Starcraft 2 - הדיון הראשי - עמוד 75 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Starcraft 2 - הדיון הראשי

noambaum

Recommended Posts

• תגובות 1.4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

פשוט צריך לחפש restream טוב

ואת זה ממש לא היה בעיה למצוא במיוחד בגמר ובאיכות טובה

פשוט נכנסים לown3d, justin, ustream ומחפשים GSL, מנסים כמה והולכים על זה באיכות הכי טובה ובלי לאגים

בנוסף מי שנצא בirc בערוצים של הקהילה הישראלית (#zergling) בכיף יכול לקבל לינקים גם בלי לחפש, אפילו יש כמה ישראלים שעושים restream

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט צריך לחפש restream טוב

ואת זה ממש לא היה בעיה למצוא במיוחד בגמר ובאיכות טובה

פשוט נכנסים לown3d, justin, ustream ומחפשים GSL, מנסים כמה והולכים על זה באיכות הכי טובה ובלי לאגים

בנוסף מי שנצא בirc בערוצים של הקהילה הישראלית (#zergling) בכיף יכול לקבל לינקים גם בלי לחפש, אפילו יש כמה ישראלים שעושים restream

כך בדיוק אני רואה את ה GSL

אבל זה לא משנה שזה restream , כי הבעיה היא אצל GOMTV אז לכולם יש איכות גרועה עם תקיעות באמצע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol:

אנחנו מדברים על ה-GSL

וזה כן live נוקלאו, אם אתה עושה pause ואחרי כמה דקות play אז אתה זה לא ממשיך מהנקודה שעצרת אלא זה חוזר לשידור חי

אז לא יודע

אצלי זה כן ממשיך מאותה נקודה. ככה אני תמיד רואה שם.

עוצר לשלוש-ארבע דקות ורואה הכל חלק.

אגב, אני בזמנו שילמתי לשידור. כתמיכה. אולי זה משנה משהו. איזה פיצ'ר או אנערף.[br]פורסם בתאריך: 20.12.2010 בשעה 12:32:49

אגב, לפני איזה שבועיים שלושה גיליתי את הדאבל קליק

ושוב יש שיפור במשחק שלי.

עדיין גרוע, אבל מקווה שבקרוב סילבר.

כבר חודש שאני כמעט לא משחק נגד ברונז בכלל. גם ניצחתי 3 מתוך 7 גולד שנתן לי. לא יודע למה לא קידם אותי.

נשקול לעשות קצת טוטוריאל כמו שהמלצת(נייק) לי בזמנו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דאבל קליק במובן של לבחור את כל היחידות מאותו סוג במסך?

כי אם כן לדעתי ממש עדיף לעשות control+click, זה נותן את אותה תוצאה.

לכוון דאבל קליק על יחידות מהירות בתנועה (מישהו אמר Mutas?) זה לא עסק נחמד. אפשרי, אבל מעיק. קונטרול קליק הרבה יותר מדויק, וגם יותר מהיר (כנראה חצי מהזמן ;D)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדבר הכי מאכזב שלא הוסיפו למשחק זה לדעתי היכולת לעשות shift+1 כדי להוסיף את כל קבוצה 1 ליחידות שאתה בוחר כרגע. זה יכול לחסוך מלא זמן בהוספת יחידות חדשות לקבוצה (מי ששיחק משחקים כמו red alert ששם הדבר אפשרי יבין למה), ושמתי לב שתכל'ס להוסיף יחידות חדשות לקבוצה זה אחד הדברים שמבזבזים לי המון זמן.

כמובן שלהציע דברים כאלה בפורום האירופאי זה חסר טעם לגמרי כי אף אחד לא קורא אותם, ובאמריקאי אנחנו לא יכולים לכתוב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הבעיה היא הוספת יחידות לקבוצה, אז יש שיטה.

תבחר יחידה בלי קבוצה ואז תלחץ שיפט ומספר של קבוצה. זה הופך את היחידות שעכשיו בחרת לחלק מהקבוצה של המספר שלחצת.

אצלי הקווינס הן בד"כ 2 - אז כל פעם שאני מייצר קווין חדשה אני בוחר אותה ועושה שיפט+2 ואז היא מצטרפת לקבוצה 2, מאד נוח...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי חבר בארה"ב שרוצה לשחק איתי 2v2 קבוע

אם אני רוצה לשחק בשרתים האמריקאים אני חייב לקנות עותק נוסף של המשחק בגרסא האמריקאית, נכון?

*נייק, שיחקתי קצת פרוטוס.

7 משחקים, נצחון אחד (:

זה ממש ממש שונה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי חבר בארה"ב שרוצה לשחק איתי 2v2 קבוע

אם אני רוצה לשחק בשרתים האמריקאים אני חייב לקנות עותק נוסף של המשחק בגרסא האמריקאית, נכון?

*נייק, שיחקתי קצת פרוטוס.

7 משחקים, נצחון אחד (:

זה ממש ממש שונה

או שהחבר שלך יקנה את הגרסה האירופאית....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה שכל אחד מאיתנו יקנה ונעשה רוטציות

אבל זה ממש מציק, בליזארד יכלו לעשות איזה משהו בתשלום מופחת.

זה לא שאני איזה תותח על שמשחק בכל השרתים כמו המקצוענים סה"כ חבר רוצה לעשות איזה צוות

בעעעע :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן כל ההפרדת שרתים המפגרת הזו יכולה לחרפן אנשים. זה מיותר לגמרי, ונראה לי סתם דרך לסחוט עוד כסף. אני אפילו לא בטוח אם זה חוסך להם עבודה עם כל האנשים שמתלוננים או קונים בטעות גרסא לא נכונה, כבר יכלו להתמודד עם זה שאם נכנסת לאירופאי אז לא תוכל להיכנס לאמריקאי עם אותו משתמש (שזה תכל'ס מה שקרה ב-WC3, יכלת עם אותו CD-KEY לשחק בכל השרתים בו זמנית). אבל תכל'ס עם האירופאים שמסתובבים בחוץ אפשר להבין למה הם לא רוצים אותם מדברים עם האמריקאים :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נוקלאו זה לא רק עניין של לקנות עותק חדש, אל תשכח את המרחקים ואת ההשפעה על הפינגים..

לגבי פרוטוס- בהצלחה :)

אתמול ראיתי את הגמר של ה-GSL3 והיה ממש יפה, MC פשוט שיחק נהדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...