Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי - עמוד 144 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

• תגובות 3.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ה PATCH ל PS3 הרס את המשחק :s07: האינטרנט מלא באנשים שנשבר להם מזה, גירסת ה 360 עובדת חלק ובכל זאת זוכה ליחס רציני יותר וליותר תיקונים משאר הגירסאות. הצוות של Treyarch מגיב רק בפורום של ה 360 וכל כמה זמן מפרסם שקר כלשהו בפורומים של ה PS3 והמחשב. גם אם יצא עדכון השבוע תצפו לשובו של ה QS ולבעיות קשות אם תרצו לשחק עם חברים :pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

HuGeMouTh - אם מה שאתה אומר נכון ומבוסס,מצבו של המשחק הולך ומתדרדר.

לאור כל הבעיות שאנו נתקלים בהם מדי יום קריסות וFPS DRPOS וכדומה המשחק אינו שחיק לחלקינו,ומי שבכל זאת מתעקש סובל.

כשקניתי את המשחק ציפיתי לחוויה של CLAN עם אנשים רציניים,אבל המשחק לא נותן את הכלים הדרושים להנאה אופטימאלית.

איי שם במוח עוברת המחשבה שילמתי כסף וסוג של עבדו אלי,דברים כאלו לא אמורים להיות חלק משיפוט כבני אדם עם השקפת עולם נכונה.

הרגשה של אכזבה זה משהו דומיננתי שאני מרגיש כשאני משחק בשרתים מלאים שחקנים לא הגונים(כל הנובים למינהם) :'(

ציפיתי למשהו ואיכזבו אותי,חבל.

מישהו צריך לקום שמה בחברה ולאמר להם אנשים תתעוררו לקוחות רעבים לאיכות ומקצועיות,אם לא נספק להם את מה שהם רוצים עתידינו בספק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שהיום, להפתעתי הענקית ביותר (אפילו הפסקתי לבדוק מתי יוצאים פאטצ'ים), ניסיתי לשחק והפלא ופלא, רוב המפות רצות על 45FPS+ (לא שיש משהו להשוות למינימום 80 בMW2 אבל זאת התקדמות).

הבעיה עכשיו שהמשחק לא מוצא לי שרתים לפעמים.

בתכלס, כל כך הרבה זמן לקח להפוך את המשחק לשחיק שאני כבר לא ממש מתלהב לשחק בו, חסר לי משהו :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שהיום, להפתעתי הענקית ביותר (אפילו הפסקתי לבדוק מתי יוצאים פאטצ'ים), ניסיתי לשחק והפלא ופלא, רוב המפות רצות על 45FPS+ (לא שיש משהו להשוות למינימום 80 בMW2 אבל זאת התקדמות).

הבעיה עכשיו שהמשחק לא מוצא לי שרתים לפעמים.

בתכלס, כל כך הרבה זמן לקח להפוך את המשחק לשחיק שאני כבר לא ממש מתלהב לשחק בו, חסר לי משהו :nixweiss:

עדיין חסר ליטוש לשלמות שאנו מפצים לה.

לדעתי חסרה אוירה של קבוצה,של חלק ממשהו מששותף,חוויה.

אני מאוד מקווה שאחרי שיתנו פתרון מספיק טוב למשחק בקבוצות יהיה שיפור ניקר בהרגשה הכללית.

אם לא המשחק ימות,וחבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.youtube.com/watch?v=sjJEh_8K7FQ&feature=watch_response

http://www.callofduty.com/board/viewforum.php?f=72&sid=rvkkegeqa57s3n0qbasdr4eo44

http://www.callofduty.com/board/viewtopic.php?f=70&t=362648&sid=rvkkegeqa57s3n0qbasdr4eo44

זה רשימה חלקית מאוד, NextGenTactics היו אופטימים וחשבו שיצא עדכון גם למחשב, הם לא מבינים שאנחנו עדין במצב הקודם שלא היה הרבה יותר טוב. לא יודע מה קרה למשחק אצלי אבל הכוונת מזייפת בצורה נוראית, מה שהכי מפריע זה שזה לא כל הזמן. אני משחק להנאתי, הכל טוב אני עושה קילסטריק של 7 או 8 והכל עובד חלק ואז אני לא מצליח להרוג אף אחד במשך כמה דקות. אני יורה וזה פשוט לא פוגע, עם כוונת בלי כוונת זה בכלל לא משנה :pissed: אני אפילו ניסיתי לירות כדורים בודדים, אני עם הכוונת על מישהו וזה לא פוגע :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מה איתכם אבל אני התחלתי לשחק ב WOW

אחד המשחקים הטובים והמושקעים ששיחקתי בהם בחיים שלי :yelclap:

אני לא אשב בחיבוק ידיים ואחכה שטרייארק המתרומים האלה יזיזו את עצמם בשביל עוד 2.9 fps :nono:

אם יהיה משו מעניין תודיעו לי :hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

PC patch going live today (PST). #codblackops #pc

OMG!! ;D

http://twitter.com/pcdev

מקווה לטוב!!

New Patch Details:

PC Patch 1.04

* Improved threading performance on computers with only 2 cores.

* Additional performance optimizations

* Added an option to pre-cache all shaders during load time. This fixes hitching related to shader compiling on some video cards when viewing an area of the map for the first time.

* Fixed random freezes in certain computer configurations.

* Allow Team Change on Ranked servers when it does not unbalance teams (this is a server admin option).

* Allow Team Change grace period at start of match (server admin option).

* Added 4 more reserved slots (server admin option)

* /connect

* Improved quickmatch results (server side change)

* Fix for watching films through Combat Record

* Fixed compassSpectatorsSeeEnemies exploit

* Fixed 3rd person fov exploit

* Fix for infinite supply drop exploit.

* Fixed crosshair flickering when stereo is active.

* Various spawn improvements

* Various sound improvements

* Fix for Zombies - Teammate shadows not displayed properly.

* Fix for radar not staying on in One in the Chamber when it should.

* In a Domination match, the Position Secured medal is no longer delayed.

* 'Hardened: Equipment Shot' Challenge can now be completed by destroying a 'Camera Spike'.

* Fix for choppy final killcam in dedicated servers.

* Various map glitches fixed.

* Weekly and Monthly leaderboards will now track all kills, deaths and assists properly (All Time leaderboards were not affected by his)

* Added mixed hardcore playlist

* Added mixed barebones playlist

* Added 12 player versions of all playlists

Rcon notes:

BlackOpsRcon

Version 1.0.2.0

* Reduced timeout values. Connect (or failure to connect is faster).

* Added all white-listed dvars for Ranked and Unranked. Admins have rcon access to ALL available dvars.

* Added Settings and Console tabs for Ranked servers.

* Fixes a bug where the "Server" tab doesn't update values when connecting to a new server.

* Added version number to the title bar.

* Fixed a bug where UI state didn't persist after switching to another server.

* Added "disconnect" button.

* Fixed map "set" to not use admindvar.

* Changed all dvars which could be possibly float, to float. Mostly these are time-type dvars.

* Fixed bug where entering a value of zero for Message Duration would cause a unhandled exception error.

* Truncated all message fields to 140 chars.

למי שלא הבין - הפאצ' יוצא בשעות הקרובות.

עריכה: הפאצ' יצא!!! אני מוריד אותו עכשיו! הוא שוקל לא מעט!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...