זה היה חייב לקרות מתישהו: GSMARENA- אייפון 4 VS גלאקסי S - עמוד 3 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זה היה חייב לקרות מתישהו: GSMARENA- אייפון 4 VS גלאקסי S

nineball

Recommended Posts

יותר הגיוני:

כיס אחד- פלאפון/ת"ז+רשיון נהיגה (רוב האנשים שאני מכיר תוקעים את הרשיון בנרתיק של הת"ז, גם אני)

כיס שני- ארנק/מפתחות

ככה שום דבר לא נשרט ולא נעליים.

אני בכלל הולך עם ברמודות, תמיד יש בין 3 ל 5 כיסים, אם אני רוצה גם את המחשב הנייד אני יכול לדחוס פנימה, אז הבעיה הזו לא קיימת אצלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 129
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מה עדיף? להסתובב עם תיק? :/

כן. אני לא סובל כיסים מלאים. כיס אחד ארנק שמן (ולא, אני לא מאותם אידיוטים שהולכים עם 2,000 ש"ח בארנק כדי לעשות פוזות. פשוט ארנק עור + רישיון + ת.ז + תעודת סטודנט + כרטיסי אשראי + מספר שטרות וכסף קטן מנפחים אותו), כיס שני מפתחות של הרכב + בית וכיס שלישי סלולרי? נראה לי מוגזם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאלה שלא אוהבים להסחב עם ציוד מיותר, זה מה שאני נושא עימי והמפתחות בתיק של בת הזוג.

1234.jpg

ואם באמת להיות "לייט":

CIMG1172.jpg

אני מאלה שמעדיפים פלאפון קומפקטי, אך לא הייתי פוסל את הגלקסי עקב גודלו(שהוא לא כזה בומבסטי).

היעוד שלו זה חווית המשתמש וכמו שאמרו, המכשיר מצוייד בכל טוב ובמיטב הטכנולוגיה, יותר קטן מזה כרגע אין.

בקשר לביקורת, שני הפלאפונים טובים אך האייפון קצת מפשל ברמת הקליטה לכן הוא פחות עדיף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמתי עין על זה (שחור) -

http://cgi.ebay.com.sg/New-Samsung-Galaxy-S-I9000-Mesh-Cases-4-Colors-Colours-/260635843396?cmd=ViewItem&pt=PDA_Accessories&hash=item3caf1b5b44

*הבעסה היא שהוא לא מגן על החלק העליון/תחתון של המכשיר, אבל הוא נראה איכותי ביותר.

http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=7565926&postcount=373 - תירשם כדי לראות את התמונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הכיסויים האלה דיי מיותרים, ראיתי לפני כמה ימים ביוטיוב על בדיקת עמידות שעשו לגלאקסי - ובין היתר ניסו לשרוט אותו, בכוח, עם מפתח. לא קרה לו פשוט כלום. רק כשעברו לסכין יפנית (!) התחילו להופיע שריטות קלות שמזהים רק בזויות ספציפיות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וחזרה לנושא המקורי- מצחיק לראות את התגובות לכתבה.

60% מהתגובות אלו תגובות באנגלית עילגת U R RONG ARE BEST או טענות ש GSMARENA משוחדים ע"י סאמסונג, 20% תגובות של פאנבויז של סאמסונג, ועוד 20% תגובות נורמליות ל 2 הצדדים.

מה שמשעשע זה שיש אנשים שאפילו משקרים בשביל לשכנע אחרים שהמכשיר שהם לטובתו טוב יותר (יש שם אחד שרשם שהוא "בנצ'מארקר למכשירים סלולריים" ועפ"י הבדיקות שהוא עשה האייפון הכי טוב כי לאף מכשיר אחר אין GPU ייעודי)

זה נהיה לא פחות מטירוף/אובססיה.

תאכלס

עד שהחברות האלו לא יוציאו GPU יעודי לתפקוד המערכת זה עדיין לא יראה חלק כמו באייפון וזו נקודה שזקופה לזכות .

כל פעם דוחפים משהו אחר למעבד כפיצוי על הכוח הגרפי החלש, ואז המעבד עושה את כל העבודה השחורה :P

כשנראה מכשיר כזה עם גרפי כמו באייפון אולי באמת תהיה תחרות חזקה יותר משאר המתחרים.

גם ב HD2 שאני משחק, אני רואה שה FPS לפעמים על 60-80 ועדיין - לא מרגיש חלק כמו משחק באייפון אין מה לעשות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:facepalm: :facepalm: :facepalm:

בנאדם, תעשה טובה, לבדוק לפני שאתה מדבר. הנקודה שלי בהדגמה של התגובה ההיא היא להראות עד כמה אנשים דבילים ו/או משקרים בשביל לשכנע אחרים.

לכל מכשיר שמכבד את עצמו היום יש GPU ייעודי, עד כמה הוא חזק- זה כבר סיפור אחר.

מכשירי סנאפדראגון למיניהם ופלטפורמת MSM7227 שנגזרה מהם- Adreno 200 (הידוע גם כ ATI Imageon Z430), די חלש. טוב ל 480X320, מזדחל ב 800X480.

מוטורולה דרואיד/מיילסטון- PowerVR SGX530@110mhz, סוחב כל מה שקיים כרגע בצורה לא רעה בכלל, 90% מהמשחקים טסים, הכבדים ביותר עדיין פועלים טוב, אבל פה ושם יש דרופים. שום דבר רציני.

מוטורולה דרואיד X/מיילסטון XT720/דרואיד 2 המתוכנן- PowerVR SGX530@200mhz, מריצים הכל ודי בקלות.

אייפון 3GS- מאיץ PowerVR SGX535 ב 120mhz. מריץ הכל בקלות.

אייפון 4- אותו דבר, רק עדיין מנסים לבדוק אם זה 180mhz או הסטוק של 200mhz. מיותר להגיד שגם המשחקים הכבדים ביותר לא ממש מזיזים לו.

סאמסונג S (כל הגרסאות)-

PowerVR SGX540, מפלצת רצינית, overkill לכל דבר שקיים בשוק היום. התדר עדיין לא ידוע, לפי המפרט של imgtec והביצועים בשטח, זה או 200mhz או יותר. מחכים ל glbenchmark 2.0 שיעזור לקבל קצת יותר פרטים והערכה מדויקת. סאמסונג לא רוצים לחלוק איתנו את המידע הזה.

אני לא יודע איזה משחק מראה לך 60-80FPS, אבל המסך של ה HD2 נעול ב VSYNC של 59 הרץ, אז 59FPS זה המקסימום שדברים ירוצו שם. כל דבר אחר זה די בולשיט. המשחקים אצלך לא רצים חלק כי ה GPU חלש.

בכל המכשירים שציינתי למעלה עם מאיצים של powervr ובמכשירים עם סנאפדראגון/MSM7227 על מסך 480X320, המשחקים רצים חלק בדיוק כמו באייפון.

לגבי המערכת עצמה, עניין של מנוע פיזיקה בעיקר. אנדרואיד לא אמורה בכלל להתנהג כמו , ועל כל מכשיר חזק מספיק היא טסה בצורה חלקה לגמרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הכיסויים האלה דיי מיותרים, ראיתי לפני כמה ימים ביוטיוב על בדיקת עמידות שעשו לגלאקסי - ובין היתר ניסו לשרוט אותו, בכוח, עם מפתח. לא קרה לו פשוט כלום. רק כשעברו לסכין יפנית (!) התחילו להופיע שריטות קלות שמזהים רק בזויות ספציפיות..

בדיקות עמידות שוות לתחת. אני אשים כיסוי על המכשיר שלי ונראה כעבור שנה אצל מי המכשיר יהיה במצב יותר טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא בגלל שהפאנל האחורי הוא פלסטיק בכלל לא מטריד אותי כל העניין. במחירים של כל הכיסויים האיכותיים (15-20$) כבר אפשר לקנות פאנל פלסטיק חדש, כנראה יותר מאחד...

לדעתי אין שום סיבה לקנות משהו מעבר למגן מסך פשוט (וזה באמת כל מה שקניתי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...