התלבטות בקשר למסך 2209WA או U2211H או U2311H - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התלבטות בקשר למסך 2209WA או U2211H או U2311H

koby100

Recommended Posts

שלום חברים,

יש לי מחשב עם מעבד E5200 + כרטיס מסך 4770 עם זיכרון 512.

אני מעוניין להחליף את מסך ה CRT 19 שלי במסך חדש.

זהו מחשב לכל המשפחה כלומר עבודה עם טקסט, והרבה .

בזמן האחרון גם הנושא של משחקים צובר תאוצה (הילדים גדלו...)

עד לאחרונה היה בפורום מועמד אחד מוביל: 2209WA.

היתרונות שלו מבחינתי: מסך לא גדול מדי וטקסט לא קטן מדי.

כיום יש עוד 2 מועמדים:

U2211H - גודל 22 אבל עם רזולוציה חדה יותר כלומר גודל טקסט קטן מאד.

U2311H - גודל 23 ולכן אולי קצת גדול מדי. באחד הפוסטים בפורום נכתב שהטקסט קטן מאשר ב 2209WA.

שיקול נוסף – יתכן ורזולוציה Full HD קצת כבדה בשביל כרטיס המסך שלי.

בקיצור,

אני קצת מבולבל ואשמח אם מישהו יוכל לעזור לי לבחור את המועמד הראוי.

תודה,

קובי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון:

מצאתי חוות דעת של 2 אנשים שהשוו זה לצד זה את 2209WA מול U2211H

בקצרה: 2209WA עדיף.

http://forums.whirlpool.net.au/forum-replies-archive.cfm/1443991.html

==========

User #103312 154 posts

MTN

Forum Regular

Since now I have both my final take is – 2209WA is BETTER for photo editing.

I spent a lot of time calibrating both monitors with Spyder 3 Pro and playing with monitor controls (mainly RGB) and I CANNOT set them both to display the same colours.

U2311H blue tinge is gone but no matter what I do the colours are not right.

My advice – if you are buying a monitor for photo editing buy 2209WA.

posted 2010-Jun-1, 7pm AEST

==========

User #328199 279 posts

The Pipers Son

Forum Regular

I bought 2211H with the intention of comparing it to my 2209WA, then passing the loser to my youngest daughter as an upgrade to her ancient old panel.

I had expected the decision to be much more difficult then it turned out to be... but I had expected the new panel to be better.

I calibrated both with my Spyder, and I had planned to take photographs and had lined up test images.

But I didn t need to go that far, the older 2209WA simply beat the snot out of 2211H side by side... it buried it and danced on its grave.

Less backlight bleeding, better consistant contrast at angles, better edge color fidelity, better color gamut...

the whole box of dice.

Now, dont get me wrong, compared to many monitors out there the 2211H is better and cheaper.... hence its reasonable to say its a realy good monitor... its just that the 2209WA is, I guess, one of those rare beasts that strides the world like a collossus, slaying all who would stand before it.... I wish I had bought 2 when I had the chance...

its only the second monitor I have ever had (of god only knows how many since the 80's) where I would try to have it repaired in the event of failure, even if it was cheaper and simpler to buy a new monitor.... its just that good.

posted 2010-Jun-4, 8am AEST

edited 2010-Jun-4, 8am AEST

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לשימושים כלליים ה-2209WA עדיף לדעתי מה-U2211H.

כמסך מחשב, ה-U2311H עלול להיות קצת רחב מדי (יחס תמונה 16:9 בניגוד ל-2209WA ביחס תמונה 16:10) עבור חלק מהשמשתמים. הכתב בו קצת יותר קטן מה-2209WA.

את עניין הכתב ניתן לפתור על ידי הגדלת ערך ה-DPI במערכת ההפעלה, הגדלת הקטסט בדפדפן והגדלת ערך ה-Zoom במסמכים.

במשחקים אתה לא חייב לשחק ברזולוציה המרבית ואם צופים בתכני ווידיאו הכרטיס מסך שלך יותר ממספיק.

אני הייתי מתלבט בין ה-2209WA וה-U2311H, כשבאופן אישי אם רזולוציה של 1920x1080 אינה הכרחית עבורך (עבור צפייה בתכני ווידיאו או עקב שטח העבודה הגדול יותר), הייתי בוחר כנראה ב-2209WA.

והערה לסיום: אם אתה בוחר ב-2209WA שווה לבחון גם את ה-LG 2220P שהוא מסך הזהה ל-2209WA מבחינת סוג הפאנל ומאפייני התצוגה.

ההבדלים הם שה-2209WA מגיע עם רכזת USB עליו, וה-2220P מכיל כניסת שיכולה להיות שימושית מאוד אם אתה מחפש לחבר אליו שני התקנים דיגיטאליים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו בבקשה

חבר שלי מעוניין לקנות מסך כזה 2209WA

הוא מתלבט מהיכן לקנות החנות הכי קרובה אליו זו אייבורי

והוא חושש לרכוש מהם

האם חשש זה מוצדק או מופרך ?

אגב בזאפ כתוב שהמסך הוא 16:9 זו טעות שם?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו בבקשה

חבר שלי מעוניין לקנות מסך כזה 2209WA

הוא מתלבט מהיכן לקנות החנות הכי קרובה אליו זו אייבורי

והוא חושש לרכוש מהם

האם חשש זה מוצדק או מופרך ?

תודה

אתמול קניתי את המסך באיבורי (קרוב לבית). 1140 ש"ח.

רשום על הקופסא שזו אחריות של .

אגב, מספר הגרסה שקיבלתי הוא Rev A02.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתמול קניתי את המסך באיבורי (קרוב לבית). 1140 ש"ח.

רשום על הקופסא שזו אחריות של .

אגב, מספר הגרסה שקיבלתי הוא Rev A02.

היי תתחדש !

ומה ההבדלים בגרסאות? על מה יש להקפיד בקניית המוצר, יש גרסאות טובות ופחות טובות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי תתחדש !

ומה ההבדלים בגרסאות? על מה יש להקפיד בקניית המוצר, יש גרסאות טובות ופחות טובות?

חפרתי ברשת ולא מצאתי מידע על ההבדלים בין הגרסאות.

אני מניח שגרסה חדשה יותר תמיד עדיפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלו לא בדיוק גרסאות, אלא מהדורות, כלומר שיפור/תיקון/ייעול של פונקציות ובעיות קיימות, בעיקר בכל הנוגע לתוכנה של הצג, חלקן בכלל לא מורגשות למשתמש.

סביר להניח שמהדורה חדשה עדיפה, אך תלוי מה הסוגיות בהן טיפלה. כך או כך, עבור משתמש הקצה זה לא אמור לשנות במיוחד, אלא אם כן ידוע על בעיה ספציפית שקיימת באופן נקודתי באחת המהדורות וטופלה במהדורה מאוחרת יותר. זה לא המצב עם ה-2209WA עד כמה שידוע לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום הלכתי ל 2 חנויות שמוכרות את המסך הזה בירושלים ואין לאף אחת מהן את המסך זמין או בתצוגה :-\

רוצה לקנות אותו מחר אבל לא אקנה בלי לראות קודם איך הוא נראה בת'כלס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיף או פחות עדיף זה עניין של שימוש והעדפה.

בגדול מבחינה טכנית ה-2209WA לא עדיף ולא נחות מה-U2311H הם די זהים בכל הנוגע לאיכות תצוגה.

ההבדלים הם ברזולוציה ויחס התמונה. ה-2209WA הוא ברזולוציה של 1680x1050 ויחס תמונה 16:10.

ה-U2311H הוא ברזולוציה של 1920x1080 ויחס תמונה 16:9.

זה אומר שה-2209WA הוא מעט פחות רחב ובגלל הרזולוציה ביחס לגודלו הפיסי גודל הנקודה שלו גדול יותר. כל זה הופך אותו למומלץ יותר עבור מי שעובד בעיקר עם טקסטים, לא חייב רזולוציה של 1920x1080 ולא זקוק לשטח העבודה הגדול יותר בעקבות הרזולוציה הגדולה יותר.

מי שכן צריך רזולוציה של 1920x1080 להצגת תוכן ווידיאו לדוגמה או בשביל שטח העבודה הגדול יותר שהיא מקנה (לדוגמה עבודה עם מספר תוכנה או מסמכים זה לצד זה), ורוחב המסך וגודל הנקודה המעט קטן יותר פחות מפריעים לו עדיף עבורו ה-U2311H.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...