Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי - עמוד 146 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

• תגובות 3.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הבעיה היא שאחרי רינדור בווגאס הסרטון יוצא לי 1.7 GB, ויקח לי 3 ימים לעלות את זה ליוטיוב

דרך הWLM אני מקבץ את הסרטונים

אבל לא משנה, חבר שלי (שהוא עורך מעולה ב3D) המליץ לי על תוכנה שנועדה לשימושים שלי בסוני ווגאס, שתעשה את העבודה כראוי, עכשיו אני רק צריך להשיג אותה.

בינתיים, ההעלאה של ה3 ימים רצה ברקע, אם אני לא אמצא, שזה לפחות כבר יסיים חצי

אני מאמין שהסיבה המרכזית להעלאת הסרטונים היא להרשים אותנו מהיכולת שלך בתור שחקן ולא מהפילטרים הרזולוציה או הידע שלך בVEGAS ודומיו.

קיצר תעלה משהו באיכות סבירה ותן לנו בראש במשחק במקום לחפור פה. :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק עובד :alcoholic: :jump1: :biglaugh::la:

חחחח, זה ניראה כאילו כל פעם הם הורסים לקבוצה מסויימת את המשחק ומאפשרים לקבוצה אחרת לשחק :lol:

המשחק עובד חלק ובלי SHADOWS גם ה FPS מאוד טוב (צריך כרטיס מסך חדש). גם קריסות כרגיל אין לי, מאז שקניתי את המשחק הוא אולי קרס פעם אחת אחרי שעשיתי ALT TAB.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיחקתי קצת עכשיו ואני חייב להגיד שהפאצ' עזר לקריסות ,המשחק התחיל לקרוס :kopfpatsch:

נכון.. >:(

הרבה connection interrupt והרבה תקיעות שחייבים לצאת דרך taskmgr.

דבר אחד שהכי אהבתי בפאטצ' זה אפשרות לשרת עם מקיסמום 12 שחקנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה היא שאחרי רינדור בווגאס הסרטון יוצא לי 1.7 GB, ויקח לי 3 ימים לעלות את זה ליוטיוב

דרך הWLM אני מקבץ את הסרטונים

אבל לא משנה, חבר שלי (שהוא עורך מעולה ב3D) המליץ לי על תוכנה שנועדה לשימושים שלי בסוני ווגאס, שתעשה את העבודה כראוי, עכשיו אני רק צריך להשיג אותה.

בינתיים, ההעלאה של ה3 ימים רצה ברקע, אם אני לא אמצא, שזה לפחות כבר יסיים חצי

אתה אוהב חיים קשים אני רואה.

אני אומר לך מVEGAS עצמו,במקום להפיק את הפרוייקט כקובץ על המחשב תעלה אותו ישר מהתוכנה!

"UPLOAD TO YOUTUBE"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק עובד :alcoholic: :jump1: :biglaugh::la:

חחחח, זה ניראה כאילו כל פעם הם הורסים לקבוצה מסויימת את המשחק ומאפשרים לקבוצה אחרת לשחק :lol:

המשחק עובד חלק ובלי SHADOWS גם ה FPS מאוד טוב (צריך כרטיס מסך חדש). גם קריסות כרגיל אין לי, מאז שקניתי את המשחק הוא אולי קרס פעם אחת אחרי שעשיתי ALT TAB.

אין בעיית ביצועים ..

רק קריסות...

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסדר, בעיות ביצועים לא היו לך גם קודם, לי המשחק בקושי עבד לפני זה :P ככה זה שחברה לא מתאימה את המשחק שלה כמו שצריך לכפולי :lol: סוף סוף סידרו את זה.

נשאר רק שיסדרו את הבעיה שיש עם הזיהוי פגיעה, ברוב המקרים הכל מצויין אבל יצא לי לירות באנשים ממרחק אפס בגוף ולא היה סימן של X על המסך... ציפיתי שיסדרו את זה, יש שיפור אבל עדין מידי פעם זה קורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...