הרב עובדיה יוסף: "תפקיד הגויים – לשרת את היהודים בימות המשיח" - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הרב עובדיה יוסף: "תפקיד הגויים – לשרת את היהודים בימות המשיח"

geniaXP

Recommended Posts

מה אתה בא להסביר כאילו אנחנו מטומטמים ?

הוא רוצה לשלוט וזהו !

הוא גורם לשנא של הזרים את היהודים כי כך הוא מרוויח

הוא מחמיא ליהודים כי כך הוא מרוויח .

מה יש כאן להבין , כת של רבנים שמוכרת את הכל תמורת השילטון שלהם זהו , אין כאן לא אלוהים ולא יהודים ולא בטיח , כלום , רק רצון לשלטון .( כל השאר זה עזרים בדרך שלהם )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 312
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מה אתה בא להסביר כאילו אנחנו מטומטמים ?

הוא רוצה לשלוט וזהו !

הוא גורם לשנא של הזרים את היהודים כי כך הוא מרוויח

הוא מחמיא ליהודים כי כך הוא מרוויח .

מה יש כאן להבין , כת של רבנים שמוכרת את הכל תמורת השילטון שלהם זהו , אין כאן לא אלוהים ולא יהודים ולא בטיח , כלום , רק רצון לשלטון .( כל השאר זה עזרים בדרך שלהם )

אני לא מבין למה אתה מכניס לו מילים לפה

הוא לא אמר שהוא רוצה לשלוט וזאת לא הכוונה שלו

כל מה שהוא אמר זה שלגויים יש תפקיד מסויים ואם להבהיר עוד את הנקודה, אז תדעו שהכוונה היא לא שהם יהיו המשרתים שלו, יעני שיש לי 10 אמריקאים שמנקים לי את הבית.

שנאת הזרים? מתי הוא אמר שהוא שונא אותם? ממש התנהגות ילדותית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשוב להבהיר דבר אחד: דברים כמו הציטוט הנ"ל עשויים אמנם להרחיב את קבוצת האנטישמים ולשמש כ"ראיות" לצורך גיוס "חברים" חדשים, אבל חלק לא קטן מהאנטישמים לא זקוק לשום דבר בשביל לשנוא יהודים, חוץ מעצם קיומינו.

אין דבר כזה סתם. לכל שנאה יש סיבה.

לפני כמה מאות שנים הדעה של קהילות היהודיות היו דומות לדעות של הרב המדובר. מזה התחילה השנאה כלפינו שמשיכה עד היום הזה[br]פורסם בתאריך: 28.10.2010 בשעה 10:32:36

זה כזה משנה?... גם ככה בעוד כשבוע תתפרסם התנצלות רשמית מפי הרב.

בשבילנו לא, בשביל העולם כן.

עוד שבוע תתפרסם הכתבה בכל האתרים האנטישמים, כעוד סיבה לשנאה כלפי היהודים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם , לא רק ,

בוא נגיד הדעות החשוכות האלו לא תרמו לאהבת בעמים .

( עוד במגילת אסתר כתוב :וַיֹּאמֶר הָמָן, לַמֶּלֶךְ אֲחַשְׁוֵרוֹשׁ--יֶשְׁנוֹ עַם-אֶחָד מְפֻזָּר וּמְפֹרָד בֵּין הָעַמִּים, בְּכֹל מְדִינוֹת מַלְכוּתֶךָ; וְדָתֵיהֶם שֹׁנוֹת מִכָּל-עָם, וְאֶת-דָּתֵי הַמֶּלֶךְ אֵינָם עֹשִׂים, וְלַמֶּלֶךְ אֵין-שֹׁוֶה, לְהַנִּיחָם. )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוודאי שדתם שונות , בוודאי שאת דת האחר אינם צריכים לקיים.

נו ומה בסוף היה איתו מה שיהיה איתך.

1288324971.jpg

///////

Ze-ev

אין הבדל בינך לאנטישמי -במצב של שניכם לא בודקים.

במלחמה 'עופרת יצוקה' היו מקומות בעולם שהחדשות הציגו על רק צד שלילי - איאפשר להאשים את התושבים שיותר שנאו את , ניתן להאשים כל אדם בפני עצמו מדוע לא בדקת אלא בלעת כל דבר תקשורתי.

תעבור על ההודעות שלי ותמשש אותם בבדיקה.

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=478119.10

אגב השורש לאנטישמיות כלפי יהודים אין סיבה כזאת, בכל ההיסטוריה נרדפנו כל פעם מסיבה אחרת ואף באותן תקופות במקום אחד בגלל דבר כזה וכזה במקום אחר מסיבה הפוכה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

361.jpg

rav_ovadya.jpg

נכון ששניהם "צינצנת"

וזה שיש להם צינצנות כמוך שיעבדו אותם רק מוכיח . ( "אלה אלוהייך !" )

הבעיה שתכולה של שניהם כמו החיצוניות שלהם אותו דבר .

שניכם רוצים לתלות אותי על העץ .

התורה של שנכם באה מאירן - זה בבל כן ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לשאלה שעלתה באתר כיפה בנושא היחס לגויים ענה הרב יובל שרלו:

היחס של היהדות לגויים הוא נושא ארוך ומגוון מאוד, שיש צורך בו באנציקלופדיה ולא בתשובה קצרה באתר זה. ... באופן כללי, אנו מתייחסים לגויים כאל בני אדם בעלי צלם א-לוהים, מעריכים מאוד את ההתקדמות המוסרית והערכית שלהם, ומצד שני נמנעים מקירבת יתר בשל הרצון שלנו לשמור על ייחודיותו של עם .

ושוב, אני לא מבין בדיוק איזה גוון אנטישמי יש בדבריהם הן של הרב עובדיה והן של הרב שרלו.

איך בכלל אפשר להשוות את זה לתיכנון רצח המוני והשמדת עם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם הבאתם את התורה שלכם מאירן - תלמוד בבלי

אתם התאוריות הדתיות שלכם אותו דבר , משיח וכל העולם עבדים שלנו ואנחנו הכי טובים שלא לדבר על שינאת הציוניזם , תעזוב , אתם על הפנים , אתם נראים אותו דבר , ברחוב אי אפשר להבדיל בין אישה דתיה למוסלמית אי אפשר להבדיל בין הרב עובדיה לאייטולה חמיניאי - זו האמת ואתה יודע את זה ואם אתה לא אז גם בזה אתם דומים - גם לאירנים וגם לכם אסור שיהיה ביקורת על המנהיגים שלו .

שחרר אחי , אתה חולה ואתה מדביק במחלה שלך .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מה איתך, לפני שאני מגיב אני בודק שדעותיי נכונות כי אני כותב עובדות ואני לא רוצה לכתוב שטויות במיץ.

התורה שלנו בכלל לא באה מאיראן. בעבר עם היה בארץ , הוגלה לבבל, שם התפתח התלמוד הבבלי. אבל נחש מה, גם בארץ התפתח תלמוד - התלמוד הירושלמי. חוץ מיזה, שהתלמוד, הגמרא, הוא לא התורה שלנו.

קיבלנו מהר סיני את התורה שכבתב, בעל פה עברה המשנה שלבסוף נכתבה והגמרא היא הפירוש למשנה. אז גם אם תגיד שהתלמוד הבבלי מושפע ממנהגי בבל, איראן, זה רק הפירוש למשנה והוא לא יכול לשנות דברים שכתובים בתורה.

מעבר לזה, יש זרם שנקרא הציונות הדתית. כן, גם ציוניים וגם דתיים. אין מה להתפלא - עם רוצה לחיות בארץ ישראל על פי תורת ישראל. למה שנתנגד לזה?

אני אישית לא מבקר את הגויים, הם יכולים לעשות מה שהם רוצים. מוטלות עליהם 7 מצוות. שיקיימו, לא יקיימו, זה עניין שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...