Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי - עמוד 58 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

• תגובות 3.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בלאק אופס הוא לא ל KD, הוא ל team work. אבל איך בודקים מה ה KD בכל מקרה?

הבאתי באיזה משחק עם הקלאן כלבים-זה אכזרי לאללה. הם פשוט אוכלים את כולם, ואני רץ עם איזה כלב (מרתון פרו ולייטויט פרו) והורג מי שמנסה להרוג אותו. אבל אני חושב שלהיות טייס צ'ופר זה יותר כיף, אבל הבעיה היא שהשליטה ממש מעפנה ולא ריאליסטית בגרוש.. לדוגמה ההליקופטרים בבטלפילד הרבה יותר ריאליסטים וכיפיים. העניין הוא ששם צריך להתאמן קצת להטיס אז..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כדי לבדוק את ה-K/D שלכם:

Operations>Playcard>Combat Record ואז תחת לשונית Weapon.

ניתן גם לצפות בנתונים של חברים שלכם:

נכנסים ל-Friends, אל השחקן שאתם רוצים ושם שוב על Combat Record ולשונית Weapon.[br]פורסם בתאריך: 15.11.2010 בשעה 17:32:52

עברתי על הנתונים של כולם, כולנו סובבים באזור K/D של 1.

אז אתם בחברה טובה, פשוט חלקנו משחקים יותר וחלקנו פחות.

הבולטים הם DagdeGun עם 1.46 ו-Daedra עם 2.05.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא נחמד שבטבלה של הסקור באין גיים הוסיפו K/D למשחק הספציפי,זה עוזר לי לשים לב כמה שהמצב בקאנטים ולנסות להשתפר...לפחות בTDM,בDOM ובDEMO אני די מהר חוזר לסויסייד מוד על הדגלים/בלטות ענקיות שמתפוצצות. :nixweiss:

בכלל DEMOLITION חזר להיות מוד כיפי,בMW2 ניסיתי לעשות את הצ'לנג' של 30 נצחונות וזה היה פשוט סיוט.לא יודע אם אלה המפות או העדר הטובינג(תודה,דגדה) אבל פה אני ממש נהנה.

אגב לעוד מישהו קורה שהוא עורך התקפת התאבדות על תחילת המשחק ופתאום מגלה לחרדתו שאנחנו בכלל בS&D?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב לעוד מישהו קורה שהוא עורך התקפת התאבדות על תחילת המשחק ופתאום מגלה לחרדתו שאנחנו בכלל בS&D?

לא ::)

אני רץ עם מרתון ומחסל את כולם עוד לפני שהם הספיקו להתאפס על עצמם. זה ALL IN-או שאני מת ראשון, או שאני מביא את ה 4 הריגות הראשונות. בד"כ השני קורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מייחס יותר מידי חשיבות לK/D , אאל"ט ישנו מדד של צבירת נק' פר דקה או משהו בסגנון - זה מדד שמראה יותר מי משחק סולו או קבוצתי. (למרות שזו לא בדיוק מטרתו)

כמובן שאם אני מסיים משחק בKD פחות מ1 זה מבאס אותי אבל זה לא ישנה את הדרך שבה אני אשחק בסיבוב שלאחריו בניסיון "לפצות" על סיבוב גרוע.

מעדיף לנצח כקבוצה עם KD פחות מ1 מאשר להיות ראשון בקבוצה מפסידה של יחידים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגעתי לשלב השלישי על הדרגה הכי קשה לא הצלחתי לעבור מזה יומיים

הורדתי ל hard ונסיון ראשון עברתי משהו מוזר

אני כבר בשלב החמישי (נדמה לי) על הרמה הכי קשה. היו חלקים קשים בצורה לא סבירה - לדוגמה בפרוייקט הטילים - המסדרון האחרון או בויטאנם - בירידה מההר (איפה שיש חביות נפלם) - בסוף עוברים את זה עם קצת קורדינציה וסבלנות.

מה שחשוב לדעת זה שהטריגרים של המשחק הם נקודות שמגיעים אליהם ולא כמות אוייבים שהרגת - אתה יכול לשבת במשך שעות ולצלוף באנשים שמתרבים באיזשהי נקודה ותמיד יבואו עוד - עד שלא תגיע לנקודה ספציפית במפה אז הם לא יפסיקו להתרבות מה שמכריח כל הזמן להתקדם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...