דבר שוב עם אשתך

תבין, אני עברתי לנקסוס שלי אחרי ה6120 הישן שלי, לקח לי שבועיים להתרגל לרוחב החדש... אבל מתרגלים לזה

עכשיו אני גם התרגלתי לרוחב של הקפטיבייט שלי במיוחד עם המגן שלו שגדולים מהנקסוס שלי, הכל עניין של הרגל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיברתי איתה שוב... גם לה כבר נמאס :lol:

היא אמרה לי - "קנה מה שנראה לך - אני כבר אסתדר... רק שלא יהיה יקר מדי - שלא יכאב הלב יותר מדי אם הוא יהרס/יפול/יאבד"

ה-1200-1300 ש"ח של ה-X6/X-10 MINI נשמעים לה דיל מצויין. 1500 כבר מעט יקר.

ב-2000 ש"ח היא מוכנה רק אם זה ממש ממש משתלם בהפרש משמעותי מהחלופות.

אבל מה לעשות - היא בחרה לה בעל OCD אמיתי :s07:

* מצאתי את ה-X10-mini proבארץ ב-1360 ש"ח אבל המקלדת ללא עברית/ אני זוכר שיש אפשרות לחריטה איפשהו בתל-אביב, לא?

מצד שני, אם ממילא אני חושב על חריטה, יש אותו בחצי מחיר כמעט בחו"ל.

* ה- BLADE זול כל כך רק ב-UK? אני יכול לקנות בארה"ב בקרוב מאוד אבל לא מצאתי אותו שם.

עם כל כמה שהמפרט והמחיר מפתים ולמרות מה שאשתי אמרה אני יודע שהוא יהיה גדול לה. היא פשוט תשאיר אותו בבית :lol:

מכיוון ששום דבר לא מתאים לי בול, אני שוקל לקנות משהו מהדגמים הזולים ולנסות להסתדר איתו עד שיצאו (בתקווה) דגמים מתאימים:

* ה- X6 עם מסך capacitive ברזולוציה 360X640 בגודל 3.2" וברוחב 52 מ"מ בלבד - אבל עם סימביאן ישן.

* ה-X-10 mini או ה-mini pro אם יהיה במחיר סביר - מסך 2.55" ברזולוייה 240X320 אבל + UX + capacitive ורוחב 50/52 מ"מ

* ללכת על ה-VIVAZ (או VIVAZ PRO אם יהיה זול) עם פרמטרים דומים ל-X6 אבל מסך resistive ויכולות מדיה מעולות.

כולם בסביבות ה-1200-1300 ש"ח ויספיקו אני מניח עד שיצוץ דגם הולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלא תעז לקנות את ה-Vivaz אחרת אתה מסתכן בפגיעה במערכת היחסים שלכם עקב תסכול הולך וגובר ממכשיר הסלולר. ;D

אנחנו יותר מ-20 שנה ביחד - זה לא מה שישבור אותנו (או שהוא עד כדי כך גרוע?) :lol:

האמת - שיחקתי עם ה-SATIO שאמור להיות זהה בממשק ל-VIVAZ והוא אכן לא מהנה במיוחד ולא ידידותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...