זה היה חייב לקרות מתישהו: GSMARENA- אייפון 4 VS גלאקסי S - עמוד 7 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זה היה חייב לקרות מתישהו: GSMARENA- אייפון 4 VS גלאקסי S

nineball

Recommended Posts

• תגובות 129
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

נורא בא לי איזה SGS וראיתי בזאפ שמוכרים אותם ב3600 שקל. מצד שני אני כנראה נוסע לגרמניה בחודש הבא איפה שזה עולה 450 יורו. אפילו אחרי מיסים זה יוצא יותר זול. עדיף לי לקנות את זה פה, או שם? שלא לדבר על הפחד שאני אקבל לי איזה אנדרויד בגרמנית ככה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה שלי היא אם הוא מתנהג באופן דומה גם בביצוע שיחות. כלומר, אם אני נמצא ברחוב סואן, או הודפות אותי רוחות של 60-70 קמ"ש, יש מצב שבכלל יישמעו אותי?... ההגיון שלי (עם ההתעוררות) אומר לי שהמקרופון מתפקד באופן דומה גם בשיחות וגם בהקלטות, לא?... אז אם הוא over-sensitive, ככל הנראה שסינון הרעשים שלו בקנטים ואין הרבה מה לעשות עם זה (וזה קצת מצער למען האמת), מלבד להשתמש ב Jawbone שלי.

http://android.modaco.com/content/samsung-galaxy-s-s-modaco-com/315030/samsung-galaxy-s-i9000-mic-sensitivity-recording/

לא באמת התעמקתי בפתרון שמוצע שם אבל הם בעיקר דנים שם ברגישות המיקרפון בשיחות. אז אני מניח שיש שליטה מתפריט השרות על רגישות המיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נורא בא לי איזה SGS וראיתי בזאפ שמוכרים אותם ב3600 שקל. מצד שני אני כנראה נוסע לגרמניה בחודש הבא איפה שזה עולה 450 יורו. אפילו אחרי מיסים זה יוצא יותר זול. עדיף לי לקנות את זה פה, או שם? שלא לדבר על הפחד שאני אקבל לי איזה אנדרויד בגרמנית ככה.

גם אחרי מיסים יצא לך כ-3000 ש"ח, בהחלט מחיר מעולה, מצד שני אין לי אחריות בכלל - לשיקולך. ד"א, איפה מצאת אותו שם ב-450 יורו? אשמח ללינק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הייתי מקורי במיוחד ופשוט חיפשתי באמאזון-

http://www.amazon.de/Samsung-Smartphone-GHz-Prozessor-interner-metallic-black/dp/B003NCX6ZS/ref=sr_1_1?ie=UTF8&s=ce-de&qid=1281468803&sr=8-1

הממ- או בחנות אמיתית-

http://suche.saturn.de/saturn4/suche?outletid=2&target=1&destination=&query=samsung+galaxy

500 יורו, קצת פחות אטרקטיבי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה אותך הולך עם נרתיק לחתונה\מסיבה\אירוע...

לחתונה אתה לא הולך עם ג'ינס. או שכן ?

פלאפון זה כמו תכשיט, כלומר צורתו החיצונית חשובה.

לא הייתי רוכש פלאפון שיש לי סלידה מצורתו החיצונית, אז בטח שלא הייתי עוטף אותו בכל מיני קישוטים מכערים.

מי שיודע לשמור אני מאמין שלא יצטרך לרכוש כיסוי.

---

פלאפון בשבילי הוא כלי. (עבודה/בידורי) ממש לא תכשיט. וכמו כל כלי, הוא מתבלה במהלך הזמן. ההתעסקות בנסיון למנוע זאת משול לדעתי, לנסיון למנוע מנעלים להתלכלך.

ההשקעה בזמן ואנרגיה עולה בסופו של דבר יותר מהמכשיר עצמו. בנוסף, יש את החוסר נוחות בכל הציפויים למינהם. לא סתם היצרן תכנן את הסלולאר בלי מגן מובנה מסורבל.

זה כמו... להישאר לגור אצל ההורים עד גיל מאוד מאוחר.. מה שתחסוך על שכר דירה, תצטרך לשלם לפסיכולוג אח"כ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פלאפון בשבילי הוא כלי. (עבודה/בידורי) ממש לא תכשיט. וכמו כל כלי, הוא מתבלה במהלך הזמן. ההתעסקות בנסיון למנוע זאת משול לדעתי, לנסיון למנוע מנעלים להתלכלך.

ההשקעה בזמן ואנרגיה עולה בסופו של דבר יותר מהמכשיר עצמו. בנוסף, יש את החוסר נוחות בכל הציפויים למינהם. לא סתם היצרן תכנן את הסלולאר בלי מגן מובנה מסורבל.

זה כמו... להישאר לגור אצל ההורים עד גיל מאוד מאוחר.. מה שתחסוך על שכר דירה, תצטרך לשלם לפסיכולוג אח"כ.

אה בטח. נרתיק סיליקון עולה כמו סלולרי ב-3,000 ש"ח. עוד תגיד שגידול ילד עולה כמו קונדום אז למה לטרוח. היצרן לא תכנן את הרכב שלך עם מערכת ניקוי אוטומטית. אני מניח שאתה לא נוהג בפח אשפה על גלגלים, נכון? עשיתם מנרתיק שמוסיף עוד 0.5 ס"מ לעובי של המכשיר טרחה כמו אני לא יודע מה...

על המכשירים שלי יש נרתיקים והם לא מתלכלכים. בעצם הם נראים כמו חדשים. אבל למה לטרוח, נכון? הכי כיף לרכוש מוצר באלפי שקלים רק כדי להפיל אותו בטעות ולקבל שריטה על כל המסך. אבל היי העיקר חסכנו 30 ש"ח. [br]פורסם בתאריך: 11.08.2010 בשעה 14:21:31

אני חושב שהדבר הקודם לכל זה איך המכשיר מתנהג כטלפון, כאן האייפון נופל.

כאן נופלים כל הסמארטפונים בלי יוצא מן הכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא התכוונתי לעלות ישירה, אלא על עלות עקיפה.

אתה "משלם" על הציפוי הסיליקון שלך באי נוחות ובסרבול. (וגם בצורת ה"תכשיט" אם להתייחס לפוסט המקורי)

ובכל ההתעסקות של השמירה עליו, אתה משלם בזמן ובאנרגיה, וזה בא על חשבון דברים אחרים.

סתם אנלוגיה: אם אתה איש עסקים שסופר כל שקל, לעולם לא תעשה הרבה כסף. ולו רק בגלל שמשאבי המוח שלך עסוקים בשקלים במקום בתמונה הכללית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

...

ה-SGS ממש, אבל ממש לא כושל בתור פלאפון, הוא לא פחות ממצוין.

איכות שיחה מצוינת, קליטה מעולה (וזה למרות שלרשת פלאפון איו בדיוק כיסוי מלא), ספר טלפונים יוצא מן הכלל.

כל ניהול הודעות טקסט פשוט מעולה, הרבה יותר מהר ונוח לתפעל SMS לעומת פלאפון סטנדרטי (QWERTY לוקח numpad, בין אם זה soft או לא).

הדבר היחידי שיכול להוות בעיה הוא הגודל, אבל זה גם יתרון בהרבה מצבים, באופן אישי אני מאד מרוצה ממכשיר גדול, כי אני רוצה מסך גדול, ואני באמת לא חושב שאפשר לייחס את זה ל'כשלון כפלאפון'...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אי נוחות? סרבול? טוב שאתה לא מגזים.

מגזים ?

אם מחר היה יוצא פלאפון בעובי וברוחב המכשיר שלך עם הציפוי בודדים היו קונים אותו. (במלים אחרות, מכשיר עם הגנה מובנת)

האמת קיים שוק נישה של מכשירים עמידים במיוחד, אבל מדובר בשוק קטן.[br]פורסם בתאריך: 11.08.2010 בשעה 14:42:27

ומצד שני, אתה בכלל לא רואה אותם כי הם מכוסים.. ::) :s05:

זה קצת דומה ללקנות כביש שטח ולא לצאת לשטח, שלא יתלכלך. טוב האמת לא בדיוק, כי הוא כן "יוצא לשטח" עם הפלפון, רק בצורה יותר מסורבלת.

זה יותר דומה (ושוב חזרה לאנלוגיה על התכשיט) לקנות תכשיט יקר, אך להסתירו מתחת לבגדים כדי שלא יגנב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

HTC Hero/HD2, milestone, X6/N900

רשימה של חלק מהסמארטפונים בשוק שנחשבים כטלפונים טובים.

למה רק חלק? לקחתי רק את אלו שגם יש לי נסיון אישי איתם אז אני יכול להעיד ממקור ראשון.

כל המכשירים האלו מתפקדים כטלפון נטו כמו שצריך, עם איכות שיחה/ווליום נורמלי, ספיקר הגון, וממשק טלפוניה טוב. אני לא אגיד מילה לגבי אף אחד מהמכשירים של סאמסונג, שלא תגיד שאני משוחד.

וברצינות, lev27, אפשר לשאול למה יש לך נטיה להיות כ"כ butthurt על כל דבר ביקום?

רע לך בחיים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על ה HD2 שעדיין אצלי אני בהחלט יכול לומר שאיכות השמע ויכולת סינון הרעשים המובנת שלו לא פחות ממעולות. וכיום, עם ההזנחה המזעזעת הן מצד מיקרוסופט והן מצד (לא שזה לא היה צפוי, מזל שיש קצת בישולים להתעסק איתם), הדבר העיקרי שטוב בו זה היכולת שלו לתפקד כטלפון. כל השאר, בהשוואה למכשירים אחרים שקיימים כבר בשוק, די פושר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...