התיעצות אחרונה כנראה - לפני קניית מיילסטון! - עמוד 20 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התיעצות אחרונה כנראה - לפני קניית מיילסטון!

xtract1

Recommended Posts

• תגובות 309
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

האמת שאין לי שום צורך בה, המקלדת הוירטואלית נחמדה מאוד ובכל מקרה אני לא מרבה בכתיבה - לכן לא יצא לי אפילו להשתמש בה. כעיקרון מבחינתי אם הוא היה ללא מקלדת (ולכן היה קל בהרבה) היתי הרבה יותר שמח אבל זה לא המצב.

בכל מקרה, מחר/מחרתיים אעלה סקירונת קצרה לגבי דעתי.

לכל המתלבטים למניהם, כבר עכשיו אחרי כ-24 ש' עם המכשיר אוכל להגיד שהוא מתחמם באופן סביר לחלוטין ומשיחה של כמה דקות לא הרגשתי שום חום. רק לשם השוואה אתמול דיברתי כ-15 ד' עם ה-E71 שלי והוא התחמם מאוד, המוטורולה לא יותר לטעמי. ראוי לציין שאני בלי BT, WIFI וכו' (פשוט כי אין לי צורך בהם פועלים כל הזמן). הספיקר איכותי מאוד, איכות השיחה מעולה ולמזלי אין לי שום בעיה עם המיקרופון של ביטול הרעשים + הקול הבס שלי. המסך מגע איכותי ומגיב נהדר ובנתיים אני מאוד מאוד מרוצה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שאין לי שום צורך בה, המקלדת הוירטואלית נחמדה מאוד ובכל מקרה אני לא מרבה בכתיבה - לכן לא יצא לי אפילו להשתמש בה. כעיקרון מבחינתי אם הוא היה ללא מקלדת (ולכן היה קל בהרבה) היתי הרבה יותר שמח אבל זה לא המצב

זה גם מה שחברה אמרה, עד שהכרחתי אותה לפתוח את המקלדת ולהקליד קצת. עכשיו כל דבר מעל 3-4 מילים היא מקלידה על הפיזית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, אנסה לתת צ'אנס. בכל מקרה, זה קצת לא המקום אבל לא הצלחתי למצוא משהו לגבי זה- יש שעון מעורר שאחרי שאני מגדיר אותו לשעה X וסוגר את הפלאפון הוא מדליק את הפלאפון לבד ומצלצל, בדיוק כמו שיש בנוקיות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כאן יש שתי אבחנות- למה אתה מתכוון בלנתק אותו מהרשת?

אופציה א' , לנתק אותו רק מכל האינטרנט שאוכל אז א'-לכבות את הWIRELESS (נמצא בתפריט NERWTORKS- אבל כולם פושט מורידים ווידג'ט לשולחן עבודה כי משתמשים באופציה הזו הרבה).ב' לנתק את האנטנה של 3G (נמצא בMOBILE NETWORK SETTINGS, גם לו אגב הרבה יותר נוח למצוא ווידג'ט לשולחן עבודה, אני אישית מפעיל/מכבה אותו די הרבה כדי להאריך זמן וגם כדי לבקר על הDATA שעולה לא מעט כסף ).

כיבית את הדברים שזוללים הרבה, והשארת אותו פועל כפלאפון לשיחות רגילות ו..שעון מעורר.

אופציה ב', להפעיל AIRPLANE MODE- מה שינתק אותו מכל WHATSOEVER אבל ישאיר אותו פועל כמכשיר בידור...שכולל שעון מעורר:)

..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיין המסך והמערכת עצמה צורכות חשמל, אמנם פחות מהמודם / אנטנה אבל עדיין משהו.

המסך? זה שכבוי? למה שהוא יצרוך חשמל שהוא כבוי?

בסאמסונג שלי לדוגמה אחרי לילה שלם ללא טעינה עם שעון מעורר קבוע לשעה מסוימת, במצב טיסה, יורד פחות מאחוז אחד של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...