כל המזון הנימכר בסופרמרקטים בארץ-אינו ראוי למאכל אדם (בעקבות תוכנית כולבוטק) - עמוד 8 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כל המזון הנימכר בסופרמרקטים בארץ-אינו ראוי למאכל אדם (בעקבות תוכנית כולבוטק)

dan79

Recommended Posts

אני לא אוכל מהחי בכלל (חיות / מוצרים של חיות)

אני בעד לאכול אורגני אבל לא עושה את זה בעצמי יותר מדיי (בטופו וכו' כן מחפש את ה "לא מהונדס", בירקות אני סתם קונה את הירקות שיש כי אין משהוא אחר וגם לא תמיד מה שכתוב נכון)

אם כך ידידי ,אז אתה בעצם כמוני ,קרי קודם כול צימחוני ורק אחר כך טיבעוני.

אגב ,כדי שתיבדוק את האפשרות של קבלת משלוחים של פירות וירקות אורגניים

ישירות לביתך באמצעות הזמנה באתרי של התארגנויות מגדלים שמחזיקים הפצה עצמאיות

וכך מוזילים את העלות הסופית לצרכן על-ידי הימנעות מתשלום לסרסורים ומתווכים למינהם

כמו עדן טבע מרקט ,ניצת הדובדבן ואחרים, שלמעשה מוכרים לך ביוקר ,את הסחורה שהם משלמים עלייה

גרושים לחקלאים עצמם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 186
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

:hizuk:

תאמר לי בבקשה ,כשאתה אומר שאתה טיבעוני ,האם אתה מיתכוון לכך שאתה גם צימחוני ,

שהרי יש טיבעונים שניזונים מבשר אורגני שגודל באופן טיבעי על צמחיה אורגנית טיבעית

ללא שימוש במזרזי גדילה רעילים כמו ארסן ,הורמונים,אנטיביוטיקה ושאר הכולרות שדוחפים

המניאקים לפרות המסכנות שלהם ,המוחזקות בתנאים תת-אנושיים (כלומר תת-חייתיים)

של סבל והתעללות מתמשכים על בסיס יום יומי בבכלובים ללא יכולת לנוע תוך כדי התפלשות

בלתי נימנעת בחרא ובשתן של עצמם עד לסופם המזוויע לא פחות בשחיטה "יהודית כשרה ",

שהיא למעשה חיתוך איטי ומייסר של עורקי הצוואר הגורם לדם להינתז החוצה בעוצמה

הגורמת לחייה המסכנה להיחנק בדם שלה עצמה,

וכל זאת ,עבור מה ?

כדי שמר דובי זובי יוכל להנות מהסטייק המזויין שלו !

עוד מאה שנה יסתכלו על אנשים כמו דובי-זובי כמו שאנחנו מסתכלים על אותם

אירופאים שחיו בימי הביניים בזמן האינקוויזיציה שהיו מעלים על המוקד בעודם בחיים ,

יהודים , אנשי שאמרו דברים שנחשבו ככפירה

ונשים זקנות בטענה המופרכת שהן מכשפות (כשלמעשה הן היו סתם נשים זקנות שעקב גילן

ומחלות כמו אלצהיימר פשוט איבדו את צלילות מחשבתן )

^^^

וזה, רבותיי, מה שקורה לבנאדם שלא מקבל מספיק B12.

אגב, כל מי שמציקה לו השחיטה הכשרה - בשביל זה המציאו את טיב טעם (מה שמזכיר לי...אני חייב לנסות מתכון חדש לספריבס).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

וזה, רבותיי, מה שקורה לבנאדם שלא מקבל מספיק B12.

אגב, כל מי שמציקה לו השחיטה הכשרה - בשביל זה המציאו את טיב טעם (מה שמזכיר לי...אני חייב לנסות מתכון חדש לספריבס).

צר לי לאכזב אותך ,אבל כל הבדיקות דם שלי יצאו תקינות ,ללא שום מחסור ב-B12 .

EAT SHIT AND DROP DEAD :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי אמר שחסה רוצה להאכל ?

הכי טוב לאכול אך ורק פירות שנשרו מהעצים , ככה לא מכאיבים להם ...

אנחנו עדיין עובדים לפי מחשבות של חברה שהתקיימה ליפני 2000 שנה כלומר בני אדם עדיין לא מפנימים את הצורך להתאים תזונה למצב החדש שבו כדור הארץ מאוכלס ברובו בבני אדם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צר לי לאכזב אותך ,אבל כל הבדיקות דם שלי יצאו תקינות ,ללא שום מחסור ב-B12 .

EAT SHIT AND DROP DEAD :smile1:

אני בספק...אלא אם אתה לוקח כדורי ויטמינים כמו כל המסכנים האלה.

הגוף שלך צריך מוצרים מהחי, מה לעשות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

B12 קיים גם בטופו

הגוף של אינו מעבדה רדיולוגית - מה שנכנס ומה שנשאר חלק מהגוף עצמו הוא אותו יסודות בדיוק, וגם חלק מהתרכובות נשארות כמו שהם. התרנגולת / הפרה שאכלת הם בעצמם חיות צמחוניות שהשיגו ממקור צמחי את מה שאתה אוכל בבשר שלהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

B12 קיים גם בטופו

לא נכון.

http://www.soya.be/nutritional-values-of-tofu.php

הגוף של אינו מעבדה רדיולוגית - מה שנכנס ומה שנשאר חלק מהגוף עצמו הוא אותו יסודות בדיוק, וגם חלק מהתרכובות נשארות כמו שהם. התרנגולת / הפרה שאכלת הם בעצמם חיות צמחוניות שהשיגו ממקור צמחי את מה שאתה אוכל בבשר שלהם

למערכת העיכול של בני אדם אין את היכולת הפיזית להפריד את הויטמין מהצמח. לכן אנו חייבים לצרוך B12 דרך הרביוורים, שכן מסוגלים לעשות את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי אמר שחסה רוצה להאכל ?

הכי טוב לאכול אך ורק פירות שנשרו מהעצים , ככה לא מכאיבים להם ...

אתה צוחק ,נכון ???

אנחנו עדיין עובדים לפי מחשבות של חברה שהתקיימה ליפני 2000 שנה כלומר בני אדם עדיין לא מפנימים את הצורך להתאים תזונה למצב החדש שבו כדור הארץ מאוכלס ברובו בבני אדם .

מי שעושה 20 ילדים ,מצידי שיתפגר מרעב .

עדיף בכלל לבטל קיצבאות ילדים ,זה מעודד את החרדים והערבים להתרבות כמו ארנבות...

אני בספק...אלא אם אתה לוקח כדורי ויטמינים כמו כל המסכנים האלה.

הגוף שלך צריך מוצרים מהחי, מה לעשות.

נו ומה אתה רוצה ממני ?

רוצה שאני אסרוק את דף תוצאות בדיקות המעבדה ,כדי שתנוח דעתך ?

עד כמה שאני זוכר גם השרימפסים ,הסרטנים,הצדפות (במיוחד "קוקי סאן ג'ק -האהובים עלי במיוחד),רגלי הצפרדעים

השבלולים,הטונות,הסלמונים,הקוייאר,הפורלים ,דגי ההרינג וכיוצא באלו , גם נחשבים כיצורים מן החי ....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה חיים אחרים לעשן גראס

ממש מצב מודעות נקי יותר , זו האמת .

ככה קוראים את זה sjpko וההורים שלי. בערך כמו שתסביר להם איך dream catcher עובד

כדוה"א מאוכלס ברובו בבני אדם ולכן הם אוכלים אחד את השני.

בצורה ממוסדת, אבל ממש כן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ככה קוראים את זה sjpko וההורים שלי. בערך כמו שתסביר להם איך dream catcher עובד

מה?

נו ומה אתה רוצה ממני ?

רוצה שאני אסרוק את דף תוצאות בדיקות המעבדה ,כדי שתנוח דעתך ?

עד כמה שאני זוכר גם השרימפסים ,הסרטנים,הצדפות (במיוחד "קוקי סאן ג'ק -האהובים עלי במיוחד),רגלי הצפרדעים

השבלולים,הטונות,הסלמונים,הקוייאר,הפורלים ,דגי ההרינג וכיוצא באלו , גם נחשבים כיצורים מן החי ....

אתה צמחוני כמו שאני שרפרף של איקאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וההבדלים מהנדסה גנטית של היום ?

שיטת הביות - האדם לפניי 8 K שנים לא הינדס גנים ומולקולות DNA. הוא בחר צמח שנראה לו טוב, וגידל יותר ממנו. זה לא עוקף את הברירה הטבעית שמגינה משינויים גנטיים מסוכנים

שטויות במיץ, כל גידול מאולץ משנה את תהליך הברירה הטבעית, שעורה במקורה הייתה רעילה(גם חיטה פראית ד"א, אחלה כאבי בטן עזים יהיו לך), ברירה טבעית = ללא התערבות חיצונית אלא אם אתה לוקח את האדם כהתערבות טבעית שאז כל דבר שהוא עושה זה טבעי. באותה צורה אתה יכול לטעון שיצירת סוסים גמדיים, או חתולים ללא פרווה זה תהליך של ברירה טבעית, שברור לכל אידיוט שהתוצרים הללו לא היו שורדים בטבע לבדם. אבל לא אתה לא אידיוט - סתם דמגוג.

אורך הבדיקה - 8 K שנים הם המון דורות גם של הצמח וגם של מי שאוכל אותו. זה זמן מספיק ארוך כדיי להיות בטוחים שהצמח בטוח, לא כמו בהנדסה גנטית מהירה של היום

אורך הבדיקה, אלפי שנים שאנשים מתו מצמחים רעילים, טפילים במזן, מחלות, ושאר ירקות, אתה גם בטח טוען שלא צריך לחסן ואפשר לטפל באיידס בעזרת מינון רעיל של וויטמין C כמו ד"ר מנגלה הטבעוני(מתיוס רת) שגם המציא את תורת "האורתומלקולריות" "המודרנית" וגרם על הדרך למותם של כמה "מטופלים" בדרום אפריקה.

דובי - כמה שהאדם פחות נוגע בצמח, כך הצמח איכותי טעים ובטוח יותר. הריסוסים לא אמורים להיות שם מהתחלה (הם נדרשים כי מנסים לגדל צמח לא תקין או בתנאים שלא תקינים בשבילו פשוט כדיי שהוא ישרוד ו/או לא יהיה רעיל)

שטויות במיץ, "הריסוסים" היו שמה תמיד, ניקוטין - אחד מהרעלים הקדומים היידועים ביותר לאדם שימש כחומר הדברה באופן מוכח ב5000 לפנה"ס ויש תיעודים קדומים של שימוש בחומרי הדברה עוד לפני כן. תגדל אתה כל דבר, אפילו עגבניות שרי ותראה מה קורה להם ללא שום הדברה "ביולוגית" או לא.

הטבע פיתח במשך אלפיי שנים צמחים בטוחים (כאלה שאכילים וכאלה שלא, גם כאלה שרעילים) ולמי שאוכל אותם נתן אינסטינקט לזהות צמחים שרצוי לאכול וצמחים שלא. בני האדם ידעו במשך אלפי שנים לזהות איזה צמחים אכילים (ומתיי - כשבן אדם או חיה חולים יש להם אינסטינקט לצמחים שבא להם לאכול באותו רגע כדיי להתרפא), ובני האדם גם העבירו את הידע הזה במשך דורות, וזיהו צמחים טובים לאוכל ב 0 טעויות

לא נכון הרוב המוחץ של הצמחים היום הם צמחים מבוייתים, החל מחיטה וכלה בתפוחים, תסתכל על הסוגים הפראיים שלהם, או שהם רעילים לחלוטין או לא טעימים בגרוש, התפקיד של הפרי הוא להכשיר את האדמה לנביטת הזרעים - AKA מנגנון דישון עצמי, לא להיות חלק מהארוחה היומית שלך, ולא כפי שאוהבים לשקר בבית הספר לילדים כדי שהסוס יחרבן את הזרעים במקום אחר. חיות בשונה מהאדם מעכלים תאית יופי...

השינויים של ה 200 שנים האחרונות (גנטיקה וריסוס) יצרו צמחים שנראים בטוחים לפי האינסינקטים שלנו (שלא שונו, ונמחקים כי לא נעשה בהם שימוש) כשלמעשה הם לא - צמח יכול להיות מסוכן אבל להיראות תקין, או יכול להיות מרוסס בחומרים שהגוף שלנו לא יודע לזהות אל ידיי בדיקה ויזואלית / ריח וכו

שוב שטויות.

בנוסף במקום להמשיך להחזיק את הידע האינסטינקיבי של מה לאכול ומה לא, כבר כמה דורות בני אדם לא יודעים כלום וסומכים אל איזה גוף מוסמך (חרטא - זה גוף שפשוט מנסה לעשות מקסימום כסף במינימום תביעות יצוגיות) שיאמר מה בטוח ומה לא

כן מקסימום תאבת בצע, כמו להאכיל את העולם? היידעת שהחיטה היום מכילה 80% זרעים מחיטה לפני 30 שנה? היידעת שחיטה פרא מכילה פחות מ-5% מהעמילן של חיטה מבוייתת?

טבעונים זה מילה שיש בתוכה כמה קבוצות (אם שמות שונים באנגלית), אחת מהן קשורה ללנסות להתרחק מהמערכת הרס עצמי שקורה כאן ב 2 דרכים : ניסיון להשתמש בצמחים שלא נגעו בהם בשיטות הבעייתיות, וניסיון לשחזר את האינסטינקט לזהות צמחים. חלק מהטבעונים לא ממש מבינים איך זה עובד, זה לא אומר שכולם לא מבינים ו /או שהדרך לא נכונה

טבעונים זאת מילה לאנשים צבועים ומושלים, שאו שהם לא יודעים שהם אוכלים את אותו החרא באריזה יפה(וגם יקרה) יותר עם ציור של גבעות ואגמים, או שהם אנשים צבועים ושקרנים שמודעים לזה ורק רוצים להרוויח על פראיירים(אתה שייך ככל הנראה לקבוצה השניה). חקלאים אוהבים גידול אורגני מהסיבה הפשוטה, פחות השקעה רווח יותר גדול, הם לא צריכים לייצר גידול עמיד, "יפה", ואחד שעומד בסטנדרטים שאותם מקציב משרד החקלאות, אלא פשוט לזרוק זרעים וחרא לבור ולמכור לטיפשים כמוך את התוצר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

@דן

אני בהחלט לא צוחק ( למרות שזה משעשע ) אבל יש גישה בטבעוניות אני חושב שהם מכנים את עצמם "אוכלי פירות" פרוטריאן או משהו כזה שאוכלים רק פירות שנשרו מהעצים .

התגובה שלך לגבי מי שעושה עשרים ילדים נפלאה מבינתי - לא דיברתי על הנושא הזה בכלל , אבל לא חשוב .

הינה הקישור העברי יש כמובן גם באנגלית

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%A4%D7%A8%D7%95%D7%A7%D7%98%D7%A8%D7%99%D7%99%D7%A0%D7%99%D7%96%D7%9D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה?

אתה צמחוני כמו שאני שרפרף של איקאה.

היית מת להיות שרפרף של איקאה.

אתה יותר כמו נייר הטואלט שאני הולך לנגב איתו את ישבני....

דגים,פירות ים אינם בשר .

למעשה השומן שלהם בריא.

האמת שגם יצורים צימחוניים כמו פרות מסוגלים לעכל רקמות

של דגים ופירות ים ללא תופעות לוואי.

לעומת זאת יצורים שהם במהותם צימחוניים יסבלו מסתימת מעיים העלולה

להסתיים במוות.

ההוכחה הטובה ביותר לכך:

תבלע סטייק אנטריקוט במשקל חצי קילו במצב נא לחלוטין .

אני מבטיח לך שעד מחר את תובהל לניתוח דחוף באמבולנס

,ולא אתה תמות ביסורים קשים ביותר.

(למעשה בסין הקיסרית האבסת נידון למוות בבשר נא ,נחשבה כהוצאה להורג אכזרית במיוחד

לעומת עריפת ראש והייתה שמורה למרגלים בוגדים שסייעו לאוייב )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...