משלוח EMS ומכס - עמוד 2 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משלוח EMS ומכס

BIGBENG5

Recommended Posts

היתקשרתי למכס/דואר לא זוכר ממש

הם אמרו לי שזה מגיע עם שליח עד הבית ולשליח משלמים את המכס!

אבל הבעיה היא שאם הם יעלו על זה שהשווי שהוא רשם על האריזה של הכרטיס לא נכון (הוא רשם פחות מ50 והכרטיס שווה 70 דולר) אז זה יתעקב במכס

וסתם יהיה בלאגן... לא חשבתי על זה שהזמנתי שהם פותחים כל משלוח EMS :( היה כבר עדיף לרשום את הערך המקורי

מקווה שיהיה טוב ולא יעלו על זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 186
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

אוי, יש לי הזמנה מ-DX בדרך ולמרות שזה משלוח חינם, הם שלחו עדכון אם אני מעדיף דרך EMS מהיר ואמרתי שכן.

אני מת הא :-\

זה עלה יותר מ50 דולר?? אם לא אז אין לך מה לידאוג

אם כן אז לא נורא תשלם קצת.. מה שבטוח גם זה יצא לך יותר זול מהארץ

------------

החבילה שלי יצאה לפני 4 ימים מארה"ב ועדיין לא הגיע לארץ.. זה יכול ליהיות? כי בדרך כלל זה לוכח פחות זמן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. אני תמיד עושה משלוחים בדואר רגיל ולא EMS/UPS/פדקס וכדו'

2. תמיד אפשר להפנות את המכס לקישור לפריט זול יותר ממה שהזמנת באמת (הם כן טמבלים)

3. 99% מהמשלוחים שלי המכס בכלל לא בדק את מה שהבאתי(ואני מתכוון למשלוחים מעל 50$

4. המכס בדר"כ נטפל לאריזות גדולות וכבדות או שייש תיאור של פריט שהם חושבים שהוא יקר (שוב פעם - תמיד אפשר לחרטט אותם אם יודעים איך לעשות את זה)

בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק בשביל להבהיר בצורה פשוטה: אין מכס על חלקי מחשב. כן יש מע"מ 16.5% + עמלות של עמילות מכס שזה התהליך של שחרור החבילה מהמכס. את העמלות שחרור משלמים בכל מקרה, את המע"מ והמכס משלמים רק אם עלו על החבילה שלכם.

בכל מקרה, משלוחים לארץ זה תמיד יקר מדי. עדיף שמישהו יביא לכם את זה מוברח בתחתונים.... ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן הבנתי שיש רק מע"ם ואת העמלת שקר שהם משחררים את החבילה מהמכס

אבל היתקשרתי אליהם אתמול והם אמרו לי שזה מגיע עם שליח עד הבית.. אז 35 שקל זה לא כזה נורא עם זה מגיע עם שליח :)

עכשיו רשום לי

פריט ה-EMS מארה"ב נמצא בטיפול העמילות של חברת הדואר -ממתין לשחרור בישראל מה29/09/2010.

מזה אומר?? זה עכשיו במכס ואני צריך ללכת לשם לשחרר את זה >:(

בדקתי באמזון כמה הכרטיס (מה שהזמנתי) עולה ורשום 110 דולר

אז יוצא שאני צריך לשלם 72.6 שקל + 35 עמלה שלהם שזה יוצא 107 שקל

אבל המוכר רשם על החבילה שהיא שווה פחות מ50 דולר.. אז יכול ליהיות שאני ישלם גם קנס :( אתם יודעים כמה זה בערך הקנס הזה??

לא הייתי צריך להגיד לו שירשום ערך לא נכון של המוצר זה רק יכול לעשות בעיות :( 107 שקל זה לא הרבה לשלם :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה עלה יותר מ50 דולר?? אם לא אז אין לך מה לידאוג

אם כן אז לא נורא תשלם קצת.. מה שבטוח גם זה יצא לך יותר זול מהארץ

ההזמנה די מכובדת

הזמנתי את הפנס האימתני החדש (1400 LUMEN OMFG!) ועוד אחד+מטען מהיר+ 2 סטים של סוללות

Items:

Shipment # SKU Product or Service Name Quantity Price Shipping

1 19767 SpiderFire SSC P7 SSC P7-C 2-Mode 900-Lumen LED Flashlight with Strap (1*18650) x 1 Shipped $33.03 -

26249 UltraFire 18650 3.7V 3000mAh Lithium Batteries (2-Pack) x 2 Shipped $11.91 -

36018 SSC-P7 + 2*XP-E 16W 3-Mode 1400-Lumen LED Bike Light Set (4*18650 included) x 1 Shipped $119.05 -

42077 Magicshine MJ-818 HA-III SSC 42180U 3W 3-Mode LED Bike Tail Light Set (4*18650 included) x 1 Shipped $57.60 -

44091 UltraFire WF-188 Rapid Charger for 3.2V/3.7V Lithium Batteries (100~240V) x 1 Shipped $14.50 -

Sub Total: $ 259.59

Tax: $ 0.00

Total: $ 259.59

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

רק שלא יגידו לך לשלם הרבה מכס..

פיצלתה את החבילות?? יכול ליהיות שהם פיצלו אותם לבד ואז אם זה שווה פחות מ50 דולר אז אין לך מה לידאוג :)

מישו יכול לענות על מה ששאלתי מיקודם?

תודה! סהר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מהניסיון האחרון שלי עם EMS... פשוט לא... זוועת עולם מה שהדואר עושה לזה

עמילות המכס זה המצאה מוזרה של הדואר שגרמה לי ללכת לדואר ת"א ולא חיפה בכלל (למה לעזזל?) כשאני בכלל מטבריה

מהמקרה ההוא ועד היום אני חי על דואר רגיל ולמרבה הפלא... אין צרות

ד"א אלכס... פנסים מטורפים, אני חושב שיחשבו בטעות שאתה אופנוע עם התאורה הזאת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ככה.. אני הבאתי מעבד I7 מאיביי וחקרתי קצת את הנושא של המשלוחים..

-דואר עובד רק עם EMS ולכן כל המשלוחים עוצרים במכס וד"י משחרר אותם בעצמו מהמכס וזה עולה סביבות ה18-20 שקל.. שמעתי על כמה אנשים כמו הבחור למעלה שהמשלוח שלו נשלח לא לסניף שלו.. בדואר אמרו לי שאם רושמים הכל כראוי במשלוח (מיקוד עיר וכל השטות הזאת) אז אין סיבה שזה לא יגיע לסניף הקרוב לבית.

-שאר המשלוחים (שהם לא EMS) מתעקבים במכס באקראיות.. מה שאומר שאם יש לכם מזל הוא לא יתעקב.. אבל משלוח שמעוקב אקראית ד"י לא ישחררו אותו (אם כן אז זה יעלה לכם הרבה יותר משחרור חבילת EMS) מה שאומר שתיאלצו לשלוח מסמכים המעידים על המוצר שקניתם (קבלות של PP במקרה הנתון) וגם אז תשלמו על שחרור מהמכס.

-קניתי את המעבד עם משלוח EMS (במפרט היה כתוב שזה מעבד משומש בשווי 30$ ) שילמתי לד"י 18.90ש"ח על השחרור וזהו (I7 X980)..

-על של GB שעלה סביבות 130$ במכרז שילמתי 100 ש"ח בגלל שהוא לא היה EMS ועוקב במכס .. (שיניתי קצת את הקבלה של PP ל48$ :) )

-כרטיס מסך GTX 295 CO-OP נשלח במשלוח שהוא לא EMS ולא שילמתי בארץ אפילו שקל כי הוא לא עוקב..

בקיצור לפי מה שכתבת החבילה שלך כבר במכס (שזה משהו רגיל כי היא דרך EMS) עכשיו חג ואז שישי שבת אז הם יריצו הכל במקרה הטוב ביום ראשון..

משם או שתקבלאת החבילה תוך כמה ימים ותשלם 18 שקל על שחרור או שתשלם 18 שקל פלוס 16% שהם יחשבו בעצמם..

-חשוב!! אם אומרים לך שאתה צריך לשלם סכום גבוהה מדי אל תשלם כי אם שילמת אתה כבר לא יכול לערער.. אם לא שילמת הם יחזירו את החבילה לסניף שלך ואז אתה יכול לשלוח להם קבלות ששילמת על המוצר נניח 40$ ושהוא יד שניה או משהו ואז יורידו לך את הסכום שאתה אמור לשלם

בהצלחה וספר לנו מה נסגר בסוף!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדואר אמרו לי שאם רושמים הכל כראוי במשלוח (מיקוד עיר וכל השטות הזאת) אז אין סיבה שזה לא יגיע לסניף הקרוב לבית.

*אההם* בולשיט *אההם*

חוץ מהכתובת הרגילה שדי ויותר חבילות הגיעו ליעד איתה הם עשו לי טובה והדביקו מדבקה בעברית עם הפרטים שלי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתעכבים, יתעכב, מעוכב, עוכב

רק לי מפריע שאנשים עילגים בימינו?

אחי דבר איתי כשאת השפה הרביעית שתדע תדע ברמה שאני יודע עברית.. במקום לחרטט פה לך תעזור לאנשים.. או שכל ה 2000 תגובות שלך היו ל"אנשים עילגים" שמפריעים לך? :screwy:

*אההם* בולשיט *אההם*

אני אמרתי מה שידוע לי.. בכל מקרה לי הם אף פעם לא עשו בעיות (ואני לא עובד במכס או בדואר :) )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...