כולם סובלים מ- Traffic shaping, אולי הגיע הזמן לעשות משהו? - עמוד 6 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כולם סובלים מ- Traffic shaping, אולי הגיע הזמן לעשות משהו?

Night

Recommended Posts

• תגובות 196
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני יודע..

הבעיה שאין לך אלטרנטיבות אחרות חוץ מגיימר.

המצב אינו שונה בהרבה בגיימר, האמת שכבר מזמן הייתי מחליף חברה, אם לא הייתי בחבילה של עובדי בזב"ל.

אין הרבה מה לעשות, היום זה המצב ברוב החברות, יש תקופה קצרה של חסד בחברות חדשות שאפשר לנצל, חוץ מזה עד שלא יהיה צעד משמעותי בקישור של לחו"ל, נאלץ לסבול את המצב שילך ויחמיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עם + בין לאומי 5 מגה חבילה רגילה

968446110.png

פעם אני מקבל 3 מגה פעם 8... איך זה יכול להיות?.

קרה לי פעם עם נטבוק על . אני חושב שהשעון של הflash הוא תוכנתי ומתי שיש process אחר רץ השעון של הflash נעצר ובגלל זה המידע מגיע כאילו יותר מהר כי כל החבילות מגיעות בזמן שהflash לא רץ וכשהוא חוזר לרוץ הוא חושב שעבר רק חצי מהזמן ואז אתה מקבל כאילו כפול רוחב פס. אולי זה באג בקוד שלהם אבל אני די בטוח שזה קשור ל context switch .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:goodposting:

במקום F35 אפשר לקנות עוד סיבים תת קרקעיים לכל .(+ להשכיר גם למצרים)

שמישהו יפרוץ לחשבון של שר התקשורת... :smile1:

נכון מאוד! מה קשור המטוס הזה עכשיו? ראיתי פרסומת של verizon fios... גם אני הייתי רוצה שאני אוכל להתקשר לבזק ולהזמין לתוך הבית...

יש להם חבילת טריפל ב80 דולר שכוללת טלוויזיה עם ערוצי HD, 15 מגה או יותר לא זוכר וטלפון ביתי ללא הגבלה!!!

אולי אפשר לשכנע את להקים משהו, שמעתי שהם עושים את זה לכל עיר שמתנדבת בארצות הברית

ד"א, זה אמיתי?? http://www.youtube.com/watch?v=vWBFJyErbKg[br]פורסם בתאריך: 27.09.2010 בשעה 12:12:39

דרך אגב versus, המשפט הראשון בחתימה שלך כל כך נכון! כל הכבוד על היוזמה
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפינג קצת חשוד אבל יש סיכוי שהקצב אמיתי.- הוא הרי משלם על זה 300$ לחודש וזה בכלל שרת שמשמש ל web .

בכל מקרה הפינג נראה חשוד כי פיזית מהירות האור בפייבר תגרום ל1 מילישניה ל100 ק"מ עדיין אולי זה אפשרי. כנראה שהשרת נמצא במקום אחר ממה שspeedtest חושב כי תוצאות הפינג לא קונסיסטנטיות אולי יש לאחד השרתי spoofer .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון מאוד! מה קשור המטוס הזה עכשיו? ראיתי פרסומת של verizon fios... גם אני הייתי רוצה שאני אוכל להתקשר לבזק ולהזמין סיב אופטי לתוך הבית...

יש להם חבילת טריפל ב80 דולר שכוללת טלוויזיה עם ערוצי HD, אינטרנט 15 מגה או יותר לא זוכר וטלפון ביתי ללא הגבלה!!!

אולי אפשר לשכנע את גוגל להקים משהו, שמעתי שהם עושים את זה לכל עיר שמתנדבת בארצות הברית

ד"א, זה אמיתי?? http://www.youtube.com/watch?v=vWBFJyErbKg[br]פורסם בתאריך: 27.09.2010 בשעה 12:12:39

דרך אגב versus, המשפט הראשון בחתימה שלך כל כך נכון! כל הכבוד על היוזמה

כל העולם מוגבל בתעבורה שלו, וורייזון מציעה ללקוחות האינטרנט הביתי שלה כ50GB בממוצע לחודש, ושם האכיפה על הכמות היא קשיחה, ברגע שאתה עובר חוץ ממייל וWEB לא יהיה לך כלום, אפילו לא .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...