Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי - עמוד 57 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

העליתי gameplay שלי ,דיי נחמד דווקא, ככה משחקים דמולישן נראה לי :

לא משהו אסטרונומי, אבל אחלה סיבוב שאגב נעצר באמצע כי הייתי חייב לזוז לעבודה :\

חביב מאוד למרות שאני לא מת על הGAME MODE הזה...

תגיד , זה רק אני שמתעצבן שאתה שומע "Cobra Ready To Launch" ואז מופיע לך Airspace Full ?? :bash: :bash: :bash::s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 3.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בתמונה, מתחת להודעה בלבן, עכשיו ראיתי שכתוב-This user is ignoring you, so you cant add comments. אז ליאור, תעשה לי UNBLOCK...

זו פעם שלישית שאתה רושם לו את זה בדיון. הוא לא עיוור.

מה אתה לא מבין במסר?! חאלאס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מתלבט אם לקנות את המשחק או לא בגלל שאני לא סגור על אם הוא ירוץ לי באופן נורמלי על המחשב =\

Pentium D 945 @ 3.4ghz

2gb ram

HD4770 512MB

ירוץ באופן שחיק? את MW2 הרצתי בלי בעיה אבל למשחק הזה המעבד שלי מתחת לדרישות...

אני בספק אם המשחק בכלל יותקן לך :nixweiss: אין סיכוי שהמשחק יעבוד אפילו ב15FPS על המעבד הזה סורי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן מייק אותי זה מעצבן עוד מימי MW2.רק ששם זה היה יותר מעצבן כי תמיד היה את החשש שעד שיתפנה האייר ספייס IWNET תזרוק אותך לכל הרוחות...

ובעניין אחר לגמרי,מה דעתכם על המכונית? דיברו בזמנו על חששות שהיא תהרוס לגמרי את האיזון במולטי,אבל לי היא לא נראית כזאת קטלנית.גם נחמד לקחת הפסקה קצרה מהצורך להגן על עצמך ופשוט להתאבד על הבנאדם הראשון שאתה רואה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חביב מאוד למרות שאני לא מת על הGAME MODE הזה...

תגיד , זה רק אני שמתעצבן שאתה שומע "Cobra Ready To Launch" ואז מופיע לך Airspace Full ?? :bash: :bash: :bash::s07:

וואוו בטירוף, זה אחד הדברים הדפוקים :-*

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב האמת שאם היתי קיל אחד מצ'ופר גנר והיא היתה פוגעת בי כנראה שגם אני היתי מתעצבן טיפה... :pissed: :pissed: :pissed:

אבל לא יודע זה פשוט כאילו המשחק פתאום הופך למיני גיים כיפי כזה,בנתיים אני נהנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב האמת שאם היתי קיל אחד מצ'ופר גנר והיא היתה פוגעת בי כנראה שגם אני היתי מתעצבן טיפה... :pissed: :pissed: :pissed:

אבל לא יודע זה פשוט כאילו המשחק פתאום הופך למיני גיים כיפי כזה,בנתיים אני נהנה.

תאמין לי, שגם אם מישהו היה תוקע בך NS בראש ממרחק מטורף וזה היה הקיל הכי יפה שראית בחיים שלך, קיל לפני צ'ופר, היית מתעצבן. :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...