Starcraft 2 - הדיון הראשי - עמוד 80 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Starcraft 2 - הדיון הראשי

noambaum

Recommended Posts

• 2 שבועות מאוחר יותר...
  • תגובות 1.4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

האמת שראיתי את זה ביום שהוא שיחק את זה..

http://www.justin.tv/jaefster/b/278892583

אבל ראיתם? some epic stuff.. זה אחרי ה-GSL האחרון כמובן.. ב-ladder.

יש גם את ה-replay ש-Artosis שידר..

אגב nucleo, ראיתי והיה חביב.. כמו שאמרתי בעבר אני לא מת עליו, אבל הרעיון עצמו היה טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

מצאתי (ב reddit) לינק לאוסף ציטוטים של :IdrA

http://www.teamliquid.net/forum/viewmessage.php?topic_id=138967&currentpage=41#813

הבוס שלי הסתכל עלי ממש מוזר כאן בעבודה כישבתי לפני כמה דקות וכמעט בכיתי מצחוק מול הדף הזה, אני מת על יכולות הטרול של הבן אדם הזה...

What is required to play each race at high levels

zerg: the ability to deal with overwhelming depression

protoss:the ability to click

terran: requirements?

i was going to simply post that you're a retard and you should shut up because your opinions are uninformed bullshit. however i was recently banned and warned that, while it was acceptable for me to tell stupid people that theyre stupid, i must do so in a more indirect manner so that certain moderators with weak stomachs are not offended. as such;

good sir, you appear to be somewhat lacking in intelligence. please refrain from posting until this is remedied, since it renders your opinions slightly less than correct and has a tendency to irritate more informed forum-goers.

יש שם עוד כ"כ הרבה דברים מצחיקים...מומלץ למי שאוהב את היציאות של IdrA

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אחרי שבחודשיים הראשונים היו לי 20 אחוזי הצלחה, בחודשיים האחרונים יש לי משהו כמו 75% אחוזי הצלחה.

אני יודע בוודאות שאני יותר טוב מחלק משחקני הסילבר-גולד אבל אני עדיין בברונז :'(

יש לי הרגשה שקשה יותר לעלות ליגה מאשר לרדת ליגה. חבל שאי אפשר לאפס חשבון ולהתחיל את ה placement מחדש

אגב, יש פה מישהו שרוצה מידי פעם לשחק קצת 2v2 עם או משהו?

נראה לי פוטנציאל לכיף וצחוקים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התחלתי לשחק קצת מולטיפלייר לאחרונה יש פה אולי חברה ממש אבל ממש נובים,נטולי יכולות כלכלה וריגול מינימליות שאפשר לשחק איתם נגדם?אני רוצה לשחק עם חברה ברמה שלי כדי שנוכל להשתפר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שני נובים שמשחקים אחד נגד השני לא ממש ישתפרו ;)

אם אתה מודאג להתחיל ישר מהמים העמוקים (הליגה) תמיד אפשר לעשות כמה קאסטום, בשביל קצת להרגיש מה זה לשחק נגד אנשים. אפשר ליפול שם על נובים מחפירים ואפשר ליפול על איזה מאסטר ליג שיפרק אותך לפני שתמצמץ. בכל מקרה זה כנראה יהיה משעשע ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לא פשוט לשחק בלאדר? אם תיהיה גרוע הוא יביא לך יריבים גרועים, אם תיהיה טוב הוא יביא לך יריבים טובים

במקרה הכי גרוע תפסיד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לשחק בלאדר זה מה שבא אחרי "ליגת התינוקות"

וכן, לוותר אליה כמה שיותר מהר, היא לא באמת מדמה משחק אמיתי (היא איטית יותר, המפות חסומות)

עדיף להפסיד בלאדר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...