Fujitsu Lifebook AH530-4 - סקירה קצרה בעמוד 2 - עמוד 13 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Fujitsu Lifebook AH530-4 - סקירה קצרה בעמוד 2

Guarding angel

Recommended Posts

לגבי הזיכרון המחיר הוא 280 ש''ח לזיכרון הדומה שנמצא במחשב אך אם תרצה בידיוק אחד כזה שנמצא במחשב אז אין בארץ אך יש באיבי והמחיר 200 ש''ח

אתה יכול להגיד מהו דגם הזכרון המדוייק?[br]פורסם בתאריך: 29.10.2010 בשעה 00:18:50

לגבי המסך הסכמנו שהוא מבריק. יש גרסאות מט בשוק למי שמעדיף.

על כן מוטב היה אם היה נמנע בכלל להשוות דוגמאות כאלה. אבל נו כנראה שככה עובדים אתרי הביקורת באוקראינה.

איפה ניתן למצוא גרסאות מט, ומה עלותם הממוצאת בארץ?

אגב, האתר הוא פורטל מחשבים אחד הגדולים והמובילים ברוסיה (ולא דווקא באוקראינה :-) ), אבל אחרי קריאה נוספת, אני בהחלט מסכים אתך כי ההשואה בוצעה תוך דגש על ביצועים גראפיים במקום הסתכלות החבילה הכללית, ונעשתה בגישה סובייקטיבית למדי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 287
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני בהתחלה ניסיתי לשכנע את אחי לקנות את המחשב הזה בגלל המחיר יחסית לחומרה

בסוף הזמנו אבל לונבו יותר יקר אבל גם יותר טוב -למרות שחלק מהמחיר הולך על המערכת הפעלה

בכל מיקרה מצד אחד אינטל ישתפרה מאוד בכרטיסים הגרפים שלה -נכון לא תחרות לתקציבים של הנווידה וAMD אבל בכל זאת

כרטיסים שמריצים סירטי HD סבבה ומאפשרים כמה משחקים

אבל אני חושב שעוד כמה עשרות אחוזים בביצועים לכרטיס של הנווידה או שווה את המחיר לתחליף שולחני וגם עם קריסס לא ירוץ

לניד אמיתי זה כבר סיפור אחר

בכל מיקרה אני יתן יתרשמות וביקורת על הלונבו שיגיע

יש לו I5

4 גיגה זיכרון (במקור 2 )

וNvidia 310m

אני חושב שזה די חביב

חבל שבסכומים האלו אין אפשרות לכרטיס קצת יותר חזק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז היום יצא לי סוף סוף לראות אותו על אמת באופיס דיפו ואולי טעיתי וזה לא בדיוק אותו דגם אך הוא נראה

שם ממש שמן הוא נראה יותר עבה מהמתחרים בקטגוריה(מה שנראה שונה לגמרי מהתמונות שמישהו פה פירסם) המסך שלו עבה גם הוא..תסבירו לי בבקשה (האנשים שקנו אותו) האם אחד שקניתם שמן גם הוא?

לפי דיפו זה היה AH 530-2

שבוע הבא אני כנראה הולך לקנות את דגם 9 בKSP והייתי רוצה רק לוודא לפני שאני קונה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל על הכסף,קרא שוב את הדיון.

בנוגע ל- eMachines E730Z הדגם שמוצע באופיס דיפו שונה ממנו לגמרי.

לפוג'יטסו יש דגם הנקרא AH530-6 שהוא בעל מעבד p6000 שיהיה חסכוני בחשמל לעומת Ci5\3 ומגיע עם אותו מעבד גרפי.

היות שהמעבד הינו "מסורס" הוא חסכוני יותר בחשמל.

השם של המעבד אינו מסגיר את יכולותיו אך הוא מתמודד מצוין עם כול מה שאני עושה עם ה-Ci3

כולל וירטואליזציה ברמה של 4 מכונות או סרטי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפוג'יטסו יש דגם הנקרא AH530-6 שהוא בעל מעבד p6000 שיהיה חסכוני בחשמל לעומת Ci5\3 ומגיע עם אותו מעבד גרפי.

היות שהמעבד הינו "מסורס" הוא חסכוני יותר בחשמל.

השם של המעבד אינו מסגיר את יכולותיו אך הוא מתמודד מצוין עם כול מה שאני עושה עם ה-Ci3

כולל וירטואליזציה ברמה של 4 מכונות או סרטי Blu-Ray.

הכוונה לדגם זה?

http://www.ksp.co.il/hmain.php?now_snif=ksptelaviv&cat=2235[br]פורסם בתאריך: 29.10.2010 בשעה 04:00:31

אז היום יצא לי סוף סוף לראות אותו על אמת באופיס דיפו ואולי טעיתי וזה לא בדיוק אותו דגם אך הוא נראה

שם ממש שמן הוא נראה יותר עבה מהמתחרים בקטגוריה(מה שנראה שונה לגמרי מהתמונות שמישהו פה פירסם) המסך שלו עבה גם הוא..תסבירו לי בבקשה (האנשים שקנו אותו) האם אחד שקניתם שמן גם הוא?

לפי אופיס דיפו זה היה AH 530-2

חיפשתי לראות אותו גם באופיס דיפו הקרוב אליי, אבל לא היה שם.

לפי הסקירה באתר הרוסי (אם אתה לא יכול לקרוא אז אתה יכול לתרגם עם גוגל), המחשב נראה יותר עבה מאחרים מכיוון שהוא בעל אותו עובי מהצד האחורי והקדמי, כאשר האחרים קטנים בצד הקדמי.

http://www.3dnews.ru/mobile/Low-pyatnashki-testing-15-tidyuymovyh-laptops/index4.htm

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול להגיד מהו דגם הזכרון המדוייק?[br]פורסם בתאריך: 29.10.2010 בשעה 00:18:50

יש לך בעמוד הקודם ולא סתאם פירסמתי ושם תוכל לראות את הזיכרון שנמצא והדגם המדויק שמודבק על הזיכרון!

איפה ניתן למצוא גרסאות מט, ומה עלותם הממוצאת בארץ?

כל הגירסאות שהם בלי האות H הם מט עלות תוכל לראות באתרים שמצעים לך את המחשב!

אגב, האתר הוא פורטל מחשבים אחד הגדולים והמובילים ברוסיה (ולא דווקא באוקראינה :-) ), אבל אחרי קריאה נוספת, אני בהחלט מסכים אתך כי ההשואה בוצעה תוך דגש על ביצועים גראפיים במקום הסתכלות החבילה הכללית, ונעשתה בגישה סובייקטיבית למדי.

בידיוק השאלה היא מה אתה צריך מהמחשב שלך שאל שוב ותקנה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל על הכסף,קרא שוב את הדיון.

לא הבנתי למה אתה מתכוון..לא לקנות את גרסת 9? זה מה יש בKSP את גרסת 12 אני לא רוצה כי אין הבדל כזה גדול בין כרטיסי המסך והמחיר יותר גבוה

ואם התכוונת לקנות את גרסת 10 בטרקלין חשמל אז היא באה בלי מערכת הפעלה וגם עם 2 G בלבד ואחריות רק לשנה מה שאומר שצריך להוסיף עוד משו כמו 800 שקל אז זה יוצא בערך אותו דבר כמו גרסת 2 עם i5 בטרקלין חשמל מה שנראה כרגע כהכי משתלם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התשובות :).[br]פורסם בתאריך: 29.10.2010 בשעה 14:19:43

לא הבנתי למה אתה מתכוון..לא לקנות את גרסת 9? זה מה יש בKSP את גרסת 12 אני לא רוצה כי אין הבדל כזה גדול בין כרטיסי המסך והמחיר יותר גבוה

ואם התכוונת לקנות את גרסת 10 בטרקלין חשמל אז היא באה בלי מערכת הפעלה וגם עם 2 G בלבד ואחריות רק לשנה מה שאומר שצריך להוסיף עוד משו כמו 800 שקל אז זה יוצא בערך אותו דבר כמו גרסת 2 עם i5 בטרקלין חשמל מה שנראה כרגע כהכי משתלם

אני חושב שהכוונה היא ל:

* עולה בארץ 280 ש"ח, בחו"ל 200 ש"ח בלבד.

* מערכת הפעלה - אפשר בכיף להתקין (מה שאני כנראה הולך לעשות), או להתקין XP עם רשיון ממחשב ישן. כמו כן יש מבצעים כל הזמן על 7 בחו"ל

* אחריות - נקודה טובה, מעניין אם ניתן להרחיב באמטל את האחריות

אגב, יש בטרקלין את אותו המחשב (עם מעבד טיפה יותר חלש), עם ושנתיים אחריות ב-300 ש"ח יותר:

http://www.traklin.co.il/product.asp?pc=122595

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התשובות :).[br]פורסם בתאריך: 29.10.2010 בשעה 14:19:43

אני חושב שהכוונה היא ל:

* עולה בארץ 280 ש"ח, בחו"ל 200 ש"ח בלבד.

* מערכת הפעלה - אפשר בכיף להתקין (מה שאני כנראה הולך לעשות), או להתקין XP עם רשיון ממחשב ישן. כמו כן יש מבצעים כל הזמן על 7 בחו"ל

* אחריות - נקודה טובה, מעניין אם ניתן להרחיב באמטל את האחריות

אגב, יש בטרקלין את אותו המחשב (עם מעבד טיפה יותר חלש), עם ושנתיים אחריות ב-300 ש"ח יותר:

http://www.traklin.co.il/product.asp?pc=122595

שמע..זכרון אומנם עולה 280 ש"ח אבל גם צריך לשלם על התקנה לחנות (אני לא מבין בזה כל כך ולכן לא אתקין לבד) תוסיף עוד 100 ש"ח בערך

מערכת הפעלה אני מעדיף W7 מכיוון שאני מעדיף אותה

ואחריות יש שנתיים בדגם 2 שיהי בערך באותו מחיר כמו הדגם הנ"ל עם כל התוספות (אולי 100 ש"ח יותר) אם אתה שואל אותי זה פחות כאב ראש

כנראה שיהיו אנשים שיעדיפו את מה שהצעת אבל אני לא כל כך מתמצא בתחום ולכן אעדיף את הגרסה "המוכנה" גם אם זה 100 ש"ח יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע..זכרון אומנם עולה 280 ש"ח אבל גם צריך לשלם על התקנה לחנות (אני לא מבין בזה כל כך ולכן לא אתקין לבד) תוסיף עוד 100 ש"ח בערך

מערכת הפעלה אני מעדיף W7 מכיוון שאני מעדיף אותה

ואחריות יש שנתיים בדגם 2 שיהי בערך באותו מחיר כמו הדגם הנ"ל עם כל התוספות (אולי 100 ש"ח יותר) אם אתה שואל אותי זה פחות כאב ראש

כנראה שיהיו אנשים שיעדיפו את מה שהצעת אבל אני לא כל כך מתמצא בתחום ולכן אעדיף את הגרסה "המוכנה" גם אם זה 100 ש"ח יותר

מה הלינק למחשב שאתה מדבר עליו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמרתי שאם היית קורא את הדיון היית מבין שעדיף לך כבר להמר על הנייד AH530-10 שיעלה לך כמו ה-AH530-6 ויהיה חזק יותר.

אם חיסכון בסוללה זה מה שאתה מחפש,אז הנייד עם ה-AH530-6 יהיה מתאים עקב המעבד החסכוני אך אין לי אינדיקציה כמה בתכלס

הוא יחזיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו יודע איפה אפשר לראות את אחד הדגמים של AH530 ?

ושאלה נוספת - אני מחפש דוקא דגם של A530 (מט) אבל ראיתי בזאפ רק את A530-1 שהוא הכי חלש. מישהו נתקל בדגם יותר מתקדם שמיובא לארץ ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...