משלוח EMS ומכס - עמוד 3 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משלוח EMS ומכס

BIGBENG5

Recommended Posts

זה עזרה לציבור שנמאס לו מעילגים שכל היום משתמשים בתירוץ של "זאת שפה עשירית שלי" כאילו שזה הופך את זה לבסדר.

אני מדבר (וכותב) שלוש שפות על בוריין, וכמעט ואין לי שגיאות כתיב (רק בספרדית, וגם אז מעט).

אולי אם אני ואחרים נציק למספיק אנשים המצב ישתפר. אחרת הוא בטוח לא ישתפר.

אישית, פשוט נמאס לי לראות אנשים שאונסים את השפה העברית ובעלי שגיאות כתיב שאמורות לבייש אפילו ילדים בכיתה ז'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 186
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

boomertm תודה על התגובה שלך ממש עזרתה לי!!

וכל נורא שיש על מכס ממש עוזר למלא אנשיםםם נגיד אני ראיתי מלא נושאים חלקם ישנים וחלקם יותר חדשים והם ממש עזרו לי בעניין הזה של המשלוחים

אז כל תגובה שאתם מוסיפים עוזרת ותעזור לעוד הרבה אנשים :) ישר כוח לנו xD

boomertm אני גם חשבתי על לשנות את הקבלה של הPP במידה והם ירצו ליראות קבלה.. זה חוקי בכלל לעשות את זה??(ניראה לי שלא חח)

אבל יש להם דרך לגלות את זה?? אם יבקשו ממני קבלה אז יכול ליהיות מאוד שאני ישפצר אותה קצת ורציתי לדעת קצת יותר פרטים על זה..

איך עשיתה את זה? העתקתה לוורד ושיניתה את זה והדפסתה? זה לא משנה את הגופנים קצת? או שזה לא משנה והם לא ישימו לב לזה

תודה! סהר

וכמובן שאני יעדכן אתכם, זה הכי חשוב xD

ודי עם הדיבורים על ה"עילגים" ועל השפה העברית.. זה סתם ספאם ומוריד את הרמה של הפורום וגם חבל שינעלו את האשכול הזה בגלל זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שהעילגות מורידה את הרמה יותר..

תיקנו אותך, קבל את זה ותמשיך הלאה. יש הבדל בין לעשות שגיאת דפוס לבין להשתמש שוב ושוב בשורש לא נכון.

ולא, זה לא חוקי לעשות את זה, ואתה יכול לקבל על זה בראש בצורה לא זולה בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא חוקי אבל אין להם דרך לעלות עלייך רק אם זה שמכר לך ישלח להם קבלה שונה (לא הגיוני)

ולדוקטור לשפה העברית:

א-לפי המושגים שלך אתה עצמך עילג בגלל שגיאות כתיב (בספרדית)

ב- אם היית מתקן וזהו התגובה שלי הייתה שונה מאוד מהתגובה שלי ל"תיקון" שלך, הרי זה כמו להגיד לילד שהוא מטומטם כל פעם שהוא לא מצליח בלימודים, יעזור? - לא.

ג- אתה מוזמן לפתוח פורום לדקדוק אני מבטיח להשתתף בהרצאות שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלכס אתה שייך לחבורת האנשים האלה שנוסעים בירקון ומסנוורים את כולם כאילו מדובר בקטע כביש בדרך הערבה באמצע הלילה...?

אני שייך לחבורת המתנדבים שבלילה לובשים מדים ומסיירים בעיר במסגרת יחידת האופניים המיוחדת של המשטרה .

הפנס של ה-900 לומן שמוכרים בארץ יושב אצלי על הקסדה ואני צריך תאורה רצינית לכידון.

ד"א אלכס... פנסים מטורפים, אני חושב שיחשבו בטעות שאתה אופנוע עם התאורה הזאת

That's the spirit 8)

אם אתה חושב שזה חזק, זה בדרך אליי מספק האמצעים של יחידות המשטרה בארה"ב...

http://cyclesiren.com/Pages/patriot_siren.htm

בארץ לא מוכרים ציוד ייעודי ליחידות האופניים המשטרתיות(לא מספיק מפותחות כרגע) /מד"א (בכלל לא קיימות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי רוב הסיכויים שזה לא יגיע למצב הזה ותשלם רק את ה 18 שקלאז אל תדאג יותר מדי

מת עליך אחי!!! :)

אתה גורם לי רוגע חחח הלוואי זה יהיה ככה

*איך רשום שיש לך רק תגובה אחת.. WTFFFF

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...