משלוח EMS ומכס - עמוד 6 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משלוח EMS ומכס

BIGBENG5

Recommended Posts

• תגובות 186
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

מוזר, רשום שהמשלוח הגיע לישראל כעבור שבוע מרגע ההזמנה אבל אף אחד לא יצר איתי קשר.

ה-EMS הזה, זה דואר שליחים או סתם אקספרס לדואר הרגיל עם פתק מהדוור לתיבת הדואר?

למי ניתן לפנות לברר איפה זה מתעכב בארץ הקודש ?

Timing Site Status

2010-09-26 16:09:00 SHENZHEN Posting

2010-09-26 16:18:00 SHENZHEN Despatch from Sorting Center

2010-09-26 20:39:07 SHENZHEN Arrival at Sorting Center

2010-09-26 21:25:06 SHENZHEN Despatch from Sorting Center

2010-09-27 09:03:00 GUANGZHOU Arrival at Sorting Center

2010-09-27 14:23:00 GUANGZHOU Despatch from Sorting Center

2010-10-03 12:57:00 STATE OF ISRAEL TEL AVIV Arrival at Sorting Center

2010-10-03 12:57:00 STATE OF ISRAEL TEL AVIV Handed over to Customs

2010-10-04 08:36:00 STATE OF ISRAEL TEL AVIV Handed over to Customs

2010-10-04 08:40:00 STATE OF ISRAEL Released from Customs

2010-10-04 08:45:00 STATE OF ISRAEL 06300 Attempted delivery

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה חבר. זה מה שרשום:

"פריט ה-EMS אשר נשלח מסין העממית , נמצא בטיפול העמילות של חברת הדואר -ממתין לשחרור בישראל מ04/10/2010. הועברה הודעה לנמען. חברת דואר ישראל מציעה לך שרות עמילות מכס בארץ, הפוטר אותך מהצורך לשחרר באופן עצמאי את פריט ה-EMS. לפרטים: E-mail: brokerage@postil.com "

משמע שהמכתב בדרך אליי ואני צריך ללכת לדרך ההגנה 137 בתל אביב ולשחרר בעצמי או שהמילה המונפצת הזאת "עמילות" והניסוח "נמצא בטיפול העמילות של חברת הדואר" אומר שהם ישחררו את זה לבד ושליח של EMS /דואר בדרך אליי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נסה לשחרר לבד. אתה יכול לשחרר בלי המכתב שלהם. אתה מגיע למכס בת"א, פונה שמאלה לאחד הודכנים האחרונים של הדואר, נותן לבחור החביב את ה TN, הוא מוציא לך את ההודעה שהם שלחו בדואר. משם אתה הולך למכס ומשלם. תביא הוכחות תשלום ותבוא מוקדם, עובדים קשה החבר'ה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה אכן צריך להגיע למכס בכתובת שציינת ולשחרר את החבילה, או לבקש מהם לעשות זאת במייל או טלפונית (אאל"ט במס' שהבאתי לך). הם לא יעשו זאת על דעת עצמם.

שים לב לקטע הבזיוני - גם אם אתה הולך לשחרר את החבילה בעצמך, אתה עדיין משלם סכום כלשהו ל EMS (למיטב זכרוני מדובר בכמה עשרות שקלים) בנוסף למכס/מע"מ/עמלת בוקר טוב/עמלת ENTER וכל שאר הבולשיט עליו תדרש לשלם. ייתכן שזה לא יהיה המצב במקרה שלך, אך תיהיה מוכן לספוג זאת.

תצטרך להצטייד במסמך המציין את ערך הטובין (טופס ההזמנה שקיבלת במייל מ DX עם הסכום המלא והסופי יספיק) ומס' החבילה ; אין צורך שתמתין עד שיגיע המכתב בדואר - אתה יכול לגשת אליהם כבר בראשון על הבוקר, עם שני הדברים האלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה אומר שדואר "מוכן" לשחרר בשבילך את החבילה תמורת כסף.

זה אומר גם שאם אתה רוצה לשחרר את החבילה לבד תיאלץ לשלם:

81 ש"ח לדואר ישראל/ EMS +מכס+מע"מ

יעבירו אותך מאשנב לאשנב רק כדי שבסוף תהיה מוכן לשלם כל סכום בשביל לעוף משם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב לדעת שניתן לשלם להם באמצעות האתר של דואר . מאחר ואני די משוכנע שאלכס יידרש לשלם את אותם 80 ש"ח המיותרים האלה גם אם יגיע בעצמו לאסוף, אולי מוטב שיבצע את התשלום באמצעות האתר וימתין שהחבילה תגיע אליו, הדבר הרי אינו כרוך בעלות נוספת ע"פי מה שמצויין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה רק שלב אחד התשלום לגנבים.

מה עם מכס?

יושבים שם בכירי המוכסים במשק ובעדינות יתירה קורעים את הקרטון לגזרים לראות מה לעזאזל הבאנו מחו"ל

ובפרצוף חמוץ ישאלו אותך שאלות כאילו חזרת הרגע משבי האויב ועד שתספיק לענות תמצא את עצמך יושב מול עוד פקיד

שיבקש ממך מסמכים וחשבונית על התשלום בשביל שיוכל למצוץ כמה שיותר שקלים לקופת המדינה.

אני מזמן עברתי ליבוא עסקי.

מגיע לגעש, משלם להם הבקשיש ולוקח החבילה.

ברוב המקרים הם גוזלים את העמלה הזו -81 ש"ח.

למה? כובע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד טיפ קטן...

וודא קודם שהחבילה אצלם ואתה יכול לבוא לשחרר אותה.

תביא איתך פירוט הזמנה מ- DX+חיוב בפייפאל (מחשבון הפייפאל) ואם אתה יכול ליתר ביטחון חיוב בכרטיס האשראי מפייפאל (דרך האתר של הכרטיס אשראי).

היה לי מקרה שלא רצו לשחרר לי את החבילה עד שאביא להם פירוט כרטיס אשראי עם החיוב.[br]פורסם בתאריך: 08-10-2010, 02:35:45

אני מזמן עברתי ליבוא עסקי.

מגיע לגעש, משלם להם הבקשיש ולוקח החבילה.

אתה מתכוון יבוא בעזרת עמילן מכס ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלי להכנס לסיפורי הזוועה שלי עם מכס ו EMS, למישהו יש מושג כמה אני צפוי לשלם על קינדל?

הזמנתי קינדל מאמאזון (140 דולר + 20 דולר משלוח) ואין לי מושג אם אני צפוי לשלם מכס/מע"מ/שניהם/אף אחד/טובות הנאה מיניות :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...