Fujitsu Lifebook AH530-4 - סקירה קצרה בעמוד 2 - עמוד 17 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Fujitsu Lifebook AH530-4 - סקירה קצרה בעמוד 2

Guarding angel

Recommended Posts

קניתי את ה- AH530 - 10 לפני משהו כמו חודש.

לא מזמן ניסיתי לדבר עם חבר שלי בSKYPE. המצלמה המובנית עבדה כמו שצריך אך משום מה המיקרופון המובנה לא מזוהה בכלל.

זה קרה למישהו? מה אפשר לעשות בנידון?

תודה!

אם התקנת את כל הדריברים כמו שצריך, ואתה לא רואה אותו בהתקני הקלטה, אז אולי כדאי לנצח האחריות שיבדקו את הנושא(זה עד בית הלקוח כך שזה לא ממש סיפור)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 287
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

טוב זה מתוך הPDF של חוברת ההפעלה של AH530 - לגבי בעיות סוללה.

לדעתי כל מה שאמרנו כאן כבר די תופס, ונראה לי שיש פה כמה חברה שאין להם סבלנות לקרוא הוראות הפעלה:

The battery seems to

discharge too quickly.

You re running an application

that uses a lot of

power due to frequent

hard drive or optical

drive access, or use of a

Wireless LAN device.

Use both the primary battery and an optional second battery

and/or use a power adapter for this application when at all 

possible.

The power savings features

may be disabled.

Check the Power Options menu settings and adjust according to

your operating needs.

The brightness is

turned all the way up.Turn down the brightness adjustment. The higher the brightness

the more power your display uses

.

The battery is very old. Replace the battery.

Battery was exposed to

high temperatures.

Replace the battery.

The battery is too hot or

too cold.

Restore the notebook to normal operating temperature. Charging

icon on the Status Indicator panel will flash when battery is outside

of operating range.

הסעיף האחרון דווקא מעניין ביותר מאחר ולפי המדריך טמפרטורת סוללה מעל 35 מעלות נחשבת ל-"too hot"

(מאחר ואנחנו חיים במזרח התיכון לא רחוק מהסהרה ועירק ולא בGERMANY או JAPAN) מעניין כמה משמעות יש לאקלים שלנו ולתפוקת הסוללה שלהם.

אני בכל אופן משתמש במשטח קירור מתי שאפשר.

(Cooler Master - Ergostand) עם מאוורר 14 (וHUB ל4 USB) ודרך אגב הוא משטח באמת מגניב עם קירור יעיל לאקלים שלנו.

בכל אופן, לי ממש לא נראה שהסוללות תקולות, זה מה שהיא נותנת לטוב ולרע כנראה עם מעבדי I3 וI5

אני יכול להגיד רק שזה לא פחות מנייד של MSI עם T3400 מלפני שנה וקצת. והמעבדים האלה עושים בכל זאת קצת יותר...

מה שכן יהיה מאוד נחמד אם אמטל יציעו למכירה סוללות נוספות וגם מטענים שיהיו ניתנים לרכישה בלי יותר מדי חיפושים

אם ללנובו אין בעיה לשווק אין שום סיבה שלפוג'יטסו לא יתנו אותו שירות.

http://www.fujitsupc.com/www/content/pdf/SupportGuides/AH530_UG_B6FJ-4671-02ENZ0-00.pdf[br]פורסם בתאריך: 15.11.2010 בשעה 01:49:09

איפה ראית את הנתונים האלו? אתה יכול לתת לינק?

בבקשה:

Battery Life *4

Lithium ion battery, rechargeable, 6-cell, 10.8V, 4400 mAh)

Intel® Core™ i3 with Intel HD® graphics: Up to 4 hours and 10 minutes

Intel® Core™ i5 with ATI Mobility Radeon HD graphics: Up to 3 hours and 15 minutes

4*

Battery life tested using MobileMark 2007 and may include audio muted. Battery life will vary depending on the product configuration, product model, application loaded on the product, power management settings on the product, Operating System, and the product features used by the customer. As with all batteries, the maximum capacity of the installed batteries will decrease with time, usage, and how often the batteries are charged by the user.

http://www.shopfujitsu.com/pdf/notebooks/Notebook-computer-LifeBook-AH530-datasheet.pdf

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Battery Life *4

Lithium ion battery, rechargeable, 6-cell, 10.8V, 4400 mAh)

Intel® Core™ i3 with Intel HD® graphics: Up to 4 hours and 10 minutes

Intel® Core™ i5 with ATI Mobility Radeon HD graphics: Up to 3 hours and 15 minutes

4*

Battery life tested using MobileMark 2007 and may include audio muted. Battery life will vary depending on the product configuration, product model, application loaded on the product, power management settings on the product, Operating System, and the product features used by the customer. As with all batteries, the maximum capacity of the installed batteries will decrease with time, usage, and how often the batteries are charged by the user.

http://www.shopfujitsu.com/pdf/notebooks/Notebook-computer-LifeBook-AH530-datasheet.pdf

תודה על המידה!

אבדוק מחדש עם מכובה ואפרסם פה את התוצאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעזרת התגובות שלכם, והביקורת קניתי את המחשב, AH530-10, לפני כמה ימים.

באמת נראה מחשב מאוד נחמד בנוי טוב ויחסית קריר.

מי שלא שם לב יש אפשרות בביוס לשנות את מצב המאוורר ממצב שקט (silent) למצב רגיל (normal).

זה לא מוסיף יותר מידי רעש אבל הוא נהיה עוד יותר קריר.

אך מצאתי בעיה שאני לא מוצא דרך לפתור אותה.

העובדה שרמקולים ממש זוועתיים לא חדש לכם למי שיש את המחשב לכן רציתי להשתמש באוזניות.

והיינה הבעיה אחרי חיבור , ברגע שמופעל אות קול מתחילים להופיע רעשים (כמו צפצופים וחאריקות). אחרי שהאות קול מופסק הרעשים נמשכים זמן מה (30 שניות עד כמה דקות), ואז שוב המצב חוזר להיות חירשי כמו שאמור להיות.

זה לא משנה איזה אות זה (avi\mp3\wave).

חפשתי בהגדרות וכו' לא ממש מצאתי איך לפתור את הבעיה. משהו נתקל בזה?

נ.ב הרעשים דומים לרעש שנובעה מקריאה כתיבה של HD או CD שמשפיע על יציאת הקול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הי,

חיפשתי מחשב נייד ונפלתי על השרשור הזה במקרה. כמו תמיד, אני מתפעל מההודעות המושקעות ומהקהילה כאן בפורומים שיודעת לדווח על מבצעים טובים ומוצרים איכותיים.

תרומתי הצנועה היא עדכון מחירים ושדרוגים, נכון להיום (18/11/2010) , של הדגמים ה"מובילים" על סמך הנאמר בשרשור.

המחירים נלקחו בשיחה טלפונית עם טרקלין חשמל. ניתן למצוא חלק מהדגמים גם באופיס דיפו.

AH530-9 – מחיר: 3500 ₪.

מעבד: i5-460

זכרון: 4GB

דיסק קשיח: נפח 500GB

כ.מסך: Intel HD

אחריות: שנתיים

מערכת הפעלה: Win7 Home Premium 64bit

סקירה של אחד מחברי הפורום.

AH530-12 – מחיר: 3135 ₪.

מעבד: i3-370

זכרון: 2GB (ניתן לשדרג דרך טרקלין ל-4GB, בתוספת של 300 ₪. סה"כ יוצא 3,435 ₪. אפשר גם לקנות עצמאיות או יד שניה, עולה בערך 200-250 ש"ח)

דיסק קשיח: נפח 500GB

כ.מסך: ATI Radeon 550V 1GB. על פי הסקירה הזו , ההבדלים הם של כ-20% ב-FPS במשחקים.

אחריות: שנתיים

מערכת הפעלה: Win7 Home Premium 64bit

AH530-10 – מחיר: 2540 ₪.

זכרון:: 2GB. (ניתן לשדרג דרך טרקלין ל-4GB, בתוספת של 300 ₪. סה"כ יוצא 2,840 ₪. אפשר גם לקנות עצמאיות או יד שניה, עולה בערך 200-250 ש"ח))

דיסק קשיח: נפח 320GB

אחריות:: שנה אחת בלבד. ניתן דרך היבואן לשדרג ל-3 שנות אחריות בעלות של 500 ₪. סה"כ יוצא 3040 ₪ (או 3340 ₪ במידה ושדרגתם גם זכרון).

מערכת הפעלה: ללא.

=========================================================================

=

= לסיכום:

= ב3340 ₪ אפשר לקנות את דגם "10" עם מעבד i3-370 וכן עם 4GB זכרון ו-3 שנות אחריות.

= בתוספת של 100 ₪ אפשר לקבל את דגם "12" כ.מסך חזק יותר ודיסק גדול יותר, אבל רק עם 2 שנות אחריות.

= בתוספת של 150 ₪ אפשר לקבל את דגם "9" עם מעבד i5-460 ודיסק גדול יותר, אבל רק 2 שנות אחריות.

=

=========================================================================

תמונות של המחשב והקרביים (זכרון, דיסק קשיח)

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=467265.msg4096420#msg4096420

שדרוג זכרון:

מחירים מאתר זאפ של אחד מחברי הפורום.

החלפת מסך מבריק למסך מט (Matte)

העלות היא כ-555 ₪ כולל משלוח (אם עושים זאת עצמאית) או 1100 ₪ דרך פוג'יטסו.

תיאור מפורט של דגם המסך וההחלפה עצמה ניתן למצוא בהודעה הזו ובהמשך שלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

AH530-12 – מחיר: 2540 ₪.

זכרון:: 2GB. (ניתן לשדרג דרך טרקלין ל-4GB, בתוספת של 300 ₪. סה"כ יוצא 2,840 ₪. אפשר גם לקנות עצמאיות או יד שניה, עולה בערך 200-250 ש"ח))

אחריות:: שנה אחת בלבד. ניתן דרך היבואן לשדרג ל-3 שנות אחריות בעלות של 500 ₪. סה"כ יוצא 3040 ₪ (או 3340 ₪ במידה ושדרגתם גם זכרון).

מערכת הפעלה: ללא.

אתה בטוח לגבי כרטיס מסך? פה כתוב שיש לו ATI:

http://www.traklin.co.il/product.asp?pc=124345

גם הדיסק הקשיח גדול יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתי את הת'רד -ארוך ומחכים -ח"ח לכולם

riddler - איפה מצאת ah530-9 במחיר הזה - בכל מקום זה לפחות 3700 ש"ח ובטרקלין זה החל מ-3200 בערךק

מצאתי באייבורי דגם קרוב של לנובו ב-3090 ש"ח (2GB במקום 4GB ואחריות רק לשנה) מראה לי עדיף

http://www.ivory.co.il/product.asp?productid=5688&CatCode=315

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש פה למישו מושג אם ה- Fujitsu Lifebook AH530-12 יוכל להריץ 4 ומעלה ??

תודה לעוזרים..

דרך אגב למי שהעלה את התמונות אז חיפשתי את הכרטיס שמצולם שם שכתוב עליו m471b5673fh0-ch9

ורשום לי שהוא בכלל במהירות של 1333mh ולא 1066mh ????

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דרך אגב למי שהעלה את התמונות אז חיפשתי את הכרטיס שמצולם שם שכתוב עליו m471b5673fh0-ch9

ורשום לי שהוא בכלל במהירות של 1333mh ולא 1066mh ????

יכול להיות שרק הסלוט של הנייד מוגבל במהירות.

אנשים כבר קנו כאן בפורום שך 1333, וזה עבד להם מצויין על המחשב הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://ark.intel.com/Product.aspx?id=43529

המעבד תומך רק עד מהירות 1066. אם תכניס 1333 יעבוד על 1066.

הבאת לינק של i3 350m וזה i3 370 אבל זה אותו דבר אז לא משנה.

אז אני יכול לקנות או 1066 או 1333 ויעבוד לי אותו דבר?

אני יכול לקנות כל 1066/1333 או שיש עוד הבדלים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...