יש בעיה לקנות קשיחים בKSP? - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש בעיה לקנות קשיחים בKSP?

ariel-ro

Recommended Posts

שלום,

אני צריך לקנות שני קשיחים של 1TBכל אחד.

המחיר הכי זול שמצאתי הוא 260ש"ח לאחד בKSP, שהם ממש קרובים אליי.

השאלה היא האם יש בעיה לקנות אצלם חלקים בודדים בכלל וקשיחים בפרט.

כמובן שמודבר על מימוש אחריות.

אריאל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 62
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני יכול להגיד, שבמהלך ה-5 השים האחרונות כמעט כל הרכישות הקשורות למחשב נעשו בKSP ואני מאוד מרוצה.

בעניין האחריות - יצא לי כמה פעמים לממש אחריות.

פעם אחת - אלו היו , שפתאום באוזנייה אחת הפסיקו לשמוע והן הוחלפו במקום.

פעם שניה - הארדיסק שפתאום לא יכל להעלות את הווינדוס . הוא נשלח ליצרן ותוך שבוע קיבלתי אחד חדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קניתי אצלהם מלא פעמים ללא בעיות.

פעם אחת קניתי הרד דיסק.

אחרי חודש הוא קרס,החליפו לי לחדש במקום.

אחרי חודש הוא שוב קרס והחליפו לי לחדש שוב במקום,מאז טפו טפו הכל בסדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה נשאלה היום ב15:30

חכו עוד קצת כשעובדי החנויות האחרות יגיעו הביתה ידליקו מחשב יכנסו לפורום ויקראו את השאלה המדליקה של פותח הדיון

או אז תתחיל לה מסכת ההאשמות על מיחזור הארד דיסקים ושירות של כלא בטורקיה ומעבדי 3 שהוסבו ל קור איי 7

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה בKSP היא לא החומרה שהם מוכרים או השירות שהם נותנים אלא זה שהם מציעים מחשבים מורכבים עם שילובים חסרי היגיון במפרט והרבה זבל ג'נרי.

מה זה משנה איפה אתה קונה דיסק קשיח בכלל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מי שרוצה לקנות קשיחים מ-KSP שייקרא את זה. אתם מתארים לעצמכם מה באמת רציתי לומר ואחסוך מכם כדי לא להוציא דיבה...

הם נתבעו בדיוק על העניין הזה יחד עם הכוכבים הנוספים הכי זולים בישראל

http://www.google.co.il/search?hl=iw&q=KSP++%D7%93%D7%99%D7%A1%D7%A7+%D7%A7%D7%A9%D7%99%D7%97+%D7%AA%D7%91%D7%99%D7%A2%D7%94

לכו תדעו מה הם מוכרים ברגע זה ממש ואם אח"כ זה לא יוכרז בעוד תביעה דומה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא בא להגן על אף אחד.

אבל בחיית רבק, זאת לא אשמת החנויות שסיגייט המשיכה כאילו לא קרה כלום ואחרי זמן מה הוציעה עדכוני FW בשרשרת בטענה שזה יפתור את הבעיות.

האשמה היא קודם כל בסיגייט שהעדיפה לשחק אותה כאילו הכל בסדר הרבה זמן אחרי שכבר התופעה היתה ידועה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החב רות נתבעו כי הם ידעו על התקלה עקב כמות החזרות גבוהה , ביררו אתה נושא, והמשיכו למרות זאת במשך תקופה ארוכה למכור עשרות אלפי דיסקים פגומים לציבור. קרא את הכתבות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני קניתי הרבה ב-KSP, הכל היה בסדר

לעומת זאת קניתי מספר כוננים בסקאי פיסי. ב-2 מתוך 3 מקרים קיבלתי מוצרים דפוקיםוכל פעם נאלצתי להמתין קרוב לחודש עד שהחליפו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מרבית התקלות שנתקלתי בהם היו DOA כלומר הגיע מת

היה לי פעם מקרה בודד שדיסק הלך בתקופת האחריות וקיבלתי חדש עם נפח משופר.

לדעתי אם הוא ישרוד אצלך את השבוע, מרבית הסיכויים שימשיך לעבוד עד שתזרוק אותו לפח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מי שרוצה לקנות קשיחים מ-KSP שייקרא את זה. אתם מתארים לעצמכם מה באמת רציתי לומר ואחסוך מכם כדי לא להוציא דיבה...

הם נתבעו בדיוק על העניין הזה יחד עם הכוכבים הנוספים הכי זולים בישראל

http://www.google.co.il/search?hl=iw&q=KSP++%D7%93%D7%99%D7%A1%D7%A7+%D7%A7%D7%A9%D7%99%D7%97+%D7%AA%D7%91%D7%99%D7%A2%D7%94

לכו תדעו מה הם מוכרים ברגע זה ממש ואם אח"כ זה לא יוכרז בעוד תביעה דומה.

אלכס,

אל נא תשפוט את הרשת בהתנהלות שלה לפני שהעניין הזה הגיע למשפט. זה שמישהו תובע הכל טוב ויפה. תחכה לתוצאות לפני שאתה מבסס דעה ע"ב משפט זה.

להזכירך - לפני כשנה וחצי יצא פרסום של כלכליסט על זה שניידי שנמכרים אצלנו קצת בעיתיים מבחינת המקוריות. במשפט לפני חודש (+/-) הוכח אחרת וDELL העולמית התנצלו בכל העיתונים המרכזיים.

בהרבה מקומות בעולם נהוג לחשוב כי אדם חף מפשע עד שהוכח אחרת. זה מוגזם לבקש יחס דומה לרשת מכירות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...