Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי - עמוד 126 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

• תגובות 3.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לעוד מישהו יש בעיות לשחק במשחק עם אורנג'? הפינג הכי נמוך שיש לי זה 150 וגם זה לא יציב >:(

יש בעיות חיבור רציניות היום ,אני בהוט..

לרוב ניתן להגיע לתוצאות כאלו רק דרך Domination, לפחות אצלי זה ככה...

לא מחייב, הסיבוב המדובר הוא CTF דווקא בלא פחות ולא יותר NUKETOWN ,מפה שדיי קשה להחזיק בה סטריק ,אבל ב CTF זה עוד אפשרי כי כשמתים יש איזה כמה שניות שמחכים לריספאון...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב NUKETOWN הכי הרבה שהצלחתי זה 9 הריגות בלי למות (ב TDM), לצערי בדיוק נגמר הסיבוב אז לא יצא לי להשתמש ב GUNNER (גם בלי זה הגעתי ל 19-3 אבל בכל זאת היה נחמד עם היה עוד).

בדקתי ואפילו ב SPEEDTEST לא תקין :-\ חשבתי שזה ניסיון שלהם לקצץ מאלה שמשחקים/מורידים אבל זה הכל לא עובד :pissed:

צרפת: פינג בסביבות ה 140, הורדה 5.75 (במקום 7 שזה סביר), העלאה 0.6 (במקום 0.7 אבל זה בסדר).

אנגליה: פינג יותר מ 200, הורדה והעלאה תקינים אבל לא יציבים כל כך.

גרמניה: פינג 160-200, הורדה פחות מ 2.5, העלאה 0.5.

NL: פינג 160+, הורדה פחות מ 1.5, העלאה 0.55.

בקיצור משהו דפוק מאוד :P נראה לי שברגע שאני עובר דירה אני מחליף, בכל מקרה אני צריך לשנות ל 12M וזה יקר מאוד באורנג'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש 12 של , הוא מעולה כשהוא עובד כמו שצריך ,היום הוא עבד חרא, [br]פורסם בתאריך: 6.12.2010 בשעה 23:26:53

^^

זה יהיה בערוץ של S6 , נכון??

יש לנו בעיה לא צפויה עם הערוץ הזה, אז אני אעלה אותו לשלי בינתיים, אפרסם פה לינק..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברס מכרתי את נשמתי לבאטלפילד... מכיוון ששדרגתי לQUAD בכזה איחור רק עכשיו ניסיתי את BFBC2, והחוויה פשוט הרבה יותר מהנה בשבילי במיוחד אחרי שדי מיציתי את COD וזאת יחד עם איך שBLOPS התחיל ברגל שמאל...

אני כנראה אקנה את המשחק אחרי הטירונות...

אחלו לי גיוס קל (9 לדצמבר) ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברס מכרתי את נשמתי לבאטלפילד... מכיוון ששדרגתי לQUAD בכזה איחור רק עכשיו ניסיתי את BFBC2, והחוויה פשוט הרבה יותר מהנה בשבילי במיוחד אחרי שדי מיציתי את COD וזאת יחד עם איך שBLOPS התחיל ברגל שמאל...

3 more days! Congratulations!

Easy "gius" (how do you say it in english?)

hmm.. and batllefield is a great game I must say. alot of people call it BUG company, but I didnt had any of them

hope you enjoy in IDF. hmm.. I dont think the IDF is ment for enjoyment purposes but anyway..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

enjoy your 3 years cancer

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גיוס קל בנאדם! אפשר לשאול לאן אתה מתגייס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לרוב ניתן להגיע לתוצאות כאלו רק דרך Domination, לפחות אצלי זה ככה...

שניכם צודקים, אבל המוד הכי טוב להשיג תוצאות כאלה הוא DEMOLITION. יש משחקים שנמשכים יותר מ 15 דקות.

יש לי משחק מצולם 97-20 בדמולישן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור, דמולישן יכול להיות משחק מאוד ארוך, לפי מה שזכור לי יש לי איזה משחק של מעל ל100 KILLS[br]פורסם בתאריך: 7.12.2010 בשעה 02:24:53

ברצינות חבר'ה...

WOW :nixweiss:

שחקני PC

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...