המדען הראשי פותח את הפה (שנת הלימודים) - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המדען הראשי פותח את הפה (שנת הלימודים)

geniaXP

Recommended Posts

לגבי הפסקה האחרונה שלך - זה לא סוד ולדעתי הוכח מדעית יותר מפעם אחת.

לאנשים בעלי נכות מסוימת יש חושים אחרים מפותחים מאד ולחלופין אנשים שטובים מאד בדברים מסויימים הרבה פחות טובים בסוג אחר של דברים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 166
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

סה"כ כל מה שהוא אומר הגיוני ומובסס. זה שהדברים נוגדים את הדעה הפופולרית רק נותנים משנה תוקף לדבריו, מה לעשות שהתקשורת "מחנכת" את הציבור בעזרת שקרים והטעיות לטמטום.

נקווה שיצליח לעזור בשיקום מערכת החינוך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראת עד הסוף? הוא דווקא הפסיק לעשות צנזורה (שלדעתי היא לא בהכרח דבר רע, כל עוד היא באה לחסום צורת התבטאות ולא תוכן התבטאות ולהבנתי קיימת במידה זו או אחרת גם באתר זה וטוב שכך- אבל זה לא הדיון פה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם שלא התכוונתי לזה פשוט אני רגיל שאפשר להגיב באתר הידען ובגלל הטעינה האיטית של FF (מאוד איטית) של התגובות זה היה נראה שאי אפשר להגיב אז תהיתי למה. טעות שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התגובות שתומכות בו כאן פשוט מפחידות.

הוא מטומטם, בור ויהיר.

ההיגיון שלו והצגת המציאות שלו מעוותות ומזכירות את אלה של מנהיגי כתות או ניאו נאציים.

הכח היחיד שיש לו זה שרוב האנשים לא חכמים ולא מדענים ולכן קשה להסביר להם למה מה שהוא כותב הם שטויות.

אני מסכים שבתפקיד הנוכחי שלו הוא מסוכן למדינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראת עד הסוף? הוא דווקא הפסיק לעשות צנזורה (שלדעתי היא לא בהכרח דבר רע, כל עוד היא באה לחסום צורת התבטאות ולא תוכן התבטאות ולהבנתי קיימת במידה זו או אחרת גם באתר זה וטוב שכך- אבל זה לא הדיון פה).

למה צנזורה של תוכן זה רע?

ללמד ילדים קטנים שהעולם שטוח זה טיפשי ושקרי לחלוטין, ובדיוק באותה צורה,

ללמד ילדים בבית ספר שהעולם נברא כי איזה ישות על-אנושית אמרה "ויהי אור" זה מגוחך.

בדיוק כפי שאף אחד לא יציע ללמד את הילדים על מעלליו של סנטה קלאוס או של פיית השיניים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התגובות שתומכות בו כאן פשוט מפחידות.

הוא מטומטם, בור ויהיר.

ההיגיון שלו והצגת המציאות שלו מעוותות ומזכירות את אלה של מנהיגי כתות או ניאו נאציים.

הכח היחיד שיש לו זה שרוב האנשים לא חכמים ולא מדענים ולכן קשה להסביר להם למה מה שהוא כותב הם שטויות.

אני מסכים שבתפקיד הנוכחי שלו הוא מסוכן למדינה.

ואתה חכם? הרשה לי לגחך. לך תנגן על גיטרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו, אתם מוכנים כולם לסתום כבר אם אין לכם מה להגיד שקשור לנושא?

אם יש ביניכם ריב מטופש שברצונכם ליישב, תמצאו מקום אחר לעשות את זה.

נמאס לי לראות את הנושא הזה תחת "תגובות חדשות להודעות שלי" ולגלות שזאת עוד תגובה מפגרת.

מכאן והלאה נא לדבר על הנושא בלבד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה צנזורה של תוכן זה רע?

ללמד ילדים קטנים שהעולם שטוח זה טיפשי ושקרי לחלוטין, ובדיוק באותה צורה,

ללמד ילדים בבית ספר שהעולם נברא כי איזה ישות על-אנושית אמרה "ויהי אור" זה מגוחך.

בדיוק כפי שאף אחד לא יציע ללמד את הילדים על מעלליו של סנטה קלאוס או של פיית השיניים.

יש הבדל בין כתיבה בטוקבק או דיבור ברחוב לבין העמדת פנים שתיאורית הבריאתנות מדעית נניח.

גם לדעתי חייב להיות סינון על התכנים שראויים להלימד בביה"ס אבל גם פה אתה מבין את הבעיתיות, אתה ואני חושבים שקנה המידה צריך להיות המציאות כפי שאנחנו תופסים אותה (קרי לצורך העניין) בתוספת לכלים שיאפשרו לאותו אדם להתפרנס בכבוד במידה ויבחר והחדרת סט ערכים שנראה לי ולך ראוי ובציבור החרדי לדוגמא יגידו שהם בסה"כ רוצים לחנך את ילדיהם לפי השקפת עולמם, בעולם פוסטמודרני אלה שני טיעונים שווים (או שווים כקליפת השום).

אבל אם נחזור רגע לנושא המקורי- לדעתי לא צריכה להיות צנזורת תוכן בעולם המקוון וברחוב (כל עוד לא עוברים על החוק).

אגב אחד הדברים שהמחבר בקישור כתב זה הבעיתיות של הדגשת דברי המדען הראשי את הרקע המדעי שלו בכדי לתת תוקף לטענות שלו שחלקן כאמור להן ולמדע אין דבר וחצי דבר.

בנוגע לנזק שבזה- לא יודע, למען האמת אני לא יודע עד כמה חשוב התפקיד שלו ומה בכוחו לקבוע לבד ללא אנשים נוספים במשרד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...