ariebel פורסם 2010 באוקטובר 9 Share פורסם 2010 באוקטובר 9 מבאס, אפילו ב-Nokia היה אפשר. קישור לתוכן שתף באתרים אחרים More sharing options...
omrij פורסם 2010 באוקטובר 9 Share פורסם 2010 באוקטובר 9 אבל זה די פשוטרק להחליף פונט קישור לתוכן שתף באתרים אחרים More sharing options...
ariebel פורסם 2010 באוקטובר 9 Share פורסם 2010 באוקטובר 9 טוב, עשיתי לו Root, מה הדרך הכי טובה להתקין עכשיו עברית? קישור לתוכן שתף באתרים אחרים More sharing options...
omrij פורסם 2010 באוקטובר 9 Share פורסם 2010 באוקטובר 9 כל קובץ update.zip עם פונטים יעשה את העבודהמשהו כזהhttp://www.megaupload.com/?d=SBN1TKDL קישור לתוכן שתף באתרים אחרים More sharing options...
ariebel פורסם 2010 באוקטובר 9 Share פורסם 2010 באוקטובר 9 אני מנסה לעבוד עכשיו לפי המדריך הזה, אבל להשתמש ב- Terminal Emulator זה ממש קוץ בתחת.http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=734389מה אני צריך לעשות כדי לעבוד דרך ה-ADB? להכניס אותו ל Recovery mode, נכון?עריכה:הסתדרתי, שמתי את המכשיר במצב USB Debug והפעלת adb shell. קישור לתוכן שתף באתרים אחרים More sharing options...
omrij פורסם 2010 באוקטובר 9 Share פורסם 2010 באוקטובר 9 יש פה אנשים שטענו שהGPS שלהם עובד טוב אתם יכולים להקליט מסלול אקראי כלשהו עם התוכנה MY TRACKS מהמרקט ולהעלות? הנה מסלול שלי מהיום לדוגמה http://maps.google.com/maps/ms?msa=0&msid=215772611116659083648.0004922fe5d983af39150 בקטעים הישרים הוא דווקא בסדר קישור לתוכן שתף באתרים אחרים More sharing options...
m1ke פורסם 2010 באוקטובר 9 Share פורסם 2010 באוקטובר 9 ואוומחר אני אנסה עם my tracks. קישור לתוכן שתף באתרים אחרים More sharing options...
ALÞHA פורסם 2010 באוקטובר 9 Share פורסם 2010 באוקטובר 9 התנהגות סבירה בהתחשב בסביבה בה נהגת. ראיתי כבר דברים יותר מזעזעים עם ה SGS...קושחה?... קישור לתוכן שתף באתרים אחרים More sharing options...
nitzanj פורסם 2010 באוקטובר 10 Share פורסם 2010 באוקטובר 10 כן האמת שזה לא כזה זוועה בשביל סביבה עירונית, גשרים/בניינים וכו' די מוציאים GPS מאיזון, לא רק ב-SGS.ממה שיצא לי לראות נראה לי שאצלי זה קצת יותר מדוייק, אני אעלה איזה מסלול פעם הבאה שאני אסע לאנשהו כדי לבדוק לעומק... קישור לתוכן שתף באתרים אחרים More sharing options...
omrij פורסם 2010 באוקטובר 10 Share פורסם 2010 באוקטובר 10 לא היו לי בעיות כאלו עם הנקסוס, הדיוק היה גבוה ורציף קישור לתוכן שתף באתרים אחרים More sharing options...
m1ke פורסם 2010 באוקטובר 10 Share פורסם 2010 באוקטובר 10 http://maps.google.com/maps/ms?ie=UTF8&hl=en&msa=0&msid=103378720844078541500.0004923ebf7a8b29df524&ll=32.105866,34.81739&spn=0.003481,0.006968&t=h&z=18סתם סיבוב קטן שעשיתי היום. על הפנים. JPK.זה נראה כאילו קצב העדכון הוא אחד ל10 שניות או משהו, אין קווים מעוגלים, יש וקטורים.יש תוכנה דומה שעושה את זה (שומרת מסלול בgmaps) ? קישור לתוכן שתף באתרים אחרים More sharing options...
omrij פורסם 2010 באוקטובר 10 Share פורסם 2010 באוקטובר 10 ואני חשבתי שאצלי המצב גרוע :-X קישור לתוכן שתף באתרים אחרים More sharing options...
m1ke פורסם 2010 באוקטובר 10 Share פורסם 2010 באוקטובר 10 כן שים לב לסיבוב שעשיתי בכיכר ברכבת האוניברסיטה... זה נראה כאילו חתכתי את איילון בטיסה.אבל שוב אני רוצה לנסות תוכנה אחרת כדי לשלול פאק בתוכנה עצמה.. עם endomondo זה היה הרבה יותר מדוייק למרות שהGPS היה בכיס שלי וכל הזמן בתזוזה אולם מהירות הנסיעה נמוכה.. ולצערי אין שם יצוא ל gmaps.אם זה באמת המצב הסיבה היחידה ש WAZE עובד טוב הוא שהתוכנה באמת מבצעת התאמה בין נתוני GPS לכביש הכי קרוב מה שגם יסביר את התופעה שהרבה מתלוננים עליה, על "התבלבלות" בסמטאות צפופות. קישור לתוכן שתף באתרים אחרים More sharing options...
nitzanj פורסם 2010 באוקטובר 10 Share פורסם 2010 באוקטובר 10 ב-My tracks יש אפשרות לקבוע את קצב הרענון, בשביל בדיקות כאלה שווה לשים הכל על הכי מדויק שאפשר כי אחרת זה לא ממש בודק לדעתי.יש גם תוכנה שדואגת להשאיר את ה-GPS 'חם' על ידי כך שהיא דוגמת אותו רציף בתדירות הכי גבוהה שהמכשיר מאפשר - במקרים מסויימים זה משפר את הדיוק, אפילו בהרבה, קוראים לה משהו עם boost, לא זוכר כרגע, אעדכן בהמשך.. קישור לתוכן שתף באתרים אחרים More sharing options...
m1ke פורסם 2010 באוקטובר 10 Share פורסם 2010 באוקטובר 10 כן בדקתי את ההגדרות של my tracks אבל לא נגעתי בכלום, ברירת המחדל שם היא בסדר גמור נראה לי.. קישור לתוכן שתף באתרים אחרים More sharing options...
Recommended Posts
ארכיון
דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.