כל המזון הנימכר בסופרמרקטים בארץ-אינו ראוי למאכל אדם (בעקבות תוכנית כולבוטק) - עמוד 5 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כל המזון הנימכר בסופרמרקטים בארץ-אינו ראוי למאכל אדם (בעקבות תוכנית כולבוטק)

dan79

Recommended Posts

דן - אני עדיין לא ממש מבין מה לא בסדר ב 5 הנקודות שהבאת

אם כבר, מה שעושים היום אם גופות - לקבור אותן בשטח אדמה שנקרא בית קברות - זה באמת דבר חמור. לדעתי אם מישהוא מת תשרפו אותו, אם אין משהוא יותר טוב לעשות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 186
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

שער אדם הוא מבודד גרוע מאוד ( הכוונה ביחס לפלומה של אווזים )

אין בו "תאים" שכולאים את האוויר ו / או שטח פנים גדול ו/או נפח )

הוא דחוס וכבד , שער אדם אולי הוא חזק ביחס לסיבים אחרים נניח כותנה אבל מבודד - נייט !

ישנה דילמה מוסרית של חילול גופת האדם בידי בני אדם , אבל נניח לאריה או לצבוע ואפילו לא לחולדה אין את הדילמות המוסריות האלו ( אולי לאריה יש מעט בגלל העיניין של הציד , אבל לצבוע ולחולדה אותו כנ"ל לחזיר רעב - הם יבלסו את הגופה כאילו זה סטייק אנטריקוט מיושן מה שלבני אדם אין שום בעיה לעשות )

אז הכל עיניין של מיקום בשרשרת המזון כניראה ומוסר זה מותרות .[br]פורסם בתאריך: 26.11.2010 בשעה 01:17:04

אז אם מדברים על אכילת בשר אדם

הרעיון הועלה כבר בעבר :

למניעת הפיכתם של ילדי העניים באירלנד לנטל על הוריהם וארצם והפיכתם למועילים לחברה

ג'ונתן סוויפט (1745-1667) היה סופר וסטיריקן בריטי ממוצא אירי, שהקדיש רבות מיצירותיו למאבקה של אירלנד בהגמוניה האנגלית. הוא מפורסם בשל יצירותיו "מסעות גוליבר" (1726) ו"הצעה צנועה" (1729). הצעה זו, שהוא מעלה בה את הרעיון כי על האירים לאכול את ילדיהם, היא אחת מיצירותיו החריפות ביותר.

http://www.haaretz.co.il/hasite/pages/ShArt.jhtml?itemNo=437686

כבר הערכתי את עלות גידולו של בן קבצנים (ולתוכו הכנסתי גם את כל הפועלים החקלאיים, העובדים וארבע חמישיות מבין פועלי האיכרים) בשני שילינגים לשנה(12), כולל סחבות; ואני מאמין שאין אדון הגון שיסרב לתת עשרה שילינג תמורת ילד שלם ושמן, שכפי שהוכחתי הרגע אפשר להכין ממנו לפחות ארבע מנות בשר טוב ומזין, שעה שעליו לסעוד רק עם חבר או עם בני משפחתו. כך ילמד הגביר להיות בעל בית טוב ויהיה אהוד יותר על אריסיו. האם תרוויח שמונה שילינגים שלמים, ותהיה כשירה לעבודה עד שתלד ילד נוסף.

אלו המקמצים יותר את ידם (כצו הימים הללו),יכולים לפשוט את עורה של הגווייה; עור זה, לאחר עיבוד, ייהפך לכפפות אופנתיות לגברות ומגפי קיץ לאדונים מהודרים(13).

בדבלין עירנו אפשר יהיה לייסד בתי-מטבחיים מיוחדים לשם כך באזוריה הנוחים יותר. מומלץ כי הקצבים יקנו את הילדים חיים ויכינו אותם לבישול בעודם חמים לאחר השחיטה, כפי שאנו עושים לחזירים המיועדים לצלייה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עם איסתרא.

אין שום בעיה מוסרית לדעתי עם אף אחת מההצעות שהועלו.

כן, זה אולי נשמע קצת מגעיל וקצת דוחה כל העסק, אבל תחשוב שאתה היית

צריך איבר להשתלה ואתה עכשיו צריך לחכות לכך שמישהו יסכים לתרום את איבריו

של קרוב משפחה שלו שמת במקום שיקצרו מיד את כל האיברים של אדם שנפטר

וייתנו אותם לאחרים בשביל להציל את חייהם ואת חייך שלך.

מה עדיף - לחלל גופה ולהציל חיים של עד 6 אנשים בערך? (לב, כבד, שתי כליות, שתי ריאות והאמת שיש עוד דברים)

או לתת לשישה אנשים לגסוס לאט לאט בתקווה שימצא להם תורם והכל בשביל לא לפגוע בגופה של אדם?

צר לי, אבל מהרגע שאנחנו זונחים את הרעיון הדתי של נשמה ותחיית המתים וכל הבולשיט הזה,

אני חושב שעדיף לעשות את השימוש הטוב ביותר האפשרי בגופה שניתן מאשר להניח למוסר עתיק

ומפגר להכתיב את אורח החיים שלנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם עם נשמה ותחיית מתים לא צריכה להיות בעיה. כשהאדם מת, הנשמה שלו עוזבת את הגוף, מה אכפת לה מה קורה לו? ותחיית מתים תחייב בניה מחדש של גופותיהם, שהרי גופות לא שורדות הרבה זמן בקבר (במיוחד לא בקבורה יהודית, בה הגופות לא נקברות בארונות). הסיבה היחידה היא, כפי שדוד כתב, "כבוד המת" -מין ערך דתי אנטי מוסרי מובהק.

ובנוגע למאמר הסאטירי של סוויפט: הוא דיבר על הריגת אנשים חיים לצורך מאכל ולא על אכילת אנשים שמתו ממילא. שוב, אותם שחקני כדורגל (למיטב זכרוני) שאכלו את גופות חבריהםשמתו בהתרסקות המטוס כדי לשרוד עד להצלתם, מה לא מוסרי במה שעשו? הם היו צריכים לגווע ברעב (מילולית! לא סתם להיות רעבים אחרי חצי יום בלי אוכל אלא ממש למות מרעב) כדי לשמור עלכבודן של גופות?

לעזאזל, אני לא בטוח שכבודם של אנשים חיים חשוב יותר מחייהם של אנשים (תחשובעל הערס שדוקר אותך כי פגעת בכבוד שלו), אז כבוד של אנשים מתים? יודע מה, אם המת נעלב, הוא מוזמן לדקור אותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דויד 11 - ההבדל הוא דק וקיים גם היום

אתה מתאר מצב של הרג בני אדם חיים כדיי לנצל את הגוף שלהם (היום זה כמו חטיפת ילדי הומלסים לאיברים / שלוקחים איברים מאסירים בסין)

יתר הדיון כאן הם אל שימוש בגופה אחריי שנקבע שהיא תמה, ולא ש "עזרו" לה להיות מתה (מה שמעלה את השאלה - אם זה יהיה משתלם אוליי יהרגו בני אדם חיים בשביל זה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבוד המת הוא מושג שנובע מרצון לשליטה של האדם על בני האדם גם לאחר מותם מצוי בעיקר בדתות המותאיסתיות הממוסדות , הממסד הדתי של אותו אירגון רוצה לצור את הרושם של תקפות חוקיו גם מעבר לקבר .

זה בעייתי , כי סויפט פשוט הקצין את הנושא , אם גופה אין בה צורך אז אולי גם בילד שנולד למעמד נמוך אין בו צורך , הוא ניסה להראות שאם חוצים קו מסויים נניח אם החלטת להשתמש במת אז מה עם אחד שכבר גוסס ?

בנושאים האלו צריך לקבוע הגדרות וזהו .

אישית אני חושב שמרגע שהאדם מת , גופו נהפך שייך לחיים כמובן לקרובי משפחתו וכו' יעשו מה שיעשו , יתרמו , יאכלו , יקברו , לאותו אדם אין זה משנה יותר .

כמובן תמיד יש את השאלות החוקיות של זרוז רגע המיתה ומה היא ההגדרה של המיתה , אישית אני חושב שזה נושא למדענים בלבד , אם יש לאדם נשמה במובן המטאפיזי אז הנשמה הזו כבר תסתדר , הרי מבחינה טיבעית הגוף מתכלה לעפר בין כך או נטרף או נאכל , הגוף חוזר למי שהוא שייך אליו , לאדמה לשמש ולרוחות , ליקום .

להודים אין שום בעיה עם מה קורה לגוף לאחר המוות הם באמת אנשים רוחניים שדווקא כן מאמינים לא רק בתחיית המתים ( רעיון הזוי וחולני ) אלה בגלגול נשמות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל הקניבלים החובבים:

אני רוצה לראות אותכם אוכלים סטייק העשוי מבשרה המשובח של האימא שלכם ,

יושנים על כרית שהמילוי שלה עשוי משערות ראשה

משתמשים במקלחת בסבון העשוי משומנה

ומדביקים את השרפרף עם דבק העשוי מעצמותיה.

מה יש?

הרי היא לא תצטרך את איבריה אחרי מותה, אז למה לתת להם להירקב

סתם ככה???

האמת ,חלק מהמגיבים כאן הגעילו אותי ברמות כאלו ,שהלך לי החשק

לנסוע לשוק לעשות קניות לשבת......

איך לעזעזל דיון על היתדרדר לזנות שכזאת ???

אני מבקש מכאן ואילך להפסיק לדבר על קניבליזים !!!

מי שיש לו סטייה שכזו מוזמן לעלות על מטוס להאיטי .

מובטחת לו חגיגה של ממש ,בדמות גופות מתגלגלות בכל פינת רחוב.....

לכו ,טוסו לשם ואל תחזרו ,חולי נפש !!!

נ.ב

אישית גם אם הייתי ניתקע על אי בודד הייתי מעדיף לאכול עשבים,חלזונות,צדפות,סרטנים,ציפורים

חולדות,ציפורים,דגים,נמלים,תולעים וכיוצא בזה ולא אנשים מתים\חיים .

כמעט תמיד יש אלטרנטיבה ,מפני שביסודם בני אדם ,בדומה לחזירים הם אוכלי כול.

וישנו עוד שיקול שמשום מה, אף אחד מהקניבלים האינטילינגנטים כאן לא הזכיר:

מחלת "קרוצ'קוב יעקוב" מחלה איומה שגומרת את המוח של קניבלים ועושה ממנו ספוג.

אצל פרות היא ניקראת "מחלת הפרה המשוגעת" ,אולם ביסודה זאת אותה מחלה

והמקור שלה נובע מכך שבעלי רפתות היו נוהגים לטחון פרות מתות ולהגיש את בשרם המעובד

לפרות אחרות כמזון.

לא מעט אנשים באירופה ובעיקר באנגליה חלו במחלת הפרה המשוגעת בעקבות אכילת

בשר מאותם פרות נגועות.

מעריכים שעוד הרבה אנשים יפתחו את המחלה (בעיקר באנגליה).

מה שמפחיד בכל העניין שאפילו טיגון\בישול יסודי ,לא מסוגלים לחסל את

גורמי המחלה ("פיריונים משוגעים").

בסיכומו של דבר ,למרות שאנחנו אוכלי כול כביכול, אנחנו וגם הפרות,

ביסודיינו אנחנו יצורים צימחוניים ואין לנו מערכת עיכול חומצית ואת יתר כול אותם מנגנוני הגנה

שקיימים אצל טורפי על כמו אריות וכלבים שמאפשרים להם לאכול בשר נא \רקוב

של פגרים ואף את בני מינם מבלי לחטוף כל מיני מחלות איומות ותולעים.

(לא מזמן 2 תאילנדים מתו מתולעים שאכלו את איבריהם הפנימיים ואת מוחם בעודם בחיים ,

אחרי שהם לכדו חזיר בר נגוע בתולעים ואכלו מבשרו מבלי שהם בישלו אותו כמו שצריך)

אבל מה אני אגיד לכם ? כול איש וטעמו וסטייתו......

הבעייה עם בניגוד לסקס ,שעדיין לא מצאו שיטה להלביש קונדום על צינור של

8 מטר ........(אורכה של מערכת העיכול בבן אדם בוגר)

ולכן קניבל חובב, משחק רולטה רוסית בכל פעם שהוא לוקח ביס מהסטייק האהוב עליו..... :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

והמקור שלה נובע מכך שבעלי רפתות היו נוהגים לטחון פרות מתות ולהגיש את בשרם המעובד

לפרות אחרות כמזון.

יש טיפה אי דיוקים.

קודם כל זה קרויצפלד יעקב ולא קרוצ'קוב דבר שני - בשני המחלות הגורם למחלה הוא לא סתם אכילה של אותו מין אלה באופן ספציפי אכילה של המוח, אם לא אוכלים את המוח אין בעיה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה כותה את זה, אבל לאכול חיות שגודלו בשבי ונהרגו במיוחד בשביל הסטייק שלך אין לך בעיה ?

ומה לעזעזל גרם לך לחשוב שאני קארניבור ? ( פירוש לאידיוטים : קארניבור =אוכל בשר ).

בקיצור, דן, מאחר שאין לך שום דרך להגן על הטענה שלך, אתה משתמש בכשל "פניה אל הרגש".

כנראה שאתה סובל מכשל מוחי\ראייתי אם מה שכתבתי מקודם לא ניחשב

בעייניך כטיעונים הגיוניים,מדעיים ורלבנטיים.

אתה כבד ראייה שזקוק לזכוכית מגדלת\קובץ ???

אנחנו ,כן גם אתה, לא בנויים לאכול בשר ובמיוחד לא איש את רעהו.

קרא עשר פעמים עד שתיקלוט את המסר :

לכל הקניבלים החובבים:

אני רוצה לראות אותכם אוכלים סטייק העשוי מבשרה המשובח של האימא שלכם ,

יושנים על כרית שהמילוי שלה עשוי משערות ראשה

משתמשים במקלחת בסבון העשוי משומנה

ומדביקים את השרפרף עם דבק העשוי מעצמותיה.

מה יש?

הרי היא לא תצטרך את איבריה אחרי מותה, אז למה לתת להם להירקב

סתם ככה???

האמת ,חלק מהמגיבים כאן הגעילו אותי ברמות כאלו ,שהלך לי החשק

לנסוע לשוק לעשות קניות לשבת......

איך לעזעזל דיון על היתדרדר לזנות שכזאת ???

אני מבקש מכאן ואילך להפסיק לדבר על קניבליזים !!!

מי שיש לו סטייה שכזו מוזמן לעלות על מטוס להאיטי .

מובטחת לו חגיגה של ממש ,בדמות גופות מתגלגלות בכל פינת רחוב.....

לכו ,טוסו לשם ואל תחזרו ,חולי נפש !!!

נ.ב

אישית גם אם הייתי ניתקע על אי בודד הייתי מעדיף לאכול עשבים,חלזונות,צדפות,סרטנים,ציפורים

כמעט תמיד יש אלטרנטיבה ,מפני שביסודם בני אדם ,בדומה לחזירים הם אוכלי כול.

לפרות אחרות כמזון.

לא מעט אנשים באירופה ובעיקר באנגליה חלו במחלת הפרה המשוגעת בעקבות אכילת

בשר מאותם פרות נגועות.

מעריכים שעוד הרבה אנשים יפתחו את המחלה (בעיקר באנגליה).

מה שמפחיד בכל העניין שאפילו טיגון\בישול יסודי ,לא מסוגלים לחסל את

גורמי המחלה ("פיריונים משוגעים").

בסיכומו של דבר ,למרות שאנחנו אוכלי כול כביכול, אנחנו וגם הפרות,

ביסודיינו אנחנו יצורים צימחוניים ואין לנו מערכת עיכול חומצית ואת יתר כול אותם מנגנוני הגנה

שקיימים אצל טורפי על כמו אריות וכלבים שמאפשרים להם לאכול בשר נא \רקוב

של פגרים ואף את בני מינם מבלי לחטוף כל מיני מחלות איומות ותולעים.

(לא מזמן 2 תאילנדים מתו מתולעים שאכלו את איבריהם הפנימיים ואת מוחם בעודם בחיים ,

אחרי שהם לכדו חזיר בר נגוע בתולעים ואכלו מבשרו מבלי שהם בישלו אותו כמו שצריך)

אבל מה אני אגיד לכם ? כול איש וטעמו וסטייתו......

הבעייה עם בניגוד לסקס ,שעדיין לא מצאו שיטה להלביש קונדום על צינור של

8 מטר ........(אורכה של מערכת העיכול בבן אדם בוגר)

ולכן קניבל חובב, משחק רולטה רוסית בכל פעם שהוא לוקח ביס מהסטייק האהוב עליו..... :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שבני אדם לא אמרים לאכול בשר אני מסכים איתך (אני טבעוני בעצמי)

אבל - בערך כל דבר אחר לדעתי טוב יותר ממה שעושים היום אם גופות (לקבור בשטחי אדמה ענקיים שהיו יכולים לשמש למשהוא טוב יותר או להישאר טבעיים ?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כולבוטק היא תוכנית מגמתית שחלילה לי להטיל ספק בכשרות שלה אבל אי אפשר להתעלם מהבחור שמנהל את העסק שם שהוא מחובר וחבר של אנשים חזקים מאוד במשק ,

זה נכון.

בכלל לדעתי לא ניתן להאמין לדבר שיוצא היום מהטלויזיה המסחרית בישראל, ומהתקשורת בכלל. לא שהכל הוא שקר, רק צריך לחשוב היכן הם האינטרסים בכל דבר.

ואינטרסים יכולים להיות כספיים. אך גם אידיאולגים מבחינות שונות.

ומהירות המעבדים יותר מהירה מאי פעם, אבל מה זה קשור.

אם זה לא קשור, אז מה קשור?

מדוע אנשים חיים יותר היום? אם זה לא קשור לתזונה, להיגיינה ולרפואה, אז למה זה כן קשור? אנשים מתו פעם גם מתת תזונה, ועדיין מתים מזה באפריקה.

ולכל שאר הסיבות שנתנו כאן. גם פעם אנשים מתו מסרטן, פשוט לא ידעו שמדובר בסרטן. אותו דבר לגבי התקפי לב, ולשאר הסיבות הנגרמות כביכול מתחלואי הסביבה המודרנית.

אני לא אומר שאין דברים בגו. אבל אני לא רואה אף אחד כאן מוותר על הסלולאר שלו, או מוריד מכמות השעות ה"בריאות" שלו מול המחשב, או שאר פעילויות / אי פעילויות שלא מוסיפות לבריאות. הכל זה עניין של עלות מול תועלת. ולאו דוקא כספית. במקרה זה, הצורך להאכיל את ההמונים.

אין שום דבר מסתורי בקרינה סלולארית או בהנדסה גנטית. "קרינה" סלולארית היא בסה"כ גלי רדיו, אנחנו משתמשים בהם כבר עשרות רבות של שנים. ההבדל הוא שבמקום מספר קטן של משדרים מאוד חזקים שנועדו לכסות שטח רב ככל האפשר, יש מספר רב של משדרים חלשים. הנדסה גנטית? בסה"כ מכניסים גן שקיים במין X לתוך מין Y. אז לוקחים ירק בעל עמידות למזיקים, מוצאים את הגן שאחראי לכך ומחדירים אותו לירק אחר. ביג פאקינג דיל. למה הגן הזה בכלל לא מזיק כשאוכלים אותו בירק המקורי אבל יגרום לאסונות נוראיים אם נאכל אותו בירק המהונדס?

:goodposting:

זה כל הסיפור , כל השאר ,סיפורי סבתא , מי שצורך אורגני בצורה קבועה אלו יהו בדרך כלל אנשים בעלי מודעות עצמית וסביבתית גבוהה יותר .

כל זאת כמובן שעד שלא יוכח אחרת ,

או כאלו שחייבים (בהתניה עצמית) לחשוב על עצמם כבעלי מודעות עצמית וסביבתית גבוהה יותר. ישנם תחומים רבים שבהם אנשים מכניסים לעמם שטויות לראש, כדי להרגיש יותר טוב עם עצמם.

סתם משל מתחום אחר... אומנות מודרנית. הרוב המוחלט ב"אומנות" זו היא שרלטנות מוחלטת.

זכור לי סיפור משעשע מצרפת. במרכז פומפידו אומן הציג אסלה. במהלך התצוגה, הגיע אומן אחר עם פטיש, ושבר את האסלה. אמר שמבחינה אומנותית, ישנו שיפור עצום במיצג. הנושא הגיע לבית המשפט אגב.

נ.ב

קל לדבר כשאתה לא מתנסה במצב כזה. אם האלטרנטיבה היתה מוות, או לאכול גופה של אדם מת? אל תיהיה בטוח כל כך בעצמך. הרצון לחיים חזק מכל דבר אחר.

אתה לא אוכל היום חולדות , למה? כי יש לך אלטרנטיבות מאשר לאכול את הדברים הדוחים האלו. ובצדק הם דוחים.. חלקם הם כתוצאה מהתניות פיזיולוגיות מולדות, לדברים שקשורים למחלות. ניתן לגדל כיום חולדות בתנאים היגנים ובריאים, ובשרה לא יהיה מסוכן. אבל, חולדה בתנאים טבעים, גודלת בתנאים של זוהמה דוחה ומסוכנת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...