כולם סובלים מ- Traffic shaping, אולי הגיע הזמן לעשות משהו? - עמוד 3 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כולם סובלים מ- Traffic shaping, אולי הגיע הזמן לעשות משהו?

Night

Recommended Posts

רק לנתק ולהתחבר שוב זה הכל

נסיתי את זה היום ולא הלך ,אני מנוי של טריפל C

עשיתי מנוי ל12 מגה , ואחרי חודש ההגבלות מתחילות ..חסימות וכ'ו

עוד זבל של חברה שרוצה לעשות רווחים ...

תאמת אני לא יודע ,איזה חברת שווה היום..

כולם מגבילים/חוסמים ..ככה שלא נשאר למי להתחבר!

איך אורנג'?

שאלה לי אליכם חברי הפורום..

בוא נגיד שאני מוריד כבד ..מוריד עשרות גיגות ביום..

יש מצב שהספקית עוקבת אחרינו? וע"י כך מזהה מוריד כבד

וכך ההורדות איטיות ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 196
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אה אתה בהוט בגלל זה אתה לא יכול ככה בניתוק חיבור

יש בשביל זה תוכנה שמצליחה רוב הזמן להחליף איי פי

http://www.tazone.net/DHCP_IP_Forcer.exe

אתה מכניס את שם הכרטיס שלך, למשל שלי זה local area connection 3

ואז זה יאפס אותו ואחרי זה שתתחבר שוב עם החייגן זה אמור לשים לך איי פי חדש

אבל כל התהליך הזה מכה בגלל זה ברחתי לADSL

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אצלי אין עיצוב תעבורה כי אני בחבילת גיימרים אבל זאת לא חוכמה, פה מדברים על חבילות רגילות

תן לי לספר לך סוד - בחבילת גיימר יש traffic shaping אחרת היא לא תעבוד. בחבילה הרגילה אני לא חושב שהם מגבילים כלום חוץ מאת רוחב פס המקסימאלי של כולם - הפינג שם זוואתי . בגלל שהחבילות המתועדפות מקבלות עדיפות על רוחב פס ומסדרים להם כל מני דברים החיבור שם עובד טוב. באיזה נקודה יהיו מספיק אנשים בחשבון פרמיום כדי לחנוק אחד את השני לרמה שהם לא יורידו על מקסימום. אין ממש לספקיות ברירה כי הלקוח לא יגביל את עצמו בשעות העומס אז הם עושים את זה בשבילו.

פותח הדיון צודק בזה שחוסר השקיפות מפריעה מאוד. זה כמו שלא יהיו דיווחי תנועה בכבישים כי זה סוד מסחרי/מדינה. הלקוח תקוע עם מה שהספק נותן לו ולא יודע על שום דרך לשפר את מצבו חוץ מלשלם לספק יותר כסף . לכל הספקיות חייב להיות traffic shaping אחרת המצב יהיה גרוע מאוד. בגלל שבחבילות רגילות שום התחיבות מצד הספק כמו בחבילת פרמיום הלקוח הרגיל מקבל בפועל חתול בשק בזמן שמי שיש לו חבילת פרמיום יודע קצת יותר על מה שהוא מקבל אבל לא על איך ועל חשבון מי הוא מקבל.

מה שכבר לא סוד זה המחיר של התעבורה לחו"ל כמו שירח ציין לפי הכתבה על הכבל החדש של בורוביץ זה בערך 2000 דולר ל10 מגה לחודש. זה המחיר שהספקית משלמת אז איך היא מרוויחה כסף? קונה פחות ומתמודדת עם העומס. וזה לא שה traffic shaping מתפשט רוב הסיכויים שהוא קיים אצל כולם . העומס מתשפשט. עם הזמן אנשים צורכים יותר ויותר רוחב פס בזמן שרוחב הפס לחול לא גדל בהרבה. אין מניעה מהתדרדרות המצב וגם עליות מחירים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נסיתי את זה היום ולא הלך ,אני מנוי של טריפל C

עשיתי מנוי ל12 מגה , ואחרי חודש ההגבלות מתחילות ..חסימות וכ'ו

עוד זבל של חברה שרוצה לעשות רווחים ...

תאמת אני לא יודע ,איזה חברת שווה היום..

כולם מגבילים/חוסמים ..ככה שלא נשאר למי להתחבר!

איך אורנג'?

שאלה לי אליכם חברי הפורום..

בוא נגיד שאני מוריד כבד ..מוריד עשרות גיגות ביום..

יש מצב שהספקית עוקבת אחרינו? וע"י כך מזהה מוריד כבד

וכך ההורדות איטיות ?

עוד זבל של חברה? ואולי עוד זבל של משתמש שרוצה להוריד בלי חשבון? מי ישמע? חברה מסחרית רוצה לעשות רווחים.

כבר ידוע מזמן - האינטרנט פה על הפנים בגלל אנשים כמוך שמכורים להורדות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע על מה אתה מדבר, אני מקבל מאה אחוז מרוחב הפס שלי כל יום, כל היום, וגם פינג טוב, איך זה עובד לא כל כך משנה לי כל עוד זה עובד

זה בזכות הtraffic shaping המוצלח יחסית שיש להם על חבילת גיימר ולא בגלל אי קיומו.

traffic shaping זה מושג כללי שאומר שהחברה עושה מניפולציות לתעבורה . אני חושב שמה שאנשים מתלוננים זה על הגבלות רוחב פס שזה יכול להיות בגלל traffic shaping שמגביל באופן כללי תקשורת מסוג מסויים (זה יכול להיות סתם עומס). מה שקורה בחבילת גיימר זה שיש שם traffic shaping דינאמי שיודע להתאים את העדיפות של החבילות והמניפולציות תעבורה בהתאם לצרכים של המשתמש. עדיין הרוחב פס מוגבל ואם עוד ועוד אנשים יכנסו לחבילת גיימר הלקוחות של החבילה הזאת עלולים להרגיש את העומס. עדיין יש סיכוי שעל משחקים זה לא ישפיע כי הם מקבלים עדיפות מקסימום (כמו שאשתי פעם התלוננה שהאינטרנט מפסיק לעבוד כשאני נכנס למשחק רשת).

דוגמה טובה לtraffic shaping הגיוני (אבל לא מוצלח במיוחד ב014) זה על . המשתמש לא בהכרח רואה את כל הסרט ואם הספק יוריד את כל הסרטון והמשתמש יראה רק חצי ממנו אז הרבה רוחב פס הולך לאיבוד. אז הספק מעוניין להגביל את ההורדה של הסרט לרוחב פס מסוים כדי שהמשתמשים לא יבזבזו רוחב פס. הבעיה היא שלפעמים כל העסק הזה לא עובד וyoutube מגמגם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...