משלוח EMS ומכס - עמוד 5 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משלוח EMS ומכס

BIGBENG5

Recommended Posts

תזמינו מה שאתם רוצים מחו"ל רק תימנעו ממשלוח דרך EMS גם אם יקח לחבילה להגיע באיחור.

EMS ברוב המקרים תשלמו מכס גם על מוצרים שאין עליהם מכס אבל למי יש סבלנות וכח לרדוף אחרי ה 50 שח שגב(נ)ו ממנו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 186
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

אני לא יודע איך תמיד יש לי מזל עם ההזמנות האלה חח

3 אייפונים עם ערך שיקרי ולא שילמתי עליהם שקל אחדדד

מלאאא דברים שעלו מעל 50 דולר גם עם עירך שיקרי ולא שולמתי עליהם כלוםם חחח

ועכשיו הכרטיס :)

אבל הEMS הזה זה ממש דפוק, גם זה לא הגיע מהר כמו שזה היה אמור להגיע וגם יש סיכון ענקקק שתשלמו מכס

שלי עדיין אי שם בדרך. אני צופה פגיעה

מה הזמנתה? כמה זה שווה?

לך תדע אולי המזל שלי יעבוד אליך :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגיעע היום ב4!!!

שילמתי 35 שקל חחח

אחלה כרטיס וגם יצאתי בזול בלי מכס ;D

תמונותתתת!

img1477c.jpg

Uploaded with ImageShack.us

img1476b.jpg

img1475p.jpg

Uploaded with ImageShack.usimg1474a.th.jpg

img1473dj.jpg

img1478o.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ככה עובד EMS :

על מוצרים מתחת ל$50 משלמים 35 שקל עמלה

על מוצרים מעל$50 משלמים מינימום 150 ש"ח עמלה, ואם מעכבים זה יכול לגדול. והקטע המצחיק שעדיין צריך ללכת למכס ולשחרר לבד אם זה נתקע אם לא זה עוד כסף.

הקטע שהכסף הזה הולך לדואר ללא שום סיבה, אתה משלם יותר על EMS מלכתחילה, ולכן כל העמלות האלה זה עושק של הציבור שלא יכול לקבל דואר במהירות בלי לשלם על זה בארץ. אין את זה בשום מקום בעולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנו כמה טיפים להזמנות מ-DX.

לרשום משהו בהערות כמו "תרשמו מחיר נמוך על החבילה" או "תרשמו מתנה" כדי להימנע ממכס/מיסים/ גבוה ?

לא לעבוד עם שיטת משלוחים מסויימת ?

לא להסכים לשלם ל-EMS עוד כמה דולרים על משלוח מהיר ?

עוד משהו ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לרשום מתנה לא עוזר, אין פטור על מתנות. 99.9% מהמוכרים רושמים מחיר נמוך בכל מקרה, צריך לדבר איתם רק אם רוצים שהם ירשמו סכום ספציפי או את המחיר המקורי.

EMS - קח בחשבון שבכל מקרה תצטרך לשלם 35 ש"ח עמלה, אם החבילה תעוכב זה יכול להגיע גם ל200 ש"ח. בנוסף יש סיכוי הרבה יותר גבוה שהחבילה תעוכב ותצטרך לשלם מכס ומע"מ, החלטה שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ייקח אותך השד. אם לא אספר זה לא ייגמר :'(

כן הזמנתי, לא עוד לא הגיעו ובגלל שזו הזמנה של 250$ זה בדיוק למה אני כוסס ציפורניים וצופה פגיעה. הארנק שלי משתין פה במכנסיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלכס פעם הבאה תפצל את ההזמנות מ- DX, גם ככה המשלוח חינם. הזמנה כזו הייתי מפצל לפחות ל- 3 הזמנות קטנות.

DX מצהירים בכל מקרה סכום נמוך על החבילות, אבל במכס לא טיפשים, כשהם רואים מחירים לא הגיוניים, הם בודקים בנט ויודעים גם לחפש ב- DX וב- ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ייקח אותך השד. אם לא אספר זה לא ייגמר :'(

כן הזמנתי, לא עוד לא הגיעו ובגלל שזו הזמנה של 250$ זה בדיוק למה אני כוסס ציפורניים וצופה פגיעה. הארנק שלי משתין פה במכנסיים.

חח טוב..

למה לא פיצלתה את ההזמנות?? או שגם ככה הפנס עולה מעל 50 דולר..

אבל אני יודע שכל מה שהזמנתי מDX אז הם רשמו ערך יותר קטן ממה שזה אמור ליהיות אז לך תדע..

אל תדאג אחי יהיה טוב :)

אלכס פעם הבאה תפצל את ההזמנות מ- DX, גם ככה המשלוח חינם. הזמנה כזו הייתי מפצל לפחות ל- 3 הזמנות קטנות.

DX מצהירים בכל מקרה סכום נמוך על החבילות, אבל במכס לא טיפשים, כשהם רואים מחירים לא הגיוניים, הם בודקים בנט ויודעים גם לחפש ב- DX וב- ...

לא בטוח.. למשל הכרטיס שהזמנתי אז בשנייה מוצאים שהוא עולה איזה 200 דולר והם לא מצאו את זה.. ושילמתי רק 35 שקל משלוח אז לך תדע הכל יכול ליהיות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא בטוח.. למשל הכרטיס שהזמנתי אז בשנייה מוצאים שהוא עולה איזה 200 דולר והם לא מצאו את זה.. ושילמתי רק 35 שקל משלוח אז לך תדע הכל יכול ליהיות

בטוח, אני יודע מה הולך שם מבפנים ;)

מה שכן, הם לא בודקים כל חבילה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...