משחקים ממכרים! - עמוד 6 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משחקים ממכרים!

naoriko

Recommended Posts

יש לך טעם מעולה [=

יש גם כמה משחקים על ה-DS שהם ממש ממכרים כמו DISGEA זה אמנם מורכב וכל סיבוב יכול לקחת לא מעט זמן אבל קשה לעזוב ולהפסיק לחרוש על זה ולטחון רמות וציוד לדמויות (שקורעות אותי מצחוק)

אתה מתכוון לנייד של נינטנדו?

אני בכיוון לקנות אחד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 91
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ל UMK3

ו ל WWF

UMK3 היה כנראה הMK הקלאסי הטוב ביותר מבחינת הגיוון. בMK Trilogy ניסו לשלב את UMK3 וקצת משני המשחקים המקוריים, אך הביצוע היה לא משהו - ניכר שהם פשוט הדביקו את מה שהיה להם בלי השקעה נדרשת בנגיעות האחרונות.

WWF Wrestlemania היה כיף לא נורמלי, במיוחד במשחק זוגות. קשה להסביר איך זה קרה, אבל WWF In Your House שניסה בגדול לשמור על אותה נוסחה היה פשוט זוועה.

the incredible machine :yelclap:

עוד משחק קלאסי. The Incredible Machine 2 היה עוד יותר יפה וSid& Al's Incredible Toons מצחיק בטירוף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

sins of a solar empire שאני נכנס אליו לאט לאט אבל בטוח

וואאוו כבר הרבה זמן לא נתקלתי במישהו שמעריך את המשחק הזה כמוני :xyxthumbs:

אחד המשחקים שמגיע לו לעמוד בראש הרשימה ביחד עם הגדולים כמו Baldur's Gate 2 , Heroes 3 ו Diablo2

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משחק infantry online אולי 6-7 שנים רצוף ולפני זה שיחקתי איזה 6 שנים של subspace (נקראה היום continuum ( ;) . היתרון במשחקים האילו שאפשר לקום ולעשות משהו אחר בלי שזה יגרום לנזק לטווח ארוך . לרוב אם יש מטרה כלשהיא זה נגמר תוך פחות משעה . ב infantry יש משחק ctf שיכול להמשך 3-4 שעות אבל הוא לא פופולארי יותר ואין בשבילו מספיק אנשים (צריך 30 בשביל משהו רציני עם 48 מקסימום).

אם זה משחק ברשת הוא יכול להיות ממכר בעיקר MMORPG.אם מישהו לא יודע אחד השמות "חיבה" לeverquest הוא evercamp (בין הMMORPG הוותיקים אבל אחרי UO) . המכניקה של המשחק מחייבת אותם לחיות בתוכו חלק משמעותי של החיים שלך.

משחקי single player זה בא והולך. בדרך כלל שאני נתקל באיזה שהוא מחסום פסיכולוגי ומשהו יותר מעניין לשחק בו אני עובר משחק. אני לרוב משחק משחק אחד או שניים למשך כמה חודשים. אני גם לא קונה יותר משחקים במחיר מלא (אם זה מעל ל10 דולר לא סביר שאני אקנה אותו). החברים האמריקאים שלי הצליחו להוציא 60$~ לחודש על משחקים או יותר ואני בקושי הוצאתי 50$ כל השנה אבל מאז קניתי עוד כמה דברים אז אולי אני אגיע ל100$ .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...