Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי - עמוד 60 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

• תגובות 3.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

חבר פרוצניק שלי שכל הזמן חופר לי שהוא לא קונה משחקים כי גם פורצים את המולטי הביא לי את זה

**צונזר**

אם אסור - מצטער תמחקו, תגידו מה דעתכם.. גם לא הבנתי כל כך מה זה :nixweiss:

תעיף את זה במיידי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ייצא עידכון חדש כנראה לפני סוף השבוע.

"Trying to release patch before the weekend. will go into QA tomorrow."

/connect

יוחזר בקרוב.(לא בטוח שייכלל בעידכון האחרון)

בנוסף:

"We have some nice optimizations for better FPS going into QA tomorrow."

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום נתקעתי ממש בהתחלה בסינגל........כשאני בשלב הזה שיש מלא חיילים שבאים עם משאיות ופחיות שמפוצצים...ואז בא טנק ואני לא עושה כלום ואומרים לי שהפעילות שלי גרמה ךלחבריי לההירג...ואני לא יודע מה לעשות שם.....

זה המסך שצריך להרוג את קרלוס בהתחלה בהתחלה,זה קרה לעוד מישהו ואיך עוברים את זה??????אני משתגע תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום נתקעתי ממש בהתחלה בסינגל........כשאני בשלב הזה שיש מלא חיילים שבאים עם משאיות ופחיות שמפוצצים...ואז בא טנק ואני לא עושה כלום ואומרים לי שהפעילות שלי גרמה ךלחבריי לההירג...ואני לא יודע מה לעשות שם.....

זה המסך שצריך להרוג את קרלוס בהתחלה בהתחלה,זה קרה לעוד מישהו ואיך עוברים את זה??????אני משתגע תודה

אני חושב שאתה צריך לסמן בצהוב בשביל לא לעשות ספוילרים לכאלה שעוד לא הגיעו למשימה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סורי לא ידעתי שצריך להשתמש בצהוב,אבל אני מתערב שאין פה אחד שלא עבר את זה....זה ממש ממש ממש בהתחלה-בשלב הראשון

כשאני יורה את האר פי גי שיש שם אז עדיין אומר לי שגרתי לחבריי הקבוצה שלי לההיהרג..

זה המשימה ה חמישית בשלב הראשון.......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סורי לא ידעתי שצריך להשתמש בצהוב,אבל אני מתערב שאין פה אחד שלא עבר את זה....זה ממש ממש ממש בהתחלה-בשלב הראשון

כשאני יורה את האר פי גי שיש שם אז עדיין אומר לי שגרתי לחבריי הקבוצה שלי לההיהרג..

זה המשימה ה חמישית בשלב הראשון.......

יש אנשים שעוד לא התחילו את הסינגל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש דרך להכריח את סטים להתקין מהסטים - כבר ציינתי את זה פעמיים (פעם אחת בטעות... ;D )

1. Close (File > Exit).

2. Go to the Start button and select Run (XP) or type Run in the Search box and choose Run from the list (Vista).

3. In the Run window type:

"C:\Program Files\Steam\Steam.exe" -install E:

Replace E: with the CD/DVD drive you are installing from if is not correct.

Replace C:\Program Files\Steam if your installation is not in the default location.

4. Press OK. Your installation should continue from the disc.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...