דיון רשמי - NVIDIA GTX 500 - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון רשמי - NVIDIA GTX 500

--Shadow--

Recommended Posts

מר: SyndromE

אולי היו כמה מילים חריפות בינינו.

הכוונה רק להסביר לך.שאתה חייב לפתח קצת יותר אוביקטיביות.בתשובות שלך.

הידע שלך רחב ומועיל מאוד כאן בפורום.

לצרכים שלך אתה משתמש ב מאה אחוז.

האנשים שקוראים את התגובות שלך.מורכבים מקצת יותר סוגים

כאלה שהלכו לאיבוד אחרי המשפט הראשון.

כאלה שקראו.ולא הבינו מה קראו.

כאלה שקראו הבינו.אבל לא מסוגלים לענות תשובה נגדית.

כאלה שנותנים לך תשובות מכיווני הסתכלות אחרים.

איפלו לתת לגיימר איזה כרטיס עדיף לו.קשה היום.מתחילים בשאלות של:

מפרט מחשב.

איזה משחקים אתה משחק.

באיזה משחק אתה מרגיש שעובד לאט.

מה התופעות.

מה משחקי העתיד שאתה מתכוון לשחק.

ויש מקום גם לAMD בתשובות שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 226
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

אם אני ממליץ על כרטיסי מסך בפורום זה בעיקר כשמעורבים צרכים אישיים בהם לאחת עדיפות ידועה על השנייה, זה לרוב מתבסס על תמיכה תוכנתית.

בכל אופן הבעייה שלי מול חטיבת ה GPU של מתייחסת לתוכנה ותמיכה, ומטבע הדברים כל הכרטיסים מביתם, בלי יוצא מן הכלל, עומדים מאחוריה.

זה לא שהם עושים את זה גרוע, אלא פשוט ש-NV עושים יותר. ומבחינתי, גם אם משחקים מלוכלך, נגיד דופקים את בקוד- אין פה מקום לרחמים או החרמות.

מה שיש זה מה יש. בכלליות לא תראה אותי "ממליץ" בעד או נגד . אני כן מעביר מידע שלא מטיב עימם כל עוד זה פוגע במשתמשים שלהם.

אני לא אחד שמחפש תשומת לב ותאמין לי שאני לא סובל את כל הויכוחים שנוצרים סביבי לעיתים, כאילו אני נושא הדיון.

תגובות חריפות ממני מגיעות אך ורק כ-counter לתגובות הסטה המטעות או מבזות את NV בנושאים שלא רלוונטים לחווית המשתמש,

כאלה שמעוותות את המציאות או מספקות חשיבות עליונה לזוטרות, במטרה אחת להציג את כמנצחת, לגרור משתמשים לרכוש AMD מהסיבות הלא נכונות.

המוטו שלי פשוט: אני לא אמליץ \ אשבח בפורום מוצר שלא הייתי ממליץ לחברים שלי. ואני לא יתעסק בלרצות את אילו שחושבים אחרת.

את זה אני משאיר למשתמשים ה"אובייקטיבים" (\שקר כלשהו). עכשיו ברשותך, בוא נשתדל להתעסק בנושא לכבודו נפתח הדיון...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו בנימה יותר חיוביות...

מישהו מוכן להסביר איפה הירידת מחירים על ה470 בארץ כפי שהיה עכשיו בחו"ל?

אחינו אל תהיה כל כך תמים, היא לעולם לא תגיע. אלא אם כן לזה http://www.ksp.co.il/hmain.php?now_snif=talpiot&cat=9984 אפשר לקרוא הנחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://fudzilla.com/graphics/item/20676-geforce-gtx-580-to-launch-in-november

ביצועים מפלצתיים כמו גם המחיר

אהבתי את משפט הזה: As the winter in the northern hemisphere draws near the Cayman and the GF110 will come in quite handy, as both will generate enough heat to keep gamers cozy at sub-zero temperatures.

;D גם אצלנו הוא יהיה במקום, כי אפשר לא להדליק תנורי חימום או מזגנים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה ? ברור שלא יבססו אותו על שני 580 ,אבל שני שני GTX560/70 אפשרי ,כבר ראינו כרטיסי זוללי חשמל לא פעם ולא פעמיים ,וNVIDIA חייבת להשאר בתחרות,אני לא רואה איך ה580 החד ליבתי מתמודד מול 6990

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...