Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי - עמוד 143 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

תיקונים יעילים ביותר :xyxthumbs:

לא קראתי את כל השינויים,מישהו שם לב האם תיהיה אופציה לקבוצות שאינן מוגרלות ראנדומאלית?

לא כתוב שם, אבל TREYARCH אמרו לא מזמן שהם ישחררו פאצ' לזה, אז... תנצל את שיקול הדעת שלך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 3.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני ממש מתנצל, אני לא יודע כמה זמן עבדת על זה או כמה השקעה ומאמץ נתת על זה. אבל זה עבודה פשוט לא טובה וזה דורש עוד המון תיקונים...

1) האפקטים של התאורה מתמשכים ה-ר-ב-ה יותר מדי זמן וגורמים לצופה לחלוטין לאבד את העניין. המריחה המוזרה שנגרמה לכיתוב, הלא מפורט מספיק גם ככה, גורמת לו להראות עוד פחות טוב. זה ממש לא בא בטוב לעין הצופה.

2) גם לאחר שהכיתוב מתבהר ורואים את כולו, יש עדיין משחקי אורות. על זה נאמר - כל המוסיף - גורע.

3) הכיתוב בתחתית המסך נחתך

4) הכיתוב Presents יצא מפוקסל

5) הכנפיים שיוצאות מהתמונה ונחתכות לא נעשו בטעם. זה נראה פשוט לא מספיק טוב

6) המוזיקה האובר-דרמטית היא ממש ממש מוגזמת מדי.

שוב פעם, סליחה אם פגעתי \ ביאסתי, פשוט יש הרבה מקום לשיפור בהרבה תחומים. נתחיל במוזיקה - תעיף אותה ותבחר משהו הרבה פחות דרמטי, תקצר את כל האינטרו הזה בלפחות 5 שניות. אידיאלי 7-10 קיצור. תחליף את הפונטים לחלוטין, וגם את הכנפיים האלה. הלוגו הלא מפורט בא בקונטרס עצום עם משחקי התאורה והמוזיקה המוגזמים ופשוט לא משתלב.

הכיתוב בתחתית צריך לעבור עבודה מחדש עם הרבה יותר פירוט. וכנ"ל לגבי הPRESENTS שיצא מאוד מעוות. הקונספט עצמו הוא טוב, אבל צריך להיעשות אחרת.

בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דווקא אהבתי את הסאונד (למרות שזה לא אקטואלי, כי למתמודד השני עוד אין סאונד), אבל אפשר להפוך את הכל לאיזה 12 גג 13 שניות, וכן לבטל את משחקי האור בסוף, אלא רק אור בהיר אחד גדול וקאט. בקיצור, תעבדו על זה עוד איזה שבוע, תעשו את הכל מושלם ואז נעשה סקר חוזר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממש מתנצל, אני לא יודע כמה זמן עבדת על זה או כמה השקעה ומאמץ נתת על זה. אבל זה עבודה פשוט לא טובה וזה דורש עוד המון תיקונים...

1) האפקטים של התאורה מתמשכים ה-ר-ב-ה יותר מדי זמן וגורמים לצופה לחלוטין לאבד את העניין. המריחה המוזרה שנגרמה לכיתוב, הלא מפורט מספיק גם ככה, גורמת לו להראות עוד פחות טוב. זה ממש לא בא בטוב לעין הצופה.

2) גם לאחר שהכיתוב מתבהר ורואים את כולו, יש עדיין משחקי אורות. על זה נאמר - כל המוסיף - גורע.

3) הכיתוב בתחתית המסך נחתך

4) הכיתוב Presents יצא מפוקסל

5) הכנפיים שיוצאות מהתמונה ונחתכות לא נעשו בטעם. זה נראה פשוט לא מספיק טוב

6) המוזיקה האובר-דרמטית היא ממש ממש מוגזמת מדי.

שוב פעם, סליחה אם פגעתי \ ביאסתי, פשוט יש הרבה מקום לשיפור בהרבה תחומים. נתחיל במוזיקה - תעיף אותה ותבחר משהו הרבה פחות דרמטי, תקצר את כל האינטרו הזה בלפחות 5 שניות. אידיאלי 7-10 קיצור. תחליף את הפונטים לחלוטין, וגם את הכנפיים האלה. הלוגו הלא מפורט בא בקונטרס עצום עם משחקי התאורה והמוזיקה המוגזמים ופשוט לא משתלב.

הכיתוב בתחתית צריך לעבור עבודה מחדש עם הרבה יותר פירוט. וכנ"ל לגבי הPRESENTS שיצא מאוד מעוות. הקונספט עצמו הוא טוב, אבל צריך להיעשות אחרת.

בהצלחה

זה בסדר אני אוהב לקבל ביקורת ובמיוחד שהיא טובה.

לגבי התמונה עם הכנפיים החתוכות,אין לי תמונה עם שלמות,למי שיש מוזמן לשלוח.

את המוזיקה האובר דרמטית אני לא אחליף אני אוהב את זה ככה,עניין של טעם.

לגבי שאר הדברים אני אקח בחשבון.

בנוסף לכל זה פרוייקט ראשון שלי עם VEGAS אל תצפה שבנסיון השני ליצור INTRO הוא יהיה מקצועי ברמה מטורפת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהבתי. אבל - אין סאונד.

הצבעים והניגוד עם הכיתוב מצוינים. הכיתוב נראה מעולה והפונטים שנבחרו מאוד הולמים לרקע היפה ולכחול הכהה.

הכיתוב עצמו, לעומת זאת, הרבה פחות הולם את הרמה של הסירטון.

"A gameplay"

"Seriously, Enjoy"

לא..זה לא זה. גורם לך להרים גבה ולהגיד "אה?"

1) ברור לצופה שהוא הולך לראות גיימפליי

2) השורה השניה לא קשורה לכלום.

תחליף את הכיתוב, תוסיף קלילה. יתאים איזה אינטרו של שיר קיים, משהו אינסטרומנטלי. תנסה לגלוש לתחום הצ'ילאאוט ולראות אם תמצא משהו שמתאים בתור מוזיקת אינטרו.

אגב, גם האורך של הסירטון פשוט מצוין.

סה"כ עבודה טובה, יש עוד שיפורים לעשות. זה עדיין מרגיש כמו חצי עבודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"A gameplay"

"Seriously, Enjoy"

זה לא גורם לך להרים גבה ולהגיד "אה?"

+1

אחרי presents אמור לבוא: CoD: Black Ops Gameplay

ואחרי זה- ENJOY! או Enjoy! או Enjoy:) וכו'. אני הייתי מעדיף את הסמיילי, הוא מחדיר אווירה טובה.

ד"א לדעתי כדי לעשות שה "Presents" יגיע איזה שניה וחצי-שתי שניות אחרי. במהלך הזמן הנוסף אנחנו כוויכול טסים לכיוון המילה, וככל שמתקרבים אליה רואים אותה יותר בבירור וגדולה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

באמת תותח על, טוב נו, אלה רמות אחרות כבר,

בכל אופן, עשיתי ניסוי, אני מעלה גיימפליי שלי, על הדרך הוספתי בINTRO של ג'וני ובחלק מהסאונד של SONIC ,לא יודע ,נראה לי סבבה דווקא למרות שאני חייב את הקבצים המקוריים כדי לא לפגוע באיכות, כשעושים כמה רינדורים לקובץ ווידאו האיכות נפגעת משמעותית..

יותר מאוחר אפרסם קישור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^ :xyxthumbs: מעולה! (הגיימפליי, והאינטרו, למרות שנראה לי צריך לעשות הכל באינטרו שלי יותר מהיר בשביל שזה יתאים לכל חילוף צליל בסאונד ששמת)

חבל שאין פה עורכים ברמה כזאת גבוהה שאפשר לעשות פיצוצים, דברים עפים וכו'.

העבודה הראשונה שלי:

(את הבן אדם יורה מצאתי באינטרנט)

העבודה השנייה שלי:

וליאור, רוצה להתרשם מהאנגלית של אח שלי?

הינה, הדבר הראשון שלמדתי בסוני ווגאס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ככה פותרים את ה audio swap. לקרוא רק אחרי שראיתם את הסרטון: Copyright Disclaimer Under Section 107 of the Copyright Act 1976, allowance is made for "fair use" for purposes such as criticism, comment, news reporting, teaching, scholarship, and research. Fair use is a use permitted by copyright statute that might otherwise be infringing. Non-profit, educational or personal use tips the balance in favor of fair use.

זה באמת עובד.

אה ו... חובה לכולם לראות את זה, QS נחמד לעלל-אללה :P

תעשו לייק ותגיבו, זה מעלה את הסיכויים שמישהו יכנס. אם אתם רוצים אז גם subscribe ;D

http://www.youtube.com/watch?v=XFg-M7JPXr0

וליאור, רוצה להתרשם מהאנגלית של אח שלי?

הינה, הדבר הראשון שלמדתי בסוני ווגאס

נו באמת, זה חרא של אנגלית. מה גם שהסרטון הזה משנת תרפפ"ו... אני אעשה commentry מלא בימים הקרובים ונראה מה יצא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...