Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי - עמוד 147 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

• תגובות 3.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אתה לא מבין איזה באסה זה הקריסות האלה, המשחק קופא וחייב לצאת עם ALT CTRL DELETE..

זה ממש מתסכל :-\

אני חיי עם זה כבר שבועות,הכי מרגיז זה שאנחנו מהרגנים משחק בשרת שלנו וקורס המשחק ואתה לא יכול לחזור כי זה לא מוצא את השרתים :s07: :s07: :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה צריך יותר מ X8? אם אתה כל כך רוצה תפעיל מהדרייבר של הכרטיס מסך, כל מה שיקרה זה שתאבד ביצועים ולא יהיה הבדל.

תבדקו איזה חומרה משותפת יש לכם (כולל כרטיסי קול מובנים וכו'), אולי נגלה מה גורם לבעיה. תנסו גם לסגור כל מה שעובד ברקע ולא צריך (TURBO MODE ב TUNEUP ודומיו יסדרו את זה).

מישהו בדק עם סדרו את החנות שכל פעם היה צריך לקנות, לצאת ולחזור לקנות משהו אחר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

SONIC ,יש לך כרטיס קול מקצועי במקרה?

כי לי ולסיימון יש, יכול להיות שזו הבעיה, זה עושה דיסטורשנים בקול לפעמים, כשאני מקליט בפראפס עם המשחק מקרטע בהקלטה, ממש 10 FPS, כשאני מבטל את הכרטיס קול לגמרי הכל חלק, ממש מוזר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגדיר במערכת הפעלה שיעבוד עם הכרטיס קול המובנה, אם אין משהו מחבר תשחק עם ותגיד לנו עם המשחק מתיצב. אם כן תבדוק אם יש דרייבר חדש ואם לא תיידע תפתח נושא בפורום של COD ותכתוב בו את דגם כרטיס הקול אולי הם יבחרו לסדר את זה בעוד חודש חודשיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אין לי כרטיס קול מקצועי.

לא קרס לי עכשיו כששיחקתי,בדרך כלל הוא קורס אחת לשני סיבובים.

אם יקרוס שוב אני יודיע,בנתיים הכל בסדר.

חוץ מזה אפשר להרגיש שיפור בSPAWN LOCATION.

הפינגים לא השתנו לי אבל אפשר להרגיש שיפור ניקר בדילאי בין יריה לרגע שהיא באמת מתבצעת,LAG :lol: :lol:.מוזר.

אבל אני אוהב את זה ככה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Jonnyboy, ניראה טוב :yelclap:

משחקים בשרת במהלך כל השבוע, רק צריך להיות מחובר בשעות הנכונות ותשלך לך הודעה מסיימון או מישהו אחר. חבל שאתם עשיתם בשרת רק DOM, תוסיפו SAB,DEM,HQ הם גם דורשים מהקבוצה לעבוד ביחד וגיוון תמיד טוב. אם היינו יכולים להיות בטוחים שנשחק רק עם כאלה מהפורום אז אולי אפילו לשחק FFA מידי פעם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...