Duke Nukem Forever - דיון מקדים - עמוד 14 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Duke Nukem Forever - דיון מקדים

HuGeMouTh

Recommended Posts

• תגובות 222
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

טוב התחלתי היום לשחק

הגעיתי ל"הורג הבחורות 3 " או משהו כזה -המשחק עד עכשיו בינוני לא ממש גרוע ולא ממש טוב

כן "קינסלו" אותו המון שזה מעצבן אבל זה מה יש ופיתחו אותו גם לPS3 ו360

בגדול מהזמן ששיחקתי אני ממש לא ממליץ לקנות אותו במחיר של היום

שיגיע ל50 שקל +- תיקנו אותו

עברתי היום את Stranger's Wrath שזה פורט של משחק מ2004 (יצא במקור לXBOX1 )

שקניתי אותו בזול מסטים ואפילו הוא יותר טוב למרות הגרפיקה המיושנת

ודרך אגב הגרפיקה בDNF גרסת הPC היא לא רעה רק מיושנת

אין את הפירוט שיש במשחקים כמו קריסס או AC אבל היא חלקה ונעימה לעין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

POWER ARMOR IS FOR PUSSiES !

אפשר לתבוע על דבר כזה ? D=

אני חושב שהציונים והביקורות שהמשחק קיבל ממש לא תואמים למציאות.

זה ציונים של FOREVER בהשוואה לציפיות של המעריצים, וציפיות יכולות להיות מאוד גבוהות.

הוא לא כזה נורא, קצת נוהגים, קצת קטעים של תותחים נגד בוסים, קצת אנימציות תנועה נכות (זה די אתגר לשמור על הידדים שלא יזוז מילימטר בזמן קפיצה ),וכמה קטעים מיותרים\שחוזרים על עצמם.

חוץ מזה יוצא לנו לירות פה ושם.

אבל במה הוא שונה מכל משחק ממוצע אחר שיוצא היום ועובר בקלות את ה7.5 ? :nixweiss:

וגם לא זכור לי שRA3 או FO3 נמחצו ככה כשהם יצאו.

בהחלט לא כזה נורא כפי שמתארים אותו.

בתור מעריץ אני פשוט שמח שהוא יצא :hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

POWER ARMOR IS FOR PUSSiES !

אפשר לתבוע על דבר כזה ? D=

אני חושב שהציונים והביקורות שהמשחק קיבל ממש לא תואמים למציאות.

זה ציונים של FOREVER בהשוואה לציפיות של המעריצים, וציפיות יכולות להיות מאוד גבוהות.

הוא לא כזה נורא, קצת נוהגים, קצת קטעים של תותחים נגד בוסים, קצת אנימציות תנועה נכות (זה די אתגר לשמור על הידדים שלא יזוז מילימטר בזמן קפיצה ),וכמה קטעים מיותרים\שחוזרים על עצמם.

חוץ מזה יוצא לנו לירות פה ושם.

אבל במה הוא שונה מכל משחק ממוצע אחר שיוצא היום ועובר בקלות את ה7.5 ? :nixweiss:

וגם לא זכור לי שRA3 או FO3 נמחצו ככה כשהם יצאו.

בהחלט לא כזה נורא כפי שמתארים אותו.

בתור מעריץ אני פשוט שמח שהוא יצא :hi:

אתה מדבר בציניות כאילו ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מדבר בציניות כאילו ?

רציני לחלוטין.

עברתי בערך חצי מהמשחק היום וזה מה שאני מרגיש.

אם לא להתמקד בכל פגם קטן בנפרד אלה בהנאה מהמשחק בכללי אז לא עולים לי הרבה שמות של משחקים בראש ששיחקתי וסיימתי, כי אלה שאני לא מסיים הם פשוט משחקים שנמאס לי מהם באמצע (המשחק חוזר על עצמו באופן מוגזם, העלילה פשוט משעממת, או כל דבר אחר... ) =\

(ואני יכול להרשות את זה לעצמי כי אני לא קונה את רוב המשחקים שלי )

אני לא אלך רחוק ופשוט אתן שני שמות של משחקים שבצקרה קפצו לי בשביל הדוגמה הזאת, וזה בהחלט לא משהו שאני רוצה לחשוב עליו יותר מידי -

SHIFT 2 8.5 מIGN

FLASHPOINT 7.5 מIGN

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לך מה להשוות את SHIFT 2 למשחק הזה, קודם כל כי זה ז'אנרים שונים (ושיפט 2 בלי קשר יותר מהנה).

בוא נקח לדוגמא את FEAR 2 , יצא ב 2009 (מזמן יחסית) קיבל 7 ב gamespot ו 8 ב IGN ..

לא נתמקד בדברים הקטנים, נלך על הדברים בגדול. שתי המשחקים FPS נכון ? אמורים לירות בהם בגדול, זה הזא'נר .. אז לא ..

דיוק נוקם הוא משחק פלטפורמר, נהיגה ... ורק בסוף יריות. הייתי מקבל את כל הדברים האלו אם הם היו נעשים כהלכה,

ולא היו חורשים עליהם יותר מדי, אבל זה לא ככה. לעומתו FEAR2 משחק יריות ברובו, עם כמה קטעי לשנות אווירה.

וכשאתה מגיע לקטעי היריות בדיוק, אתה מרגיש כל כך משועמם, שבא לך לחזור לנהוג ולקפוץ על ספות. קודם כל אפשר לסחוב רק

שני נשקים ... למה ? הנשקים משעממים וחסר להם כוח , האויבים מטומטמים ברמות של 2002 (פשוט רצים אליך, לא אכפת להם) ובכללי הקרבות לא מהנים,אני הרגשתי שהקטעי יריות היו כמו קטעי מעבר עד להגעה לאזור ששוב תוכל לקפוץ על דברים/לנהוג במכוניות קטנות או גדולות. לעומת זאת ב FEAR2 הקטעי יריות היו מעניינים, שילבו במשחק אלמנטים של slow-motion, ריפלקסים מהירים, לאויבים היה טיפה שכל, ושוב FEAR2 משחק רחוק ממשולם.

בגדול אפשר לעשות את ההשוואות האלה עם כל משחק שקיבל 6 ומעלה.

אמרתי את זה פה כבר, אני הייתי חסיד של דיוק, אהבתי את המשחק המקורי בטירוף. לצערי מה שהחברה שפיתחו את המשחק

(ולפי התגובות שלך גם אתה) זוכרים מהמשחק הראשון זה את ההומור המטומטם של דיוק ואת כל קטעי הציצים.. אז לא, דיוק נוקם

הראשון היה קודם כל משחק מעולה, FPS הראשון באמת שעליו כל משחקי היריות של היום מבוססים (המשחק הראשון שהיה אפשר להתסכל למעלה למטה, המשחק הראשון שהיה בו כל כך הרבה דיבורים, המשחק הכי קרוב ל 3D בתקופה ועוד ועוד...), אח"כ היה

המשחק גם עם הומור שהוא די סובייקטיבי, אני אהבתי אותו כי זה היה Over the top כזה טיפשי לגמרי (ברגע שתוקעים את ההומור הזה במשחק המודרני זה פשוט מרגיש עצוב וחולני).

ודרך אגב הסיבה שאני ככה יורד על המשחק ומוודא שאנשים ידעו את כל המגרעות שלו היא כדי לחסוך לחברה שאולי רצו לקנות את המשחק כאב ראש ואכזבה ולהמליץ להם בכובד ראש, אם באמת חשוב לכם לדעת מה קורה לדיוק ואיך הסדרה ממשיכה (גם לא מעניין דרך אגב) פשוט תורידו .. אני עשיתי את הטעות שהזמנתי מראש, ורוצה לחסוך אותה לקורבנות פוטנציאליים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משחק לחוד ונוסטלגיה לחוד.

הבחור הזה עשה פרה-אורדר למשחק בשנת 2001 , שמר את הקבלות ואני מאוד מקנא בו :xyxthumbs:

oldDNFpreorder.jpg

תראו איזה אוסף מטורף גירבוקס שלחו לו:

slash000.jpg

וזה הפירוט:

• Duke Nukem Forever Balls of Steel Edition #10, Signed by the Development Team
  • Duke Nukem Headshot, Signed by the Development Team
  • Logitech G19 Keyboard with GamePanel LCD Screen (Supported by Duke Nukem Forever PC)
  • Duke Nukem Forever Titty City Pint Glass
  • Duke Nukem Forever Titty City Shot Glass
  • Duke Nukem Forever First Access Club Shot Glass
  • Duke Nukem Forever First Access Club Mouse Pad
  • Duke Nukem Forever Belt Buckle
  • Duke Nukem Forever "Steroids"
  • Duke Nukem Forever Mini-Lithographs
  • Duke Nukem Forever gamerART Aluminum Mouse Pad
  • Duke Nukem Forever Hoody
  • Duke Burger T-Shirt
  • Hail to the King! T-Shirt
  • Come Get Some T-Shirt
  • Gearbox Swag Bag

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לך מה להשוות את SHIFT 2 למשחק הזה, קודם כל כי זה ז'אנרים שונים (ושיפט 2 בלי קשר יותר מהנה).

בוא נקח לדוגמא את FEAR 2 , יצא ב 2009 (מזמן יחסית) קיבל 7 ב gamespot ו 8 ב IGN ..

לא נתמקד בדברים הקטנים, נלך על הדברים בגדול. שתי המשחקים FPS נכון ? אמורים לירות בהם בגדול, זה הזא'נר .. אז לא ..

דיוק נוקם הוא משחק פלטפורמר, נהיגה ... ורק בסוף יריות. הייתי מקבל את כל הדברים האלו אם הם היו נעשים כהלכה,

ולא היו חורשים עליהם יותר מדי, אבל זה לא ככה. לעומתו FEAR2 משחק יריות ברובו, עם כמה קטעי לשנות אווירה.

וכשאתה מגיע לקטעי היריות בדיוק, אתה מרגיש כל כך משועמם, שבא לך לחזור לנהוג ולקפוץ על ספות. קודם כל אפשר לסחוב רק

שני נשקים ... למה ? הנשקים משעממים וחסר להם כוח , האויבים מטומטמים ברמות של 2002 (פשוט רצים אליך, לא אכפת להם) ובכללי הקרבות לא מהנים,אני הרגשתי שהקטעי יריות היו כמו קטעי מעבר עד להגעה לאזור ששוב תוכל לקפוץ על דברים/לנהוג במכוניות קטנות או גדולות. לעומת זאת ב FEAR2 הקטעי יריות היו מעניינים, שילבו במשחק אלמנטים של slow-motion, ריפלקסים מהירים, לאויבים היה טיפה שכל, ושוב FEAR2 משחק רחוק ממשולם.

בגדול אפשר לעשות את ההשוואות האלה עם כל משחק שקיבל 6 ומעלה.

אמרתי את זה פה כבר, אני הייתי חסיד של דיוק, אהבתי את המשחק המקורי בטירוף. לצערי מה שהחברה שפיתחו את המשחק

(ולפי התגובות שלך גם אתה) זוכרים מהמשחק הראשון זה את ההומור המטומטם של דיוק ואת כל קטעי הציצים.. אז לא, דיוק נוקם

הראשון היה קודם כל משחק מעולה, FPS הראשון באמת שעליו כל משחקי היריות של היום מבוססים (המשחק הראשון שהיה אפשר להתסכל למעלה למטה, המשחק הראשון שהיה בו כל כך הרבה דיבורים, המשחק הכי קרוב ל 3D בתקופה ועוד ועוד...), אח"כ היה

המשחק גם עם הומור שהוא די סובייקטיבי, אני אהבתי אותו כי זה היה Over the top כזה טיפשי לגמרי (ברגע שתוקעים את ההומור הזה במשחק המודרני זה פשוט מרגיש עצוב וחולני).

ודרך אגב הסיבה שאני ככה יורד על המשחק ומוודא שאנשים ידעו את כל המגרעות שלו היא כדי לחסוך לחברה שאולי רצו לקנות את המשחק כאב ראש ואכזבה ולהמליץ להם בכובד ראש, אם באמת חשוב לכם לדעת מה קורה לדיוק ואיך הסדרה ממשיכה (גם לא מעניין דרך אגב) פשוט תורידו .. אני עשיתי את הטעות שהזמנתי מראש, ורוצה לחסוך אותה לקורבנות פוטנציאליים.

לא שיחקתי בFEAR השני (אני יודע גם אני מותפע =0 ), אבל אתה מציג פה רק את המגרעות של דיוק. אני בטוח שגם הFEAR היו בעיות כאלה ואחרות שבגללן הוא לא קיבל ציון מושלם אלה סביר.

ואני לא מנסה בשום פנים ואופן להשוות בין ז'אנרים של משחקים, אני משווה את מידת ההצלחה שלהם בהשוואה לעד כמה גרועים הם יצאו.

אם המפתחים לא היו מוסיפים את ההומור של דיוק הציון שלו היה יורד עוד יותר (עם כי לא נשאר הרבה לאן לרדת ) בגלל שמעריצים זועמים חושבים שדיוק התרחק עוד יותר מהדיוק המקורי.

הדבר שהכי עיצבן אותי פה זה שהחלישו את דיוק ברמות, שני נשקים ומספיק כמה מכות טובות כדי לחסל אותוגם ע"י יצור שהוא לא בוס =\

אבל זה לא מצדיק את הציונים שהוא קיבל.

במשהו אחד אני מסכים איתך - קנייה הוא לא שווה. לפחות לא במחיר הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החטא הכי גדול שנעשה לדיוק שהפכו אותו למשחק איטי ומקונסל. נראה לי שאם פשוט מהירות ההליכה היתה יותר גבוהה וכמות הנשקים לא היתה מוגבלת, המשחק היה משמעותית טוב יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...