Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי - עמוד 124 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

כמה שזה נכון.. :lol:

:xyxthumbs:

אני בדרך כלל לא אוהב מונטג'ים אבל מזה ממש נהניתי:

http://www.youtube.com/watch?v=oCle_umP1wU

האטץ' הידוע ממשינימה

האבתי מאוד לא יודע למה חלק מכם לא,ואלווי שהיו לנו את אותם הפינגים ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 3.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

חלקינו פסימיים לגבי המשחק וחלקינו לא :)

אני רוצה לציין שיש למה לחכות,שיחקתי עכשיו כמה סיבובים של TDM DEM ו DOM היה מדהים נהנתי מכל רגע,יצאו קבוצות מצויינות וממושמעות היה לי פשוט כיף לשחק בידיעה שאני יודע איפה חברי הקבוצה כמעט בכל רגע נתון ומתי הם נותנים לי גיבוי(ואני להם כמובן).

ברגע שטרייארק ימצאו פתרון ויצירת קבוצות נקרא לזה...אנחנו נתכבד בשעות רבות של כיף מלחמתי :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DagdeGun : GG

random guy : Hacker!

DagdeGun :tnx

כמה צחקתי.. היה אחלה משחק

תעשה מונטז' ... אני רוצה להיות מפורסם :))

חחחחח

זה היה הזוי, באמת היו אחלה משחקים, לא היה לי קל האמת, נתת חתיכת פייט... אעשה מונטאג' לאחד מהסיבובים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חייב להודות הוא עושה לי אמנם קצת בעיות (בכל מיני רזולוציות בהן המסך מצטמק לי אשמח לקצת עזרה בפרטי)

אבל הדרייבר החדש של גרם למשחק לרוץ כמו חיה רעה-העלה לי את ההגדרות ממדיום להייה ורץ חלק יחסית גם במולטי בלי כל הסטטר הארור הזה...ככה שמי שלא פוחד מהבעיה של הרזולוציה או יודע איך לסדר אותה אני ממליץ על הדרייבר בחום :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:yelclap:

כל הכבוד, אני שמח שעכשיו כולם יוכלו לשחק בצורה נורמלית ובלי פערי ביצועים כי זה נותן יתרון עצום, יש הרבה דברים מעצבנים ומבאסים במשחק, אבל אחרי שחשבתי על זה אתמול, הגעתי למסקנה שהמשחק משעמם כי אין PARTY ואתה מרגיש לבד, ככה היה גם ב MW2 ,אף פעם לא רציתי להיכנס לבד (יש כאלה שכן, אני לא)..

זו הבעיה של כל החבר'ה פה שהתרגלו לשחק יחד ,אחד עם השני,

בכל אופן, אני מעריך את המאמצים שלהם (טריארק) כי הם מקשיבים ומודעים לכל הודעה קטנה שנרשמת בפורומים בכל רחבי האינטרנט, אני רק מקווה שהם לוקחים ברצינות את האופציה של לבחור עם מי לשחק/יצירת PARTY..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חייב להודות הוא עושה לי אמנם קצת בעיות (בכל מיני רזולוציות בהן המסך מצטמק לי אשמח לקצת עזרה בפרטי)

אבל הדרייבר החדש של גרם למשחק לרוץ כמו חיה רעה-העלה לי את ההגדרות ממדיום להייה ורץ חלק יחסית גם במולטי בלי כל הסטטר הארור הזה...ככה שמי שלא פוחד מהבעיה של הרזולוציה או יודע איך לסדר אותה אני ממליץ על הדרייבר בחום :xyxthumbs:

על איזה גירסא של דרייבר אתה מדבר?

מאז שהמשחק יצא זה בלתי אפשרי מבחינתי לשחק עם shadows. קירטועים רציניים. כשאני מבטל shadows הכל חלק.

אני די בטוח שהבעיה היא במשחק, אבל אני רוצה לנסות את הדרייבר החדש. השאלה היא על איזה גירסא אתה מדבר כי יש כמה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...