Fujitsu Lifebook AH530-4 - סקירה קצרה בעמוד 2 - עמוד 16 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Fujitsu Lifebook AH530-4 - סקירה קצרה בעמוד 2

Guarding angel

Recommended Posts

• תגובות 287
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

האמת שקניתי את המחשב הזה בשביל שישמש בין השאר כ על 42 FHD וברזולוציה הזאת יש קרטועים קלים ב 1080P, לא משהו שאי אפשר לחיות איתו אבל קיים. אולי פספסתי משו בהגדרות אני לא יודע...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ראיתי בשום מקום את האפשרות לשנות ל HIGH PREFORMENCE. ניתן לשנות את ההגדרות באופן ידני ולא ע"י פרופיל קבוע מראש שנותן ביצועים גבוהים וזה מה שעשיתי, כנראה ששם פיספסתי משהו. (לא מדובר על הגדרות בביוס נכון?)

בנוסף אני משתמש עכשיו ב MPC שתומך בהאצת חומרה אך אני לא יודע ממש איך מפעילים אותה... לפניכן השתמשתי ב והתוצאות היו דומות. עשיתי בסה"כ 2 פרופילים : הראשון הוא כאשר אני מחובר לטעינה המסך מבהיר, כשמורידים תמסך למטה כלום לא קורה וכו' והשני זה שמסך עם בהירות נמוכה יותר וכו'.

מה אני בדיוק אמור לשנות בכדי לקבל ביצועים גבוהים יותר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שקראתי אין כרגע לפטופ עם פאנל IPS (למעט אולי הטאבלטים X201 של לנובו)

בכל אופן המסך של זה:

http://www.notebookcheck.net/Review-Lenovo-Thinkpad-W510-4319-29G-Notebook.26594.0.html

http://www.notebookreview.com/default.asp?newsID=5573&review=lenovo+thinkpad+w510

הוא המט הכי איכותי שמצאתי, ושוב, אם הוא מתאים ותמצא מישהו שמוכר אותו (בחול, כמובן) - אתה מסודר.[br]פורסם בתאריך: 6.11.2010 בשעה 18:53:48

בבקשה-

עדכון לביוס 1.15 בקובץ ISO:

http://support.ts.fujitsu.com/Download/ShowDescription.asp?SoftwareGUID=7C32994E-F754-493E-87F5-A4D1A6A83FA2&OSID=B3514DE7-EBF1-45C7-9D91-9C491FE892B7&Status=False&Component=Flash%20-%20BIOS

מנסיון שלי- זה לא ממש עזר (וגם לא אחרי ששלחו לי סוללה ומטען חדשים, מגיע ל92%, ואז כותב- מחוברת, לא נטענת..)

תודה על ה-, איך מצאת? חיפשתי בהורדות אבל ראיתי רק התקנה ל-Windows.

אני אכן רואה בתיאור ה- שאין שם שום תיקון לגבי הסוללה.

ומה לגבי העובדה שברגע שמנתקים חשמל, הסוללה מראה 80% בלבד טעינה?

לפי מה שאתה אומר, זה brtv פגם כללי בכל סדרת ה-AH 530?

לגבי המסך, אני אנסה למצוא את הדגם המותקן ב- שציינת, ונראה איפה אפשר להשיג את זה.[br]פורסם בתאריך: 7.11.2010 בשעה 09:26:45

קרא שוב,אני ניסוי בכדי לחסוך בסוללה.

המחשב בתצורה מלאה מעיף מבלי לגמגם.

יש לך כבר מדדים כלשהם לפרסם? אני רוצה לדעת אם הבעייה אולי אצלי בסוללה, איך שאחרים העירו פה, וצריך להחליפה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי המסך, אני אנסה למצוא את הדגם המותקן ב- שציינת, ונראה איפה אפשר להשיג את זה.

תיזהר. ישנם דגמים שאינם מתאימים למחשב, תצטרך למצוא מסך עם חיבור 40PIN LEFT CONNECTOR

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רשמים בהמשך.

רישום ראשון :

מצב מערכת :

מעבד על ליבה אחת ות'ראד 1

מכפלת HT מבוטלת.

VT-ON

נמצא במצב חיסכון סוללה. (Power saving)

מהלך בדיקה I

מריץ 5 טאבים של YOUTUBE עם טריילרים 720P אך הפריימים נמוכים מאוד,המערכת ממשיכה לתפקד ללא בעיה

מולטי טאסקטינג אפשרי.

מריץ טריילר ביוטיוב 720P במסך מלא ללא בעיה,מידי פעם נפילת פריימים לא מורגשת במיוחד.

עדיין מאפשר הפעלת תוכנות ברקע.

עד כה במצב Power saving הנייד מריץ מכונה וירטואלית SERVER 08 ללא בעיה כלל.

טריילר 1080p נפילת פריימים,לא מאופשרת צפיה בתוכן FHD בצורה טובה.

אין שיפור בסוללה משומה.

ניסוי II :

ליבה אחת 2 ת'ראדים

מכפלת HT פעילה

POWER SAVE

VT-OFF

אין התייצבות בסוללה,כ3 שעות ומשתנה מידי פעם.

ניסוי III :

תצורה FULL :

HT ON

FULL CORES

VIRTUALIZTION ON

WIFI ON

LCD בהירות מינימלית

POWER SAVE

במצב חיסכון הוא נותן 5שעות בעבודה פשוטה פתאום.

סוללה לא יציבה.

הזוי לגמרי שבמצב SINGEL וכול הקונפגירציות הוא לא נותן מעבר לשעתיים עבודה!

אין דרך לחסוך בנייד הזה...

יכולה להיות בעיה אחת :

1) הסוללות דפוקות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנייד שלי לא נתקלתי בבעיה עם הסוללה.

לגבי זמן שימוש - מה שהובטח לדגם הספציפי שלי AH530-9 עם I5-460 זה אכן מה שאני מקבל בשימוש נורמלי

בערך כ3.5 שעות.

לגבי עניין האינדיקטור של מצב הטעינה

אכן בהתחלה הוא נתקע על 91-94%

אך לאחר פריקה מלאה של הסוללה הוא תמיד מטעין עד 100%.

למרות שכאשר רכשתי נאמר לי בחנות להטעין את הסוללה טעינה מלאה ב12 השעות הראשונות. הסוללה הגיעה טעונה מאחר שהנייד ארוז באריזת פלומבה לבנה עם המפרט שלו מגרמניה נראה שהסוללות מגיעות טעונות חלקית (מספיק להפעלה ראשונית והתקנה של מערכת ההפעלה (למי שיש)).

בכל מקרה אחרי שימוש עם פריקה מלאה הטעינות מגיעות עד 100%

כמובן שזמן הסוללה משתנה וישתנה אצל כולם עקב שימוש בהתקני USB חיבור למשטח קירור, שימוש בכרטיס DVB או שימוש במשחקים שיגרמו למעבד ובעיקר ליחידת העיבוד הגרפי לצרוך יותר. כמו כן במצב WIFI הנייד יצרוך יותר מאשר במצב בו הוא מחובר לרשת דרך כבל רשת רגיל. בלוטות' גם כן יגרום לצריכת סוללה מואצת.

לגבי המסך אני באמת לא ממש מבין את כל הטררם פה, המסך המבריק מאוד נעים לעין ואחרי שמתרגלים לעבוד איתו בתאורה חזקה (העין האנושית מסתגלת לתנאי תאורה ומבהקים) תכונת הLED שלו בהחלט מפצה על האובדן שחווים בניידים עם מסכים מבריקים ללא LED.

מסכים שזה לא פאנל באותה איכות מסך הLED השולחני של שיש לי (24 אינץ') אבל לשימושים שלי הוא בהחלט מצויין (חוץ משטויות יומיומיות אני גם מעביר שיעורים עם הנייד הזה).

אם באמת יש תכונה שמעיקה עלי בנייד הזה זאת איכות הרמקולים. ככל שאני מנסה יותר ויותר להתרגל אליהם כך אני מאוכזב מהם יותר. (או שהגיע הזמן למכשיר שמיעה וחסכתי לעצמי את עלויות הרופא).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנייד שלי לא נתקלתי בבעיה עם הסוללה.

לגבי זמן שימוש - מה שהובטח לדגם הספציפי שלי AH530-9 עם I5-460 זה אכן מה שאני מקבל בשימוש נורמלי

בערך כ3.5 שעות.

כאשר אתה מנתק את כבל החשמל, הסוללה נשארת ב-100% (או אולי ב-99% - 98%), או קופצת ל-80%?

לגבי 3.5 שעות, איזה , ומה מצב החסכון שאתה מפעיל?

לגבי עניין האינדיקטור של מצב הטעינה

אכן בהתחלה הוא נתקע על 91-94%

אך לאחר פריקה מלאה של הסוללה הוא תמיד מטעין עד 100%.

איך אתה נותן פריקה מלאה - ממתין שהנייד יכבה את עצמו מחוסר חשמל?

למרות שכאשר רכשתי נאמר לי בחנות להטעין את הסוללה טעינה מלאה ב12 השעות הראשונות. הסוללה הגיעה טעונה מאחר שהנייד ארוז באריזת פלומבה לבנה עם המפרט שלו מגרמניה נראה שהסוללות מגיעות טעונות חלקית (מספיק להפעלה ראשונית והתקנה של מערכת ההפעלה (למי שיש)).

בכל מקרה אחרי שימוש עם פריקה מלאה הטעינות מגיעות עד 100%

אז טענת במשך 12 שעות הראשונות או לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הוא טעון ב100% ואני מנתק את הכבל ללא כיבוי אין קפיצות הוא יורד באופן טבעי בהתאם לשימוש שאני עושה.

אם הוא טעון ב100% ואני מכבה ומנתק את הכבל ומדליק למחרת יש לי בדרך כלל בין 98-99% תלוי בכמות הזמן בהן הוא היה כבוי וזה נורמלי

כמו כן הסוללה יורדת יותר מהר כשהוא מחובר למשטח קירור (בשלי יש 4 נוספים (1 לוקח חשמל למאוורר באופן קבוע, כמה שתחבר יותר כך תגדל הצריכה גם אצלי במשטח יש עכבר מחובר קבוע וכרטיס קול חיצוני של creative).

כשהדלקתי אותו בפעם הראשונה חיברתי כבל לטעינה ומאחר שהדגם שלי בא עם מערכת הפעלה עלה ישר מסך ההגדרות של התקנת WIN7

לכן רק לאחר שסיים את ההתקנה יכלתי לראות על מה הסוללה עומדת, ולפי מה שאני זוכר זה היה 94% ולא הטעין יותר.

הפריקה המלאה הייתה כאשר הנייד כיבה את עצמו, חשוב לציין שיש לסוללה משהו כמו 7% בהן הנייד עובר למצב חיסכוני ומתריע על הצורך בטעינת סוללה.

במידה ואתה רוצה לפרוק מהר פשוט תעלה איזה משחק או חבר לו כרטיס חיצוני.

אחרי זה באמת השארתי אותו מחובר לכבל לכ12 שעות אבל לטעינה מלאה הוא הגיע הרבה יותר מהר מזה. ב100 אחוז הוא כמובן מפסיק לטעון.

מאחר שהנייד שלי עם מעבד I5 הוא צורך קצת יותר בעומס בגלל מצב הטורבו שיש למעבדים האלה. לכן מרגישים את זה יפה עם מנסים לשחק איתו משחקים כשהוא במצב .

עריכה:

מאחר שנתוני היצרן לצריכת הסוללה משתנים מדגם לדגם בהתאם למעבד ולכמות הזכרון בדגם שלי מלכתחילה דובר על צריכה מקסימלית של 3.5 שעות.

לכן זה גם מה שאני מקבל פחות או יותר ולא ציפיתי ליותר. בI3 מדובר על צריכה של 4-4.5 שעות בהתאם לדגם.

כמו כן יש הבדל בצריכה כאשר הWIFI עובד ולא. מאחר שהיצרן לא מציין אם הצריכה היא עם WIFI דלוק אני מניח שבשביל שהנתונים יהיו יפים יותר הם פרסמו נתונים שלא במצב WIFI.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאחר שנתוני היצרן לצריכת הסוללה משתנים מדגם לדגם בהתאם למעבד ולכמות הזכרון בדגם שלי מלכתחילה דובר על צריכה מקסימלית של 3.5 שעות.

לכן זה גם מה שאני מקבל פחות או יותר ולא ציפיתי ליותר. בI3 מדובר על צריכה של 4-4.5 שעות בהתאם לדגם.

כמו כן יש הבדל בצריכה כאשר הWIFI עובד ולא. מאחר שהיצרן לא מציין אם הצריכה היא עם WIFI דלוק אני מניח שבשביל שהנתונים יהיו יפים יותר הם פרסמו נתונים שלא במצב WIFI.

איפה ראית את הנתונים האלו? אתה יכול לתת לינק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניתי את ה- AH530 - 10 לפני משהו כמו חודש.

לא מזמן ניסיתי לדבר עם חבר שלי בSKYPE. המצלמה המובנית עבדה כמו שצריך אך משום מה המיקרופון המובנה לא מזוהה בכלל.

זה קרה למישהו? מה אפשר לעשות בנידון?

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...