משחקים ממכרים! - עמוד 5 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משחקים ממכרים!

naoriko

Recommended Posts

• תגובות 91
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ילדי WoW.. אני מרחם עליכם, לכו! תסתובבו קצת ברחובות תעשנו, תשתו, תחששו, אבל באמת, אחים יקרים, עזבו את המחשב! אחים שלי! עזבו אותו! הוא רק יזיק לכם! אנא! תצילו את חייכם! תשתו! תעשנו! אבל לא, אבל בבקשה! לא! לא לא! רק.. רק, רק לא WoW...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 חודשים מאוחר יותר...

:xyxthumbs:

יש לך טעם מעולה [=

יש גם כמה משחקים על ה-DS שהם ממש ממכרים כמו DISGEA זה אמנם מורכב וכל סיבוב יכול לקחת לא מעט זמן אבל קשה לעזוב ולהפסיק לחרוש על זה ולטחון רמות וציוד לדמויות (שקורעות אותי מצחוק)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

SONIC THE HEDGEHOG 1\2\3!!!!!

איך לא הזכרתם את זה?! מי שהיה לו בבית בגיל 10 אני מתערב שלא הפסיק לשחק בזה.

אולי בגיל 10 כשלא כ"כ היו משחקים אחרים...

Sonic ספציפית לא שרד טוב את התפתחויות הטכנולוגיה. ניסיתי לשחק בו כמה שנים טובות אחרי שיצא, וזה פשוט לא זה. זה לא זורם מספיק ואין בזה אותו משהו שגורם לך לרצות לשחק שוב ושוב ולהתחיל את אותו שלב גם אחרי 100 פסילות, וכל פעם כשאתה עובר שלב, אתה מת כבר להתחיל את הבא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

super sonic אולי שכח שיש צורה יותר מתקדמת לסוניק אחרי שהוא אוסף את כל ה- emeralds

הנה משחק ממכר בשבילכם:

Braid, פשוט יצירת אמנות.

לא כל כך הבנתי איפה הHYPER SONIC :nixweiss:

כך או כך SONIC תמיד יתפוס מקום ברשימת המשחק האהוב בכל הזמנים,גדלתי אליו ;D

אולי בגיל 10 כשלא כ"כ היו משחקים אחרים...

Sonic ספציפית לא שרד טוב את התפתחויות הטכנולוגיה. ניסיתי לשחק בו כמה שנים טובות אחרי שיצא, וזה פשוט לא זה. זה לא זורם מספיק ואין בזה אותו משהו שגורם לך לרצות לשחק שוב ושוב ולהתחיל את אותו שלב גם אחרי 100 פסילות, וכל פעם כשאתה עובר שלב, אתה מת כבר להתחיל את הבא.

לא היו משחקים אחרים?! קנס לויקידפיה תרשום משחקים לSEGA שנת 96 -97 ותראה כמה התענה שלך מגוחכת :nixweiss:

שלא לדבר על מגהדרייב.

עזוב,הנה לינק,עכשיו תשווה כל חברה שקיימת היום ותראה האם היא מוציאה משחקים בקצב של אותה תקופה.

http://vidgame.info/sega/sega1994.htm

משחקים כמו SONIC הם קלאסיקה,ובקלאסיקה כמו בקלאסיקה היא באה משאירה חותם בהיסטוריה ונהלמת.

העובדה שהיא נעלמת הופכת אותה לקלאסיקה,וכל החידושים האפשריים לSONIC זה עוד חברה שרוצה לעשות קופה על המותג.

ואם SONIC לא גרם לך לשחק בו שעות על גבי שעות ללא הפסקה,כנראה שלא נולדת בזמן ובתקופה הנכונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא היו משחקים אחרים?! קנס לויקידפיה תרשום משחקים לSEGA שנת 96 -97 ותראה כמה התענה שלך מגוחכת :nixweiss:

96-97? על מה אתה מדבר? המשחקים (המקוריים לסגה לפחות) יצאו בין 91 ל-94. ב96-97 אף אחד כבר לא היה פוזל אפילו לכיוון שלהם - כל-כך מיושנים הם היו.

ואם SONIC לא גרם לך לשחק בו שעות על גבי שעות ללא הפסקה,כנראה שלא נולדת בזמן ובתקופה הנכונה.

זאת בדיוק הנקודה. משחקים ממכרים באמת הם ממכרים בלי קשר לתקופה, כי הם ממכרים בלי קשר למאפיינים הטכנולוגיים שלהם, בלי קשר לגרפיקה ולפיזיקה. ואת סוניק אני פשוט לא יכול לצרף לרשימה הזו. יש לא מעט משחקים מאותה תקופה שגם היום כיף לשחק בהם (חלקם הוזכרו באשכול הזה). וסוניק - כמה שלא ניסיתי, לא הצלחתי. פשוט השתעממתי מהר מידי. :nixweiss:
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

96-97? על מה אתה מדבר? המשחקים (המקוריים לסגה לפחות) יצאו בין 91 ל-94. ב96-97 אף אחד כבר לא היה פוזל אפילו לכיוון שלהם - כל-כך מיושנים הם היו.

זאת בדיוק הנקודה. משחקים ממכרים באמת הם ממכרים בלי קשר לתקופה, כי הם ממכרים בלי קשר למאפיינים הטכנולוגיים שלהם, בלי קשר לגרפיקה ולפיזיקה. ואת סוניק אני פשוט לא יכול לצרף לרשימה הזו. יש לא מעט משחקים מאותה תקופה שגם היום כיף לשחק בהם (חלקם הוזכרו באשכול הזה). וסוניק - כמה שלא ניסיתי, לא הצלחתי. פשוט השתעממתי מהר מידי. :nixweiss:

אני יודע מניסיון שאני בשנת 96-97 שנתיים ברציפות חוץ מללכת לבית ספר לחזור עם כל החברים שמתנחלים אצלי ולשחק SONIC ו MORTAL COMBAT הרבה לא עשיתי.

זה אומר משהו מבחינתי,ממכר!

עד היום לחבר שלי יש אמולאטור לSEGA ושלטי ואנחנו משחקים במשחקים האלו,עד היום.

MORTAL COMBAT

.SONIC

CONTRA.

ועוד רבים וטובים.

זה משחקי קונסולה בואו לא נשכח.

לגבי משחק מחשב הכי ממכר לדעתי HEROES OF MIGHT AND MAGIC III

אני משאר שלחלק גדול מאוד מהאנשים פה הוא עדיין מותקן על המחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...