Fujitsu Lifebook AH530-4 - סקירה קצרה בעמוד 2 - עמוד 8 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Fujitsu Lifebook AH530-4 - סקירה קצרה בעמוד 2

Guarding angel

Recommended Posts

יש 1.15.

מורידים את קובץ העדכון, עליו "הרץ כמנהל" ולא נוגעים בדבר עד לסיום.

העדכון תיקן את הבעיה הבאה (משומה זה קרה רק אצלי) :

גם ביחידה החדשה שקבלתי היתה בעיה של טעינת הסוללה,פעם מטעין פעם לא.

לאחר העדכון הטעינה מתבצעת נפלא ללא תקלות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 287
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני מאוד מרוצה מהמחשב,פתחתי אותו בכדי לבדוק אם יש אפשרות להרכיב עליו כרטיס גרפי חיצוני (מתוך 4 סלוטים של PCX יש 2 פנויים)

אבל לא מצאתי זכר לחיבור MXM..

מקווה לקבל תשובה מ-FUJITSU ואז נרד לעומק העיניין בשדרוג המעבד לCore i7 QM.

אם הנייד אינו תומך בשדרוג GFX ומכיוון שב- i7 אין GPU מובנה נרד מהעיניין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הערה חשובה למשתמשי מחשב זה:

(סליחה על הקפצת הדיון:)

אני לא יודע אם מישהו שם לב, אבל אחרי שהתקנתי את הדרייברים הרגילים (באמצעות התוכנה של פוג'יטסו), לא הייתה בטאצ'פד אפשרות גלילה.

עד עכשיו חשבתי שזה פשוט טאצ'פד בסיסי. אבל אחרי שהתקנתי ושם הייתה אפשרות גלילה הבנתי שהבעייה בדרייברים.

פשוט צריך להתקין דרייברים מפה: http://www.synaptics.com/support/drivers

ויש לכם אפשרויות גלילה זום סיבוב וכו'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוזר,

האם סמנת את דרייבר הסינפטיק? כי אצלי הוא היה כבר מסומן.

התקנתי באותו הרגע שהנייד הגיע אלי,פשוט כמו כפפה ליד :)

רק שאני מציע לך לבטל את המכפלת ה-HT בביוס ותראה קפיצה יפה בביצועים וירידה בחום המעבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוקר טוב :)

אני גם שוקל לקנות את המחשב המדובר פה AH530-4

אבל אני חושש בגלל האחריות שאמרו לי פה שהיא לא כלכך אמינה

מה אתם אומרים ?

איך המחשב הנ"ל ? שווה לקנות אותו או להוסיף עוד קצת ולקנות מחברה יותר אמינה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד כה נתקלתי רק בשירות נפלא מצד אמטל.

אני משתמש במחשב כבר כחודש ומרוצה ממנו מאוד.

לא ניתקלת בתקיעות של המחשב בזמן הרצה בין הרבה ישומים ?

אני שואל זאת כיוון שקורה שמחשב נייד במיוחד נתקע פתאום בזמן הרצה של הרבה ישומים וכ"ו...

במחשב הזה הכול רץ חלק ? בלי תקיעות ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:facepalm: שכחתי לציין- באובונטו הכל עבד נפלא, הדרייבר שהותקן עם ה DeskUpdate בWIN7 32 לא פתח את האופציות והייתי צריך להתקין אחד מהחברה.

אגב גם לך זה קורה שהסוללה נטענת עד 91-93% ואז מפסיקה (החיווי למטה אומר: 91%, מחוברת, לא נטענת) היא נטענת במלואה רק כאשר היא פרוקה לגמרי והמחשב מכובה.

*החלפתי ביוס ל1.16

*למה אם אני מבטל את ה-HT זה יוסיף ביצועים? זה לא אמור להפחית אותם? מוזר מאוד מה שאתה אומר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ניתקלת בתקיעות של המחשב בזמן הרצה בין הרבה ישומים ?

אני שואל זאת כיוון שקורה שמחשב נייד במיוחד נתקע פתאום בזמן הרצה של הרבה ישומים וכ"ו...

במחשב הזה הכול רץ חלק ? בלי תקיעות ?

עד כה כול רץ חלק,עשיתי בדיקה עם הסרט avatar בגרסת BR ובנוסף הפעלתי ie-9 עם 4 טאבים פתוחים ללא בעיה.

:facepalm: שכחתי לציין- באובונטו הכל עבד נפלא, הדרייבר שהותקן עם ה DeskUpdate בWIN7 32 לא פתח את האופציות והייתי צריך להתקין אחד מהחברה.

אגב גם לך זה קורה שהסוללה נטענת עד 91-93% ואז מפסיקה (החיווי למטה אומר: 91%, מחוברת, לא נטענת) היא נטענת במלואה רק כאשר היא פרוקה לגמרי והמחשב מכובה.

*החלפתי ביוס ל1.16

*למה אם אני מבטל את ה-HT זה יוסיף ביצועים? זה לא אמור להפחית אותם? מוזר מאוד מה שאתה אומר..

שלח מייל לגבריאלה שתחליף לך + מטען זה עיניין של גג שבוע.

בנוגע לביצועים ללא -HT הנה ציטוט משאילתה שפתחתי לפני כמה ימים בפורום

כן.

בעקרון פונקצית ה-HT צורכת משאבים מסוימים (נכנה את זה ככה לצורך ההפשטה). כאשר פועל יישום שלא יודע לנצל ריבוי נימים (או יודע לנצל ריבוי נימים עד למספר מסוים, 2-4) או מנצל רק ליבות פיסיות ולא בנוי לנצל בצורה טובה את ה-HT, ביטול הפונקציה עשוי להוביל לשיפור מסוים בביצועים (סדר גודל של 10% במקרה הטוב). מערכת ההפעלה לא זקוקה ולא מנצלת ריבוי נימים ומכאן כנראה השיפור היחסי.

אפשר לראות תופעה דומה גם בחלק מהמשחקים של הדור הנוכחי (בעתיד כמובן המצב עשוי להשתנות) ויישומים אחרים, בהם ה-HT לא מוסיף כלום או אף מוריד אחוזים בודדים מה"ביצועים". זאת מכיוון שאותו יישום לא יודע לנצל ריבוי נימים ו/או את ה-HT באופן ספציפי. לעומת זאת, בחלק מיישומי קידוד ויישומים נוספים שכן יודעים לנצל ריבוי נימים וכתובים בצורה שיודעת לנצל ספציפית את ה-HT, הפונקציה דווקא כן משפרת בכ-10% בממוצע (לפעמים פחות לפעמים יותר נדירות יותר) את הביצועים.

זה מאוד תלוי יישום. לא עשיתי בדיקה מקיפה ומעמיקה מספיק בנושא, אבל לדעתי עבור רוב השימושים המשרדיים ועבודה שוטפת רגילה אפשר בהחלט לבטל את הפונקציה מבלי לפגוע בביצועים (ובמקרים מסוימים אף להיפך) וכך גם לחסוך קצת בפליטת החום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שקניתי דגם בלי ... לכן אין עליו , אותה הזמנתי בנפרד שאמורה להגיע אחרי החגים.

אני שואל האם ניתן לעשות דברים כבר עכשיו עם המחשב(כאשר הוא בלי מערכת הפעלה) - כגון עדכון ביוס וכד'.

כמו כן אני עכשיו מטעין את המחשב(הוא כבוי, טרם הדלקתי אותו מאז הוצאתי אותו מהקופסא) ואין שום אינדקציה כי הוא מוטען... שום LED שנדלק... זה תקין?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...