IQPC - שירות שעוד לא נראה כמוהו - סגירת הפרשה - עמוד 6 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

IQPC - שירות שעוד לא נראה כמוהו - סגירת הפרשה

aviz

Recommended Posts

QttP, הם כן יכלו להגיע ל- בהנחה שבשלב חיפוש הבעיה הם החליפו את הזכרונות וכו'.

אם היו מחליפים זכרונות כדי להגיע לWindows, לא היו חוזרים אליו ואומרים ש"הכל תקין".

אגב גם ספק יכול להיות, ראיתי מצב שבוא מחשב עשה אינסוף ריסטרטים כי היה לו כוח להפעיל את המחשב אבל לא להגיע ל-.

אינסוף ריסטרטים בזמן BOOT וחוסר יכולת להגיע לPOST הן שתי בעיות שונות לחלוטין. אם לספק אין מספיק כוח כדי להביא לוח לPOST, אז קודם כל - אין שום סיכוי שמתישהו זה כן יעבור BOOT מלא, ומעבר לכך - קשה לי לראות איך זה אי-פעם עבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 137
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לגבי תאור המקרה (לפני שהמחשב נשלח למעבדה), ממש לא ברור האם הביוס לא עולה - כלומר יש ציפצופים בעת הדלקת המחשב, או סתם מסך שחור ולא קורה כלום, או שהביוס כן עושה פוסט וישנם BSODs (מסכים כחולים) ?

הטכנאי ביקש את הסיסמה של WIN וכן מצא שיש בעיית התחממות מעבד (אני מניח שעשה בדיקת מאמץ/ניטור טמפ'), אז המחשב כן עבד לפני שהייתה נגיעה בחומרה, מקרה לא פשוט.

במקום שאני עבדתי בו, אם המחשב עבד אצלנו בידיים ואח"כ בתוך התהליך של הבדיקה/תיקון היה שובק חיים, אם לא הייתה לנו הוכחה חד משמעית להראות ללקוח שזה לא נגרם באשמתנו, החנות הייתה לוקחת אחריות, גם טכנאים טובים מפשלים לפעמים, וכשיש ספק אין ספק.

מסכים עם כל מילה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם המסך לא נידלק זה לא אומר שהלוח גוסס

דוגמה ממקרה שלי שקרה לפני כמה ימים

המחשב של סבתא שלי גם כן לא עלה פשוט לא הדליק את המסך

אז פתחתי אותו הוצאתי חלק חלק והדלקתי עד שלא הוצאתי את המעבד והכנסתי שוב המשחב לא נידלק

לא מהוצאת כרטיס המסך ולא מהוצאת הזכרונות

אין לי מושג איך הוצאת המעבד והכנסת עזרה אבל זה עובד שהמחשב שוב עובד ללא בעיות

ואין שום בעיות ב טמפ'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כך, 99% שהבאת להם מחשב עם גוסס, ואין שום פלא שהוא נפטר. בטח אחרי הרצת בדיקות מאמץ.

WTF??? איזה הגזמה,...לי אישית זה קרה הרבה פעמים ורוב הזמן הייתי מסדר את זה לבד...ויש הרבה תקלות שיכולות ליצור מצב שמסך המחשב לא נדלק

ואתה לא יכול לקבוע חד משמעית עובדה כמו "אז 99% אחוז שהלוח אם גסס" מצחיק!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עריכה: לאחר פנייה מצד הבעלים של IQPC, תוך כדי איום על הגשת כתב אישום על הוצאת לשון הרע,

ציטוט שלו :" אם היית אומר את כל האמת ולא חלק מהאמת, הייתי מחליף לך חדש על חשבוני"

יאיר???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם קניתי מחשב מהם לפני מספר חודשים.

היחס שם פשוט נוראי, מלבד יאיר הבן, שני ההורים שלו, עשו לי מלא שמה ואווירה נוראית מלא צרחות ובלאגן.

זה פשוט נס שיצאתי משם עם מחשב אני יכול להעיד על כך.

לגבי מה שאמרו לך על המאורר והלוח, לפי דעתי סיכוי פשוט קלוש שהלוח ישבוק חיים בדיוק בזמן שהם מתקנים זה פשוט לא יכול לקרות: וכל עוד הלוח עבד לפני שהוא הגיע אליהם, הם מחויבים להחליף לוח גם אם אכן הוא שבק חיים אצלם, כי אין להם דרך להוכיח, ולקוח מרוצה מביא הרבה אנשים, ולקוח לא מרוצה מפרסם דיונים כאלה וחבל.

והם חייבים לתת לך את המחשב ולא להחזיק בו כבן ארובה.

בהצלחה בהמשך.

הערת מנהל הפורום - ההודעה נערכה והושמטה ממנה מילה מעליבה שכוונה כלפי בעלי החנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל חבל שלא ציינת שהלוח בכלל לא נקנה אצלנו בחנות

שנית כשדיברתי איתך (הלקוח) הבאת את המחשב כי הוא לא היה תקין הוא נדלק לך לעיתים

כשאני התחלתי לבדוק אותו הצלחתי להדליק אותו למרות שהוא עשה לי כמה בעיות בהתחלה ואז דיברתי איתך ואמרתי לך שהלוח נראה בנתיים בסדר (אני מדגיש בנתיים כי לא ערכתי עליו בדיקות מלאות ) ועדכנתי אותך לגבי הגוף שנשברה לו רגל מהלוח אם

ומאוד מומלץ להחליף גוף ואחרכך נבדוק את המחשב במלואו.

כשהרכבתי אותו מחדש הוא לא רצה להגיב

והבעיה שבגללה הבאת את המחשב חזרה

ואתה לא יכול להגיד שהלוח היה תקין לחלוטין לפני כן כי בגלל זה הבאת את המחשב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאני התחלתי לבדוק אותו הצלחתי להדליק אותו למרות שהוא עשה לי כמה בעיות בהתחלה ואז דיברתי איתך ואמרתי לך שהלוח נראה בנתיים בסדר (אני מדגיש בנתיים כי

כמה נוח להוסיף את ה"בנתיים" הזה כרגע :nono:

והבעיה שבגללה הבאת את המחשב חזרה

ואתה לא יכול להגיד שהלוח היה תקין לחלוטין לפני כן כי בגלל זה הבאת את המחשב

ואתה יכול להגיד גם שלא אתה שרפת אותו? ואתה יכול לאמת את זה שאולי הבעיה הייתה כזאת שניתן היה לתקן אותה? וכרגע כבר לא ניתן לעשות שום דבר כי ככל הנראה שרפתם לוח פעיל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבין שישנם אנשים שנפגעו מהשירות של IQPC, שחושבים שנפגעו מהשירות של IQPC או סתם חבר'ה שתופסים טרמפ על השרשור אך רצוי לדעת שכל מילה שאתם כותבים בפורום יכולה לשמש כהוצאת דיבה. האתר שלנו שלנו משמש כבמה לביטוי חופשי אך חופש הביטוי אינו חופש השיסוי.

למי שיש משהו רלוונטי להוסיף, נשמח לכך. מי שרוצה להפוך את זה לדיון על השירות הכללי של חנויות שונות בישראל, זה לא המקום. תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...