Fujitsu Lifebook AH530-4 - סקירה קצרה בעמוד 2 - עמוד 10 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Fujitsu Lifebook AH530-4 - סקירה קצרה בעמוד 2

Guarding angel

Recommended Posts

• תגובות 287
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני מאוד מרוצה מהמחשב,פתחתי אותו בכדי לבדוק אם יש אפשרות להרכיב עליו כרטיס גרפי חיצוני (מתוך 4 סלוטים של PCX יש 2 פנויים)

אבל לא מצאתי זכר לחיבור MXM..

מקווה לקבל תשובה מ-FUJITSU ואז נרד לעומק העיניין בשדרוג המעבד לCore i7 QM.

אם הנייד אינו תומך בשדרוג GFX ומכיוון שב- i7 אין GPU מובנה נרד מהעיניין

יש עדכונים ?

ניתן להרחיב עליו כרטיס גרפי חיצוני ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב - התקנתי 7, עבר מהר מאוד. ממש התקדמו מאז הבלו סקרין והRECOVERY CONSOLE של הXP. התקנה גרפית, יפה ומהירה. אחלה בחלה!

הרצתי את הדסק אפדייט והתקנתי אותו, וגם עשיתי לביוס.

הסוללה משום מה מראה את המצב הבא: "91% זמינה (מחוברת, לא נטענת) " ... למה לא נטענת? oO נכנסתי לאפשרויות ולא מצאתי שם יותר מדי דברים שימושיים.

ואני גם לא בדיוק מצליח למצוא איפה אני מכבה את הBlueTooth - שאין לי שום צורך בו...

עידכון: טוב, הצלחתי לכבות את הBT, ואחרי שהשארתי את הסוללה קצת זמן בלי הטענה ואז חיברתי את המטען - הלד הפך לכתום ומועיל בטובו להטעין את הסוללה. סוף טוב הכל טוב? :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש עדכונים ?

ניתן להרחיב עליו כרטיס גרפי חיצוני ?

פתחתי אותו ובדקתי,הלוח לא תומך MXM כך ששיפור מעבד ל- i7 לא אפשרי (בסדרה זו של המעבדים הליבה אינה כוללת רכיב גרפי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסידרה של ה AH530 מגיעים עם מסך מבריק, מניסיון אישי שלכם איך זה לשימוש בחוץ?

אני בעיקרון מחפש לסטודנט ושמתי עין על ה AH530-7 בגלל המעבד החזק שלו והמחיר הזול ביחס לכל שאר החברות, אבל יש לי הרגשה שזה דיי ידפוק לי את השימוש שלו בחוץ...

ואיך הסוללה שלו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בעיקרון מחפש לסטודנט ושמתי עין על ה AH530-7 בגלל המעבד החזק שלו והמחיר הזול ביחס לכל שאר החברות, אבל יש לי הרגשה שזה דיי ידפוק לי את השימוש שלו בחוץ...

ואיך הסוללה שלו?

....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים תודה רבה על כל הקירות והפידבקים שנתתם פה על המחשב בהחלט מחשב מצוין לפי כל הפרמטרים והמחיר או המחיר הכי זול בארץ כל מה שהוא מכיל

שוב תודה :yelclap:

רכשתי את המוצר AH-4 מהאתר טרקלין היום עדיין המחיר הרלוונטי הוא 2539 לא כולל משלוח לכל מי ששואל ואפילו 18 תשלומים במיחר הזה פשוט בדיחה טלפון עולה יותר יקר מהמחיר הזה !! :jump:

מישהו יכול להעלות באיכות גבוה אודה לו מאוד ;D

וכמו כן איפו ניתן לקנות נוסף של 2 ג'יגה כמו שיש בנייד בידיוק כמובן במחיר הכי זול :s05:

תודה מראש... :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קנה יד 2,יצא לך משתלם יותר.

אני בעיקרון מחפש מחשב נייד לסטודנט ושמתי עין על ה AH530-7 בגלל המעבד החזק שלו והמחיר הזול ביחס לכל שאר החברות, אבל יש לי הרגשה שזה דיי ידפוק לי את השימוש שלו בחוץ...

ואיך הסוללה שלו?

המסך מבריק,תוכל לקנות את ה-A530 שיתן לך נוחיות מירבית ב-outdoor.

הסוללה של ה-A530 משומה מחזיקה מעבר לשעתיים-שלוש,ב-AH530 אני מקבל שעתיים על מקסימום חומרה ובהירות מסך.

לדעתי אין צורך בנייד עם מערכת הפעלה,תוכל לשים בעצמך\חבר ישים לך.

http://www.saleshop.co.il/Product.asp?Pid=AH5307&Cat2Cat1ID=1868&Cat2ID=0&aff=Zap〈=he

על שלי שמתי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זוועה. הציפויים הבריקים הרסו לחלוטין את שוק המחשבים הניידים ומטרתם היחידה זה ליצור אפקט "וואו" בחנות. אני אפילו לא מדבר על מגפת הפלסטיק המבריק.

הם טובים לעבודה בחושך

השאלה מה אתה צריך מהמחשב

ברמת העיקרון השחור של המבריקים שחור יותר (חוץ ממסכים באמת מיוחדים)

ועל זה אתה משלם בהשתקפויות באור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום,

למיטב הבנתי המחשב הזה נמכר ללא מערכת הפעלה.

יש לי בבית מערכת הפעלה של מחשב רגיל ורציתי לדעת האם אני אוכל להתקין אותה על המחשב הזה ללא בעיות (מבחינת ותאימות).

האם המחשב הזה בכלל תומך XP?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...