Starcraft 2 - הדיון הראשי - עמוד 78 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Starcraft 2 - הדיון הראשי

noambaum

Recommended Posts

כן סיימתי את המשחק על ברוטל.

בכל אופן, אני הצלחתי להביס את קריגן כל פעם עם מעט מאוד אבדות עם קבוצת Banshees. טנקים במצב Siege עושים מעט נזק, היות ויש לה מגן כמו של ה-Immortal שמוריד נזק גבוה מערך מסויים לאותו הערך. בכל אופן, היו לי הרבה מארינז שירו עליה ברגע שהיא התקרבה (שגם קל לייצר עוד ומהר), ובקשר ל-Thor, השתמשתי בו בעיקר בשביל לסתום חורים שהיא יצרה בהגנה.

תנסה להשתמש ב-Banshees, וכמובן תזוז איתם כאשר היא עושה את הסופה שלה, ותחזיר אותם לבסיס לתיקון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני לא מצליח לשחק מיום חמישי האחרון, המשחק ישר נכנס לעדכון 1.2 ושם בסימן ה 19% נתקע ולא מתקדם הפעלה מחדש לא עזרה וגם לא ניתוק האינטרנט

מישהו מכיר את זה? נתקל בזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מצליח לשחק מיום חמישי האחרון, המשחק ישר נכנס לעדכון 1.2 ושם בסימן ה 19% נתקע ולא מתקדם הפעלה מחדש לא עזרה וגם לא ניתוק האינטרנט

מישהו מכיר את זה? נתקל בזה?

נתקלתי בזה פעמיים - הפתרון הוא להוריד את קובץ ה-PATCH המלא ולהתקינו

http://ftp.blizzard.com/pub/starcraftII/patches/pc/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

commcup.png

היי חברים. ביום שלישי הקרוב ב20:00 בערב יתקיים גביע הקהילה. ה18 לינואר.

הטורניר שייך כולו לכל קהילות סטרקראפט 2 באשר הם.

הרעיון הוא נטו כיף.

השידור יתחיל בשמונה בערב בערוץ של נעם הקטיק.

הטורניר ינוהל בערוץ Community בבאטל נט אשר יפתח לצורך האירוע בשעה 20:00 יפורסמו שם הבראקטס וכל הפרטים!

להרשמה אנא השאירו את שמכם בבאטל נט וקוד השחקן שלכם כתגובה לפוסט זה.

הפרס במקום הראשון מומן על ידי gy, Zokkar, GreatOldOne, Dgandalf, Syo, isrZanza, Zanubis, Snykes, Freepwr, Zergpwr, Yuval, VanWilder, Mari, Nonister, EnterTX, JonyJ, Lore-Garr, eman, TheEffect, Jabote ועוד כמה אנשים מעולים שבטוח שכחתי אבל אני אוהב לא פחות!.

הפרס: Cyborg 3V Gaming Mouse

commcup2.png

High-performance 3200dpi laser technology for instant response and lethal accuracy.

6 buttons including 3 thumb keys, perfectly positioned for fast gaming action.

Mode button enables 3 different commands for each button

Rubberized wheel for easy, smooth scrolling.

Powerful ST programming software – Create profiles for each game that you play to save d

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

FF?

אגב, איזו ליגה אתה?

מישהו יכול להסביר לי למה שמישהו בברונז יעשה למישהו אחר בברונז (לי) funday monday? מה הסיכוי שאשכרה יראו את זה? (:

בעיקר אם הוא הפסיד

וואו אחרי שממש נהניתי בלדר האמריקאי בלי לאגים התנתקו לי עשרה משחקים ברצף :o

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שאי פעם יצא לי לשחק נגד כ"כ הרבה מלכות.

באתי לעשות קצת banshee harrass ואני מקבל חמש מלכות לפנים wtf?!?

פתאום אני רואה את הקריפ מזדחל להתרחבות הטבעית שלי

וכמה larva לעזאזל? מזכיר לי את ה300 food push ש day9 אוהב להזכיר

gg ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

FF?

אגב, איזו ליגה אתה?

מישהו יכול להסביר לי למה שמישהו בברונז יעשה למישהו אחר בברונז (לי) funday monday? מה הסיכוי שאשכרה יראו את זה? (:

בעיקר אם הוא הפסיד

וואו אחרי שממש נהניתי בלדר האמריקאי בלי לאגים התנתקו לי עשרה משחקים ברצף :o

המשחקים בפנדימנדיי הם כמעט תמיד ברונז סילבר גולד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

WORLD OF STARCRAFT מגיע !!!!!!!!!!!!!!!!!

סתם סתם תרגיעו.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=6_PD4Yll6_A

קבוצה של מודרים יצרה את הקונספט המעניין בעזרת ה WB

לקריאה נוספת:

A StarCraft version of Blizzard's World of Warcraft has been rumored and begged for by thousands of people. At every BlizzCon, gamers ask to see the massively multiplayer online success of World of Warcraft ported to the Starcraft universe. Is Blizzard already doing so, and if not, why not?

One group of modders got tired of all the speculation, and decided to take things into their own hands. Using StarCraft II's powerful map editor, the team created a World of StarCraft game mode, currently in "pre-alpha." See for yourself what they've accomplished:

"This is a pre-alpha trailer for the unfinished Ghost class in World of Starcraft," reads the video's description. "By no means is this a finished product. This is merely a proof of concept and progression. No announced release Date. Game by RyanWin. Music by Maverlyn. Please visit www.worldofstarcraft.proboards.com for further details or inquiry. Winzen Productions is not directly affiliated with Entertainment, we're merely using their engine and assets."

[

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...