Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי - עמוד 122 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

כל זה נחמד ויפה אבל מתי הם יבינו שקודםכל צריך למצא פתרון לאפשרות לבחור קבוצה שבא אתה רוצה לשחק ולאדמין לשלוט על זה...זה יחזיר כל כך תשוקה וחשק לשחקנים שנמאס להם מBO אני מוכן לסבול את הפינגים ואת הגליצ'ים וכו...רק שיביאו לנו את האפשרות למשחק קבוצתי!

הם אמרו לפני כמה שבועות שהם חושבים על רעינות. בנתיים זו לא עדיפות ראשונה שלהם. לדעתי אתה צריך להגיד תודה על העדכון הענק הזה, אבל אני בטוח שרוב האנשים פה ימצאו הרבה סיבות לזרוק את טרייארק לזבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 3.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הם אמרו לפני כמה שבועות שהם חושבים על רעינות. בנתיים זו לא עדיפות ראשונה שלהם. לדעתי אתה צריך להגיד תודה על העדכון הענק הזה, אבל אני בטוח שרוב האנשים פה ימצאו הרבה סיבות לזרוק את טרייארק לזבל.

"חושבים על רעיונות" זה בדיוק כמו לאמר לכו לאזאזל אתם והשטויות שלכם,בקיצור עובדים אלינו במשפתי יהיה בסדר אל תדהגו.

בתור לקוח לא מעניין אותי שהם עובדים על בעיות כגון 2CORE שלא מריץ את המשחק,אני משלם ממיתב כספי ומקבל מוצר פגום.

אני בדרך כלל לא מתלונן סתם אבל הפעם החברה פשוט מחלקת את זמן בצורה לא נכונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים,

זה בטח מופיע פה באיזה מקום אבל לעבור על 181 עמודים....

אני תקוע באיזה שלב שבו מגיעים אוייבים ולא נגמרים.

עכשיו, אני יודע שאני אמור להגיע לחביות הנפלאם (לירות בהם לא עוזר). אז אני יורד למטה, מגיע לנקודה ו.... מת.

פשוט הורגים אותי כל הזמן.

מה אני אמור לעשות כאשר הגעתי לנקודה? לירות במה? לדקור את מי?

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מתכוון למשימה בה אתה רואה חביות אל מול בונקר:

מה שאתה צריך לעשות זה לנקות את הבונקרים הצדדיים, כדי שתוכל לרדת בגבעה לשלב בו נמצאות החביות,

ופשוט לדחוף אותן אחת אחת אל הבונקר (אני חושב שאפילו הצוות דוחף את אחת מהן כדי להדגים לך).

המטרה היא למלא את הקו האחרון בבונקר בחביות כדי למנוע מכוחות האויב למלא אותו מחדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני עברתי את זה ככה פעמיים, פעם בקשה ופעם ברגיל :lol: רק עכשיו כשאמרתם הבנתי שצריך לדחוף אותם, כל הזמן חיפשתי דרך לפוצץ אותם :screwy:

נ.ב.

אני יודע שזה מנוגד לחוקי הפורום אבל אני חייב לציין שה SP עבד לי פחות טוב אחרי ששילמתי עליו 200 שקל ::):screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני עברתי את זה ככה פעמיים, פעם בקשה ופעם ברגיל :lol: רק עכשיו כשאמרתם הבנתי שצריך לדחוף אותם, כל הזמן חיפשתי דרך לפוצץ אותם :screwy:

נ.ב.

אני יודע שזה מנוגד לחוקי הפורום אבל אני חייב לציין שה SP עבד לי פחות טוב אחרי ששילמתי עליו 200 שקל ::):screwy:

זה די הגיוני, הבעיות נוצרות כנראה מהחיבור לסטים, ואני מניח שבמהדורה ה"חינמית" ששיחקת בה זה לא היה מחובר...

מצד שני, יכול להיות שפשוט שיחקת בפעם השניה אחרי פאטצ' שרק יצר בעיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא שיחקתי חמישה ימים בערך, לא נראה לי שאשחק גם, אפילו WAGER MODE יצא מהחור של התחת :-\

באסה לי.....

תעשה פרסטיז' (אם עדיין לא עשית) זה עוזר להתחיל הכל מהתחלה נותן הרגשה של יש למה לשאוף.

זה בערך כמו להתחיל לשחק משחק טוב שוב ;)

מה שהפתיעה אותי ממש ברגעים אלו זה שאני נכנס לסטים ורואה ש SIMONS!X ו HOLYDIVER נמצאים בCALL OF DUTY:MODERN WARFARE 2 MULTIPLAYER.

עצוב לי :'( :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא שיחקתי חמישה ימים בערך, לא נראה לי שאשחק גם, אפילו WAGER MODE יצא מהחור של התחת :-\

באסה לי.....

אם היית אומר את זה מליון פעם היו לי מליון דולר.. אתמול גיליתי הפקדה של מאה מליון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה,ממליץ בחום להתקין את הדרייברים החדשים של אנבידיאה.

ניתן להוריד דרך GURU3D, הם WHQL, לא בטא! הם לא פורסמו עדיין באתר של משיקולים כלכליים.

בכל אופן, אחרי התקנת הדרייברים החדשים, זה צמצם לי איזה 60% מהSTUTTER והLAG בסינגל.

זה עדיין עובד מעפן, אבל זה שחיק!!

והתחלתי לשחק בסינגל, סיימתי איזה 9 משימות ואני ממש ממש נהנה.

בינתיים זה התעלה על הסינגל של MW2.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...