דיון ראשי- סאמסונג Galaxy S (או- SGS 101) - עמוד 107 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון ראשי- סאמסונג Galaxy S (או- SGS 101)

nineball

Recommended Posts

ההתנהגות של ה אצל m1ke בהחלט מוכרת. אין ספק שגם עם קושחות JPC/JPH ה עדיין לא שם, אבל הוא לפחות הרבה יותר שמיש, עם מינימום ג'יטרינג. יהיה מעניין לראות תוצאות של Scorn ועוד חבר'ה כאן - אני אדווח מיד כשאקבל את שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 3.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בצע zoom in על המסלול בו נסעת ותראה את מידת הסטיה של הקו הסגול (הדרך שה עשה) אל מול הדרך עליה נסעת בפועל.

בדומה לעומרי, גם התוצאה שלך יחסית סבירה, עם סטיה אחת די רצינית ב 653 (אני משער שלא ממש נכנסת לרחוב הגביע/הברוש, אלא המשכת על 653) ועוד אחת פחות חמורה בכביש 4, בסמוך לצומת אור-עקיבא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בצע zoom in על המסלול בו נסעת ותראה את מידת הסטיה של הקו הסגול (הדרך שה עשה) אל מול הדרך עליה נסעת בפועל.

בדומה לעומרי, גם התוצאה שלך יחסית סבירה, עם סטיה אחת די רצינית ב 653 (אני משער שלא ממש נכנסת לרחוב הגביע/הברוש, אלא המשכת על 653) ועוד אחת פחות חמורה בכביש 4, בסמוך לצומת אור-עקיבא.

הסטיה של כביש 653 היא די רצינית...

WAZE (או כל תוכנה אחרת) היתה מתחרפנת מזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסטיה של כביש 653 היא די רצינית...

WAZE (או כל תוכנה אחרת) היתה מתחרפנת מזה

די רצינית?! :lol:

תראה לאן הוא שלח אותי! לשכונה שעדיין לא קיימת :lol: :'(.

חבל, דווקא מכל שאר הבחינות מאז שחזרתי לקושחה המקורית המכשיר עובד מעולה(בעיקר מבחינת מהירות).

רק דבר אחד מציק, האפליקציות של ה-Skype וה- S! לא מצליחות לעשות Log-in ולדעתי זה בגלל הפונטים,

יש למישהו ערכת פונטים טובה ובדוקה?

עריכה:

יצאתי חומוס שוב, מסתבר שב- החדש יש בעיה כללית לכל מכשירי ה-SGS עם 2.1 מקורי של :)

יחד עם זאת, לא יודע מה הסרט של s!, אני אנסה את האפליקציה הרגילה של הפייס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שמח לראות שיש כזה דיון על המכשיר הזה!

יש לי כמה שאלות:

אני רוצה לקנות את האח התאום הכמעט זהה של הSGS, הלוא הוא הSAMSUNG CPTIVATE.

הוא נמכר בAT&T ב500$, שזה מחיר בהחלט הוגן.

כמה שאלות:

האם ניתן להתקין עליו עברית בצורה מלאה?(אותיות מימיון לשמאל, שמיושרות לימין וכד')

מתי הוא עומד לקבל את הFROYO?

האם הGPS שלהם כזה נורא? או שאפשר לנווט איתו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...