משלוח EMS ומכס - עמוד 11 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משלוח EMS ומכס

BIGBENG5

Recommended Posts

כבר קיבלנו את הלינק. תודה.

בדרך כלל אתה צודק, אבל אנחנו לא אוהבים שלועגים לנו, וזאת יותר מאשר אוהבים לגרד את הביצה השמאלית.

לבחור מלמעלה, האייפון שלך כבר הגיע.

בקרוב תקבל מכתב.

מכס יפו

חחח מה אתה רציני אחי??? :s05:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 186
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

כרגע יש לי פריטים בשווי אלף דולר מחנויות ציוד שלא שולחים לישראל שמונחים אצל ידידה שלי בארה"ב.

מה הדרך הכי זולה של הלשלוח את זה אליי בלי לשלם ? USPS-united states postal service ?

דבר שני, כל העניין הזה של המכס/מע"מ/מס עמילות דואר זה לכל חבילה ששולחים או רק למה שיוצא ונרכש מחנות בחו"ל ? חבילות לא נבדקות או מה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרגע יש לי פריטים בשווי אלף דולר מחנויות ציוד שלא שולחים לישראל שמונחים אצל ידידה שלי בארה"ב.

מה הדרך הכי זולה של הלשלוח את זה אליי בלי לשלם ? USPS-united states postal service ?

דבר שני, כל העניין הזה של המכס/מע"מ/מס עמילות דואר זה לכל חבילה ששולחים או רק למה שיוצא ונרכש מחנות בחו"ל ? חבילות פרטיות לא נבדקות או מה ?

תבדוק עם http://www.mustop.co.il/ איזה אפשרויות יש לך שם...

כמו כן שמעתי שלFedex יש שירות משולחים מיוחד למתנות, זה יוצא קצת יקר (בין 20 ל70 דולר, תלוי בחבילה) אבל זה עובר נקי במכס ובלי בעיות מיוחדת עם שליח מיוחד הביתה...

תתקשר תברר את הנושא עם Fedex וMustop יש לשניהם שירות לקוחות בארץ ואשמח אם תמשיך לעדכן בנושא...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אפשר והציוד לא כבד, אני הייתי מפרק כל פריט ושולח במשלוח הכי זול דרך USPS.

(Used 40$) in Tag

I think the best way is to strip it off the new box if there is one.

בדרך כלל חנויות שולחות עם תויות עם הרבה אינפורמציה לא כמו אנשים פרטיים כך שזה למה הם נעצרות יותר, כך אני הבנתי לפחות.

בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבדוק עם http://www.mustop.co.il/ איזה אפשרויות יש לך שם...

mustop הם הדרך הכי בטוחה בישראל בשביל לוודא שאתה תשלם את כל המיסים האפשריים על החבילה שלך.

mustop בודקים בעצמם מה יש לך בחבילה, ומחייבים אותך בסכום המכס המלא עוד לפני שהם בכלל שולחים את החבילה לישראל. עצרה במכס, לא עצרה, זה לא מעניין אותך. אתה כבר שילמת הכל, מראש.

הסיכוי היחיד שלך אולי לא לשלם מיסים הוא לשלוח את החבילה בדואר רגיל. לא שליחים ולא שום חברת שליחויות חיצונית. הדואר הרגיל לגמרי, USPS.

גם זה כמובן לא מבטיח כלום, אבל כל אופציה אחרת - כן מבטיחה. מבטיחה שזה יעצור, כמעט בוודאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump:

כל הקטע הזה של הצהרת "מתנה" לא מעניין אף אחד. גם אם זאת באמת באמת בשיא הכנות והתמימות מתנה שדוד שלך שלח לך מחו"ל - אתה עדיין צריך לשלם על זה תשלומי מכס מלאים לחלוטין. זה החוק. כל השאר, זה "פוקסים".

:jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump:

באמת כבר לא יודע איך להדגיש את זה מספיק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא מדוייק.

רוב ההכללות של המוכסים בנוגע למתנות הן בעיקר ממשלוחים מסין.

קיבלתי כבר כמה "מתנות" מאמריקה חלקן באמת מתנות וחלקן לא. לא שילמתי מכס על אף אחת מהן.

החוק קובע את שיעור המכס בהתאם לסוג הפריט אז אף אחד לא יכול לבקש ממך לשלם מכס שונה ממה שכתוב בחוק.

סין זה , שאר הארצות זה אחרת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת כבר לא יודע איך להדגיש את זה מספיק

[move]

:xyxthumbs:

:xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs:

:xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs:

:xyxthumbs: :xyxthumbs:

[/move]

כל הקטע הזה של הצהרת "מתנה" לא מעניין אף אחד. גם אם זאת באמת באמת בשיא הכנות והתמימות מתנה שדוד שלך שלח לך מחו"ל - אתה עדיין צריך לשלם על זה תשלומי מכס מלאים לחלוטין. זה החוק. כל השאר, זה "פוקסים".

[move]

:xyxthumbs: :xyxthumbs:

:xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs:

:xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs:

[/move]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...