IQPC - שירות שעוד לא נראה כמוהו - סגירת הפרשה - עמוד 4 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

IQPC - שירות שעוד לא נראה כמוהו - סגירת הפרשה

aviz

Recommended Posts

גם אני מאוד מרוצה מהחנות, אני קונה שם זמן רב. הבחור הצעיר שם יאיר אחלה בנאדם הוא אפילו מביא לי את החלקים

שאני מזמין הביתה כי אנחנו גרים באותו איזור בשביל לחסוך לי את עלות המשלוח.

גם עם האחריות לא הייתה לי בעיה אף פעם ומימשתי אותה כמה וכמה פעמים. כמובן שלכל אחד ניסיון שונה.

גם זה לא שהטכנאי שרף את הכרטיס מסך או את המעבד, מדובר בבעיה שהייתה בלוח ובגלל זה הגיע לתיקון לפי מה שהבנתי תקנו אותי אם אני טועה.

מצד אחד קשה לי להבין את הדרישה של לוח חדש שעלותו המלאה תצא מכיסה של החנות במקום לוח לא תקין ושלא במסגרת האחריות,

לא תמיד זה כל כך פשוט להבין את מהות התקלה ברמה חומרתית כך שקשה גם להאשים את הטכנאי בצורה גורפת.

מצד שני, הלוח עדיין עבד שהגיע לחנות כך שיש יד לחנות בנוגע למות הלוח והיו צריכים להסביר לפני שנגעו במחשב שאין אחריות במידה ומשהו משתבש

עם הלוח, ואם לא עשו זאת הם שגו, ועל זה הם צריכים לפצות אותו.

אני לא חושב שצריך להטיל קלון על החנות, אולי תנסה להגיע לעמק השווה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 137
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ואתה - ד ב י ל .

נו ומה חדש בזה ? זה שאני דביל או לא לא עושה את מה שאני אמרתי ללא נכון .

כאשר אומרים שלוח צריך להחזיק 4 שנים ,זה מגמתי ואינטרסנטי , ללוח יש אורך חיים שתלוי בשימוש שנעשה בו ,אורך חיים של מכונה נמדד בשעות עבודה ולא לפי תאריכי רכישה שזה אלמנט שנמדד ע"י סוחרים וזה מה שהוא עם כל הכבוד שיש לי לחנות שהבחור מייצג ( שלי אישית היה ניסיון תקין למדיי איתם ) .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד פעם אני אשם. גוועלד.

לפני שאתה מגיב תסתכל על כל התמונה. תראה את המפרט שיש לOP בפרופיל.

סט של זיכרונות מעולים ביחד עם כרטיס שלא היה מבייש שום משחק בזמנו כשנקנה.

גוף קירור למעבד שאין שום סיבה להשתמש בו אם אתה לא מעביד את המערכת כל יום..

אתה באמת ובתמים חושב שהוא השתמש במחשב לקרוא חדשות פעמיים בשבוע בYNET?

לכל לוח יש חלקים עם MTBF מסויים. על לוחות חדשים של נגיד אתה יכול לראות רישום

"50,000 HRS VRM" שאומר שתחת מאמץ 85 מעלות קבוע הלוח אמור לשרוד בערך 6 שנים.

(אותו מספר, אגב, קטן לחצי שנה תחת 105 מעלות וגדל עד 100 שנים תחת 60 מעלות)

רמת השחיקה של הלוח (או יותר נכון הרכיבים שלו) תלויה בשימוש בו. אני בספק אם היינו

דנים בנושא הזה היום אם OP היה קורא חדשות פעם בשבוע.

גם לי יש מחשב עם לוח בן 8 שנים. בקושי זז. אבל מה השימוש בו? אחותי נכנסת לICQ

בערך לחצי שעה ביום. המחשב הזה יכול לשרוד עוד 8 שנים בלי בעיה.

לא "מגמתי" ולא "אינטרסנטי" (ראבק איזה אינטרסט יש לי במשהו שבכלל לא קשור אלי בשום דרך)

פשוט צריך להיות ריאלי לפעמים. הלוח עצמו גם כחדש לא היה שיא הטכנולוגיה. בזמנו לא שמו דגש

על חלקים ארוכי-טווח כמו שעושים היום ג'יגהבייט לדוגמא עם טכנויוגיות הUD למיניהן.

זה שהלוח שלו שבק חיים אחרי 4 שנים (תיאורטית) זה בגדר סביר לחלוטין. אלא אם יוכח שהטכנאי

של IQPC עשה לו נזק ברשלנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שהלוח שלו שבק חיים אחרי 4 שנים (תיאורטית) זה בגדר סביר לחלוטין.

לטעון שלוח אם שבק חיים לאחר 4 שנים זה סביר לחלוטין, זו איוולת ושטות ממדרגה ראשונה.

ואתה עוד עובד ב KSP ?? אני מקווה שאתה לא טכנאי...

בכל מקרה, תודה על האזהרה שתוחלת החיים של לוחות אם ב KSP הם 4 שנים :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה

שימו לב למה שפותח התרד מספר-

הוא אומר שאיבחנו את הבעיה והיא היתחממות של הלוח ולכן עליו להחליף את גוף הקרור וכך הוא עשה

-מכאן כבר הלוח נשרף הלך

-הטכנאי עצמו אמר שהבעיה היא הגוף קירור\מאוורר של המעבד ולא הלוח

יכול להיות שהוא עשה טעות בהחלפת הגוף או פירוק או מה שלא תרצו

זה לא מעניין את הלקוח שכן ללקוח נאמר שהגוף הוא הבעיה

החנות מבחינת הלקוח יצרה את הבעיה {שריפת הלוח} כי אם הלוח היה תקול מלכתחילה הטכנאי היה אמור לראות את זה אם הוא לא ראה זה בעיה שלהם שהם לא מעסיקים אנשים מקצועיים.

זוהי רק דעתי מקווה שהבנתם

עקב התקלה שלך אני לעולם לא יתקרב לחנות זו לעולם.

החנות דיברה אלייך בצורה בוטה היא תדבר ככה גם לנו

תעשו חושבים.

זו רק דעתי האישית בלבד

חג שמח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת פעם שנייה שלקוח לא מרוצה מדווח על התנהגות חסרת תקנה מפי אתי, בעלת החנות בלבד, כאמור, יאיר הוא איש זהב ורבים מאיתנו נוכחנו לראות זאת, כולל אותי.

חבל שOP לא הקליט את השיחות... :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד פעם אני אשם. גוועלד.

לפני שאתה מגיב תסתכל על כל התמונה. תראה את המפרט שיש לOP בפרופיל.

סט של זיכרונות מעולים ביחד עם כרטיס שלא היה מבייש שום משחק בזמנו כשנקנה.

גוף קירור למעבד שאין שום סיבה להשתמש בו אם אתה לא מעביד את המערכת כל יום..

אתה באמת ובתמים חושב שהוא השתמש במחשב לקרוא חדשות פעמיים בשבוע בYNET?

לא "מגמתי" ולא "אינטרסנטי" (ראבק איזה אינטרסט יש לי במשהו שבכלל לא קשור אלי בשום דרך)

פשוט צריך להיות ריאלי לפעמים. הלוח עצמו גם כחדש לא היה שיא הטכנולוגיה. בזמנו לא שמו דגש

על חלקים ארוכי-טווח כמו שעושים היום ג'יגהבייט לדוגמא עם טכנויוגיות הUD למיניהן.

זה שהלוח שלו שבק חיים אחרי 4 שנים (תיאורטית) זה בגדר סביר לחלוטין. אלא אם יוכח שהטכנאי

של IQPC עשה לו נזק ברשלנות.

אני מקוה שאתה לא אם אתה חושב ככה.

לוח מיועד לעבוד גם שאתה מרנדר אנימציה 24/7 ללא הפסקה כמעט, וזה לא משנה אם אתה רק גולש או מרנדר 24 ש' עד שהמחשב מוציא עשן.

יש לי בבית מחשבים ישנים בגיל 12 שנה, הם היו חיות גרפיקה ללא פשרות (עבודה), ונחש מה...? הם עדיין עובדים!

אתה גם צריך להבין שהאלקטרוניקה של פעם פחות טובה מהיום, היום לקבלים יש תוחלת חיים יותר ארוכה לכן, לוח בן 4 שנים אמור להחזיק יותר מעמד.

אין מה לעשות לפעמים יש גם חוסר מזל בחומרה, אבל... אם התקלה היתה בכותלי החנות... רצוי שהלקוח יפוצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מקוה שאתה לא אם אתה חושב ככה.

לוח מיועד לעבוד גם שאתה מרנדר אנימציה 24/7 ללא הפסקה כמעט, וזה לא משנה אם אתה רק גולש או מרנדר 24 ש' עד שהמחשב מוציא עשן.

יש לי בבית מחשבים ישנים בגיל 12 שנה, הם היו חיות גרפיקה ללא פשרות (עבודה), ונחש מה...? הם עדיין עובדים!

אתה גם צריך להבין שהאלקטרוניקה של פעם פחות טובה מהיום, היום לקבלים יש תוחלת חיים יותר ארוכה לכן, לוח בן 4 שנים אמור להחזיק יותר מעמד.

אין מה לעשות לפעמים יש גם חוסר מזל בחומרה, אבל... אם התקלה היתה בכותלי החנות... רצוי שהלקוח יפוצה.

זה שהוא מיועד הכול טוב ויפה. אבל עדין הוא מתבלה עם הזמן, ומת. יש יותר מוקדם, יש פחות מוקדם.

מה לעזעזל הקשר בין כך שדניס עובד ב-KSP לתוחלת החיים של הלוחות? אתם מפתיעים אותי כל פעם מחדש עם הטיפשות שלכם. באמת שיש כאן אנשים שהייתי מעדיף שלא יתנו להם אישור להתרבות.

גם אני חושב ש-4 שנים זה זמן סביר, ובתנאים מסויימים אני מאמין שגם שנה זה זמן סביר לדברים אחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה

שימו לב למה שפותח התרד מספר-

הוא אומר שאיבחנו את הבעיה והיא היתחממות של הלוח ולכן עליו להחליף את גוף הקרור וכך הוא עשה

-מכאן כבר הלוח נשרף הלך

-הטכנאי עצמו אמר שהבעיה היא הגוף קירור\מאוורר של המעבד ולא הלוח

יכול להיות שהוא עשה טעות בהחלפת הגוף או פירוק או מה שלא תרצו

זה לא מעניין את הלקוח שכן ללקוח נאמר שהגוף קירור הוא הבעיה

החנות מבחינת הלקוח יצרה את הבעיה {שריפת הלוח} כי אם הלוח היה תקול מלכתחילה הטכנאי היה אמור לראות את זה אם הוא לא ראה זה בעיה שלהם שהם לא מעסיקים אנשים מקצועיים.

זוהי רק דעתי מקווה שהבנתם

עקב התקלה שלך אני לעולם לא יתקרב לחנות זו לעולם.

החנות דיברה אלייך בצורה בוטה היא תדבר ככה גם לנו

תעשו חושבים.

זו רק דעתי האישית בלבד

חג שמח

אני מצטרף לכל מילה שלך רק מתקן שהבעיה שהם איבחנו היא התחממות של המעבד! בעומסים גבוהים.

בקשר לאנשים שהגיבו על המפרט שלי והשימושים בו, אז המחשב שלי נקנה לפני בערך 3-4 שנים ,

בזמנו המחשב כוון למשחקים ועוד שימושים רציניים אבל כמו שכתבתי בפוסט הראשי,

אני איש קבע טרי שלצערי אין לי יותר מידי זמן לדברים האלה ובאמת ובתמים רוב העיסוקים שלי זה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. אין כל קשר לבין מה שאני כותב כאן לזה שאני עובד בKSP. תפסיקו להשתמש בזה בתור תירוץ לקשקש שטויות על הרשת. (בשפה יותר פשוטה: אין כאן מזון לטרולים)

ב. KSP או כל חנות אחרת בארץ, בניגוד לדעתם של ארוכי-האוזן, אינה מייצרת לוחות אם. הלוח שקנית אצל <חנות נישה כזאת או אחרת> הוא בדיוק אותו לוח, מאותו המפעל, והורכב על ידי אותו פועל סיני כמו הלוח שתקנה בKSP או הרשת הגדולה השניה.

עכשיו כשהבהרנו זאת, נעבור לקורס בסיסי באורך חיים של מוצר אלקטרוני מסויים - הקבל. (שאגב עד עכשיו לא הוכך שזה מה שכשל בלוח של OP. אתם עדיין רבים איתי על מצב תיאורתי שימו לב)

אני ממש לא הולך לכתוב כאן את כל התנ"ך לגבי זה, במילא אף אחד לא יקרא ורק יגיעו תגובות של "לKSP יש לוחות בלאי" ככה שאדלג לעיקר:

Heat. Heat shortens the life of an electrolytic capacitor. A good rule of thumb is that every 10deg C over 85 will cut the life expectancy in half.

(למי שמעוניין להשכיל בנושא: http://www.hans-egebo.dk/Tutorial/electrolytic_capacitors.htm )

כאמור, מחשב יכול לעבוד במגוון רחב של עומסים, במיוחד תודות לטכנולוגיות חדשות כגון Cool N' Quiet או SpeedStep. לכן העומס על הרכיבים האלקטרוניים של הלוח משתנה מקצה לקצה לפעמים. החל מגלישה טיפוסית באינטרנט שלא מעמיסה כלל על המערכת, ולרוב המעבד יעבוד בתפוקה מינימלית בה, עד להרצה של occt, שמאמץ גם את הלוח, הזיכרון, המעבד והספק ובכך גורם לחום מירבי על החלקים. אותו החום מקצר את ערך הMTBF של אותם החלקים באותו רגע נתון.

tl;dr : לחלב יש תאריך שימוש אחרון. התאריך מציין שימוש אחרון כשאר החלב מקורר. תנסה לשים אותו במיקרוגל למשך אותו פרק זמן ותראה מה יקרה. (לא יכול להפשיט את המצב יותר מהדוגמא הזאת, מצטער)

לגבי ההתקפות האישיות כגון "אני מקווה שאתה לא טכנאי" וכל שאר ירקות - לרדת לרמה הזאת בדיון טכני-נטו מראה את הרמה שלך(ם) - אם כבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקצרה:

המחשב הועבר לחנות לצורך בדיקה לאחר שנתגלתה בה תקלה שהלקוח לא יכול להצביע על מקורה.

בבדיקה ראשונית מצא הטכנאי בחנות את מקור התקלה בגוף הקירור של המעבד, הציע ללקוח להחליפו, ולאחר ההחלפה הלוח שבק חיים.

האפשרויות שעומדות בפני הלקוח כעת כשהמחשב עוד בידי החנות:

1. לבקש את המחשב, כפי שניתן לחנות, ולשלם עבור זמן המעבדה שכן הוא קיבל שירות.

2. לבצע את התיקון בחנות, ולבקש את הרכיבים שנמצאו תקולים.

3. לבקש מהחנות לבצע תיקון, לאיים בתביעה ולהתפשר על סכום התיקון.

בכל מקרה, על הלקוח לסרב לשלם עבור גוף הקירור שהוחלף.

מה יכול הלקוח לעשות לאחר שקיבל את המחשב לידיו:

1. להגיש תביעה בבית המשפט לתביעות קטנות בטענה שהתרשלות החנות גרמה לו נזק. יהיה קשה להוכיח שהתרשלות החנות גרמה לנזק שכן הועבר לידיהם מחשב שאינו תקין. אם נגרם נזק פיזי כתוצאה מפירוק גוף הקירור ייתכן וניתן יהיה להוכיח זאת. כמובן שצריך לזמן לעדות את הטכנאי.

2. לוותר, לאור הקשיים בהוכחת התביעה, ולקנות מחשב חדש בחנות אחרת אם אינו מרוצה מרמת השירות של החנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממליץ לגשת לחנות פיזית ולדבר עם האחראי במקום.

גם אם ללוח אם שלך היה על גסיסה,עדין למזל הרע של החנות הוא "מת" אצלה.

אפשר לחבר את הכל ולא לשכוח שהלוח שלך לא בן שבועיים,אני בעד פשרה בינכם בהתאם לשווי הלוח כיום.

כך או כך אין זה מצדיק איך שהם דיברו אליך,מקום נורמלי היה לפחות מנסה לבוא לקראתך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שהוא מיועד הכול טוב ויפה. אבל עדין הוא מתבלה עם הזמן, ומת. יש יותר מוקדם, יש פחות מוקדם.

מה לעזעזל הקשר בין כך שדניס עובד ב-KSP לתוחלת החיים של הלוחות? אתם מפתיעים אותי כל פעם מחדש עם הטיפשות שלכם. באמת שיש כאן אנשים שהייתי מעדיף שלא יתנו להם אישור להתרבות.

גם אני חושב ש-4 שנים זה זמן סביר, ובתנאים מסויימים אני מאמין שגם שנה זה זמן סביר לדברים אחרים.

שנה...? למה שלא יצמידו תווית ללוח ויכתבו באותיות גדולות: "הלוח יעבוד 4 שנים בלבד".

תפסיקו לעשות צחוק מעצמכם... :kopfpatsch: חלקי מחשב גם במאמץ יכולים להחזיק לפחות 10 שנים, במידה ולא נגרם נזק במזיד, או קצר חשמלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...