Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי - עמוד 145 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

• תגובות 3.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

^^ אני מקווה

טוב עוד 2 דקות זה מסיים לי את הINTRO (כתוב DAGDEGUN כי הוא בתור דוגמא, אני יעשה אחד לכל מי שיבקש, יקח לי יום לרנדר כל שם)

Less than a minute remaining...

ולגבי הבעיה הקודמת שלי, שלא הצלחתי לעבוד בWINDOWS LIVE MOVIE MAKER, זה בגלל שהוא משום מה לא עובד עם קבצים שרונדרו בSONY VEGAS, אז הייתי צריך לסיים את העבודה בAE

לסיים את הצד של VEGAS

להכניס את זה לAE לרינדור שני

ואז לשים בWLM ולרנדר בפעם ה4

פאק, עכשיו נזכרתי שAE לא מרנדר עם סאונד, ואין סאונד... אבל עם VEGAS אני לא יכול להוסיף כי זה לא עובד לי עם הWLM.. מה עושים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^ אני מקווה

טוב עוד 2 דקות זה מסיים לי את הINTRO (כתוב DAGDEGUN כי הוא בתור דוגמא, אני יעשה אחד לכל מי שיבקש, יקח לי יום לרנדר כל שם)

Less than a minute remaining...

ולגבי הבעיה הקודמת שלי, שלא הצלחתי לעבוד בWINDOWS LIVE MOVIE MAKER, זה בגלל שהוא משום מה לא עובד עם קבצים שרונדרו בSONY VEGAS, אז הייתי צריך לסיים את העבודה בAE

לסיים את הצד של VEGAS

להכניס את זה לAE לרינדור שני

ואז לשים בWLM ולרנדר בפעם ה4

פאק, עכשיו נזכרתי שAE לא מרנדר עם סאונד, ואין סאונד... אבל עם VEGAS אני לא יכול להוסיף כי זה לא עובד לי עם הWLM.. מה עושים?

מה אתה סרוט?! למה אתה מתעקש לעבוד 40 פעם,מתוך אתה מעלה ישירות ליוטיוב באיכות הכי טובה שיש,שומר את הPROJECT ובכל פעם משנה את השם של השחקן שמבקש ומעלה מתוך התוכנה,הכי פשוט שיש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב יש לי מספר שאלות לגבי ה- Theater שמשום מה גם אחרי 217 דפים , לא קיבלתי תשובה עליהן.

1. הקלטתי משחק ואחרי X דקות רצופות הוא אמר לי שנגמר המקום בסגמנט ואני לא יכול להקליט יותר. איך אני מקליט משחק מסוים?

אני חייב להוריד אותו , להריץ FRAPS ואז בעזרתו לשמור , כלומר לא ע"י שימוש בהקלטה של ה- THEATER?

2. אם אני מתחיל להקליט בעזרת ה- RECORD של ה- THEATER ואז מפסיק , משנה את המצלמה , ואז שוב ממשיך , זה שומר את זה באותו סגמנט?

האם זה יהיה אותו סרט או סרט נפרד?

3. בקיצור , אני רוצה לדעת איך אני עורך משחק (שלם) אחרי ששינתי מצלמות וזוויות וכו' , להקליט ואז להעלות אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב יש לי מספר שאלות לגבי ה- Theater שמשום מה גם אחרי 217 דפים , לא קיבלתי תשובה עליהן.

1. הקלטתי משחק ואחרי X דקות רצופות הוא אמר לי שנגמר המקום בסגמנט ואני לא יכול להקליט יותר. איך אני מקליט משחק מסוים?

אני חייב להוריד אותו , להריץ FRAPS ואז בעזרתו לשמור , כלומר לא ע"י שימוש בהקלטה של ה- THEATER?

2. אם אני מתחיל להקליט בעזרת ה- RECORD של ה- THEATER ואז מפסיק , משנה את המצלמה , ואז שוב ממשיך , זה שומר את זה באותו סגמנט?

האם זה יהיה אותו סרט או סרט נפרד?

3. בקיצור , אני רוצה לדעת איך אני עורך משחק (שלם) אחרי ששינתי מצלמות וזוויות וכו' , להקליט ואז להעלות אותו.

חלק מהשאלות אתה יכול לבדוק לבד עי ניסוי(אישית לא יודע לגבי הקלטה בטיאטר)

אני מעדיף להקליט עם פראפס הכי פשוט הכי קל.

מוריד לטיאטר מקליט עם פראפס,זהו.

אני שמח לשמוע שלאנשים עובד המשחק כמו שצריך,מקווה לראות משחקים משותפים בזמן הקרוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חלק מהשאלות אתה יכול לבדוק לבד עי ניסוי(אישית לא יודע לגבי הקלטה בטיאטר)

אני מעדיף להקליט עם פראפס הכי פשוט הכי קל.

מוריד לטיאטר מקליט עם פראפס,זהו.

אני שמח לשמוע שלאנשים עובד המשחק כמו שצריך,מקווה לראות משחקים משותפים בזמן הקרוב.

לא הבנתי , איך אתה מקליט עם FRAPS הרי אם אתה רוצה לשחק עם המצלמות , אתה לא יכול רק להוריד את הסרט ל-THEATER אלא גם להקליט

אותו ואז להשתמש ב- FRAPS

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפראפס המלא לא מוגבל בזמן הקלטה (אאל"ט) , אתה מקליט כל מה שבא לך ואז עורך את זה בMOVIE MAKER או בVEGAS או בכל תוכנה אחרת שנוח לך לעבוד איתה.

גם אם אין לך איזה הריגות משוגעות כמו הטומהוק מקצה של מפה לקצה האחר , אין גם כל כך מה להתעסק עם המצלמות- ואם התעסקת , אז עורך את הקטעים הלא רלוונטים אחר כך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי , איך אתה מקליט עם FRAPS הרי אם אתה רוצה לשחק עם המצלמות , אתה לא יכול רק להוריד את הסרט ל-THEATER אלא גם להקליט

אותו ואז להשתמש ב- FRAPS

לא יצא לי להתעסק עם המצלמות בטיאטר עצמו תמיד צילמתי מגוף ראשון כך שאני לא יכול לענות לך על השאלה.

אני מתחיל לעבוד על סרטון שיציג את השחקן שלי,משהו מושקע.

שם אני כן ישתמש בסיבוב המצלמות,אני יאכל לענות לך על השאלה בימים הקרובים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה סרוט?! למה אתה מתעקש לעבוד 40 פעם,מתוך אתה מעלה ישירות ליוטיוב באיכות הכי טובה שיש,שומר את הPROJECT ובכל פעם משנה את השם של השחקן שמבקש ומעלה מתוך התוכנה,הכי פשוט שיש.

הבעיה היא שאחרי רינדור בווגאס הסרטון יוצא לי 1.7 GB, ויקח לי 3 ימים לעלות את זה ליוטיוב

דרך הWLM אני מקבץ את הסרטונים

אבל לא משנה, חבר שלי (שהוא עורך מעולה ב3D) המליץ לי על תוכנה שנועדה לשימושים שלי בסוני ווגאס, שתעשה את העבודה כראוי, עכשיו אני רק צריך להשיג אותה.

בינתיים, ההעלאה של ה3 ימים רצה ברקע, אם אני לא אמצא, שזה לפחות כבר יסיים חצי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...