משלוח EMS ומכס - עמוד 7 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משלוח EMS ומכס

BIGBENG5

Recommended Posts

• תגובות 186
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

בלי להכנס לסיפורי הזוועה שלי עם מכס ו EMS, למישהו יש מושג כמה אני צפוי לשלם על קינדל?

הזמנתי קינדל מאמאזון (140 דולר + 20 דולר משלוח) ואין לי מושג אם אני צפוי לשלם מכס/מע"מ/שניהם/אף אחד/טובות הנאה מיניות :lol:

כפי הנראה מתייחסים אליו כמחשב כף יד, כך שתשלם תוספת של 16% מע"מ (ויתכן עוד כמה שקלים לחברת השילוח).

ידוע למי מכם כמה משלמים על שעון שהוזמן מ- במחיר של 50$?

על 50$ סביר להניח לא תשלם כלום (עד 57$ מוצהרים לא חייבו אותי מעולם, גם לא מע"מ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לפרט?

באשנב הראשון שאתה מופנה אליו שואלים אותך : "יבוא אישי או עסקי?"

ביבוא אישי מתחיל הטירטור ובעסקי אתה ממלא טופס הצהרה של פרטי הטובין בצמוד לאסמכתא שאתה מצרף,

אתה משלם ושולחים אותך למוכס שיחתום וזהו, אתה לוקח את החבילה והולך.

שלשום הייתי שם ותוך פחות מרבע שעה הייתי בחוץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מנסה לשלם אונליין אבל המספר שמופיע על הלינק שקיבלתי לא מתחבר. נראה שאצטרך להתקשר או ללכת למבצר שלהם.

הכל לטובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באשנב הראשון שאתה מופנה אליו שואלים אותך : "יבוא אישי או עסקי?"

ביבוא אישי מתחיל הטירטור ובעסקי אתה ממלא טופס הצהרה של פרטי הטובין בצמוד לאסמכתא שאתה מצרף,

אתה משלם ושולחים אותך למוכס שיחתום וזהו, אתה לוקח את החבילה והולך.

שלשום הייתי שם ותוך פחות מרבע שעה הייתי בחוץ

אתה לא צריך בשביל זה מספר עסק או משהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שבוע טוב לכולם.

התקשרתי הרגע למספר שצויין על המכתב "הזמנה לשחרור דבר דואר" 03-630200

הם אמרו שעל פנסים תיאורטית אין מכס ויש רק מע"מ (מע"מ אמרו יש על כל דבר בעולם).

הציעו:

א. לגשת ישירות ל"מבצר"(הבניין נראה כמו מבצר) המכס בדרך ההגנה 137 תל-אביב ולשחרר את החבילה בעצמך ולשלם רק את המע"מ/מכס,(אמר שאולי כן יש מכס).

ב. לשלם להם על כל הטיפול ולקבל את החבילה עם שליח לביתי תמורת ... כן כן, 170 ש"ח ! ומעל זה לשלם כרגיל מע"מ ומכס (מכס רק אם צריך) :o

בקיצור כמו שאתם מנחשים אני בדרך לשם ... 170 ש"ח זה יותר מחצי מיכל דלק ברכב שלי :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחח רעבק מה זה תאורתית, אם הם לא יודעים אם יש על זה מכס, מי יודע?! בסוף גם במכס יגידו לך "תשמע, תאורתית אין, אבל בגלל שאתה כזה רוסי תן 16%"

וכן אלכס מע"מ יש על כל דבר בעולם, בוקר טוב ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיברתי עם "עמילות המכס". זה מין שירות משלוחים שכזה (אך ללא מין, למרות שבמחיר הזה בהחלט שערורייה שאין מין) שאין לו באמת מושג על מה יש ועל מה אין מכס.

הוא נתן לי טלפון ואמר להתקשר לפה: 03-9421730 או 2 בסוף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...