דיון ראשי- סאמסונג Galaxy S (או- SGS 101) - עמוד 102 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון ראשי- סאמסונג Galaxy S (או- SGS 101)

nineball

Recommended Posts

• תגובות 3.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

עם איזו קושחה אתה?... זו התנהגות אופיינית של ה (לפחות עם המכשיר שלי) כשנעשה שימוש בכל קושחה שהיא איננה JPC/JPH. הוא פשוט לא שמיש בכלל.

קושחה: 2.2

גרסת פס בסיס: I9000JHJP3

מספר גרסת Build: FROYO.JHJP4

:nixweiss:

אתה רציני? אני אמור פשוט לקבל את זה כעובדה מוגמרת? שזה או העברית? או ה-GPS?

אני חייב את התקינות של ה- שלי :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדאבוני זה המצב מהתנסות עם המכשיר שלי - אתה מתאר בדיוק את אותה ההתנהגות שחוויתי עם המכשיר שלי עוד עם הקושחה המקורית איתה הגיע. :(

שלחתי ל Clove את המכשיר שלי בחזרה בשאיפה שאקבל אחד מהבאצ'ים האחרונים עם שהוא תקין חומרתית ולא תלוי בקושחה, אבל עם כל יום שעובר עושה רושם שכולם נגועים במידה זו או אחרת, כך שזה כבר לא ממש משנה והפתרון, אם בכלל קיים, נעוץ בתוכנה. עם JPC/JPH הוא מתפקד בצורה המתקבלת על הדעת, אך עדיין יש לו סטיות פה ושם, אשר אינן אופייניות לכל מכשיר אחר, גם לאלו ישנים הרבה יותר.

אם אתה מתקין את JPC/JPH, גבה את ספריית ה EFS של המכשיר קודם-לכן (אם כי אני מאמין שכבר עשית את זה). גם בלי קשר לקושחות הספציפיות האלה, מומלץ שיהיה לך גיבוי לספריה הזו - אף אחד לא מבטיח שעם קושחות עתידיות שישוחררו לא יווצר מצב שהמידע בספריה הזו משוכתב באמצעות הקושחה.

אפשרות נוספת היא להיגרר עם סמארטפון נוסף שיש לו ו (או מקלט עם Bluetooth) שמתפקד כמו שצריך ולהשתמש בו במקום בזה שמובנה בגלאקסי.

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=801657

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אאאוץ'... :-\

או שנאי בעייתי (הייתי שולח את הכל באריזה בחזרה ל Clove, בהנחה ושמרת אותה) ששרף אותו, או קפיצת/נפילת מתח, או שסתם המכשיר פשוט החליט להזדכות על עצמו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדאבוני זה המצב מהתנסות עם המכשיר שלי - אתה מתאר בדיוק את אותה ההתנהגות שחוויתי עם המכשיר שלי עוד עם הקושחה המקורית איתה הגיע. :(

שלחתי ל Clove את המכשיר שלי בחזרה בשאיפה שאקבל אחד מהבאצ'ים האחרונים עם שהוא תקין חומרתית ולא תלוי בקושחה' date=' אבל עם כל יום שעובר עושה רושם שכולם נגועים במידה זו או אחרת, כך שזה כבר לא ממש משנה והפתרון, אם בכלל קיים, נעוץ בתוכנה. עם JPC/JPH הוא מתפקד בצורה המתקבלת על הדעת, אך עדיין יש לו סטיות פה ושם, אשר אינן אופייניות לכל מכשיר אחר, גם לאלו ישנים הרבה יותר.

אם אתה מתקין את JPC/JPH, גבה את ספריית ה EFS של המכשיר קודם-לכן (אם כי אני מאמין שכבר עשית את זה). גם בלי קשר לקושחות הספציפיות האלה, מומלץ שיהיה לך גיבוי לספריה הזו - אף אחד לא מבטיח שעם קושחות עתידיות שישוחררו לא יווצר מצב שהמידע בספריה הזו משוכתב באמצעות הקושחה.

אפשרות נוספת היא להיגרר עם סמארטפון נוסף שיש לו ו (או מקלט עם Bluetooth) שמתפקד כמו שצריך ולהשתמש בו במקום בזה שמובנה בגלאקסי.

[url']http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=801657

זה כ"כ מבאס את החיים :(

הייתי יכול לקחת 4 :smile1:

לגבי ה-EFS, מעולם לא גיביתי את הספרייה המדוברת, לפחות לעשות עכשיו גיבוי?(ואיך מגבים בכלל? פשוט מעתיקים?).

לגבי סמארטפון נוסף, יש לי גם E71 שעובד מעולה עם , אבל המסך שלו קטן ואין לו טאץ'

מה שממש מקשה לפעמים בלבדוק איפה אתה במפה למשל.

אבל זה עדיין נשמע סיפור מהתחת.

עוד דבר הוא כשרכשתי את המכשיר באוסטריה, ב Media Markt של זלצבורג, אמרו לי שיש שנתיים אחריות בינלאומית.

אין מקום בארץ שאני יכול לקחת אליו את המכשיר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, פשוט תעתיק את הספריה לכרטיס (ומשם למחשב שלך)

אמור להיות שם קובץnv_data.bin עם תאריך של הפעם אחרונה שעשית רסטרט וקובץ nv_data.bak עם תאריך של הצריבה המקורית של המכשיר

אתה יכול לגבות את זה גם ע"י SGS TOOLBOX מהמרקט

תחת CHECK PRODUCT INFO

סביר להניח שהקוד של המכשיר שלך כבר השתנה לPTR אחרי הצריבה של הקושחה של אורנג'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, אין לך איפה למסור אותו לתיקון בארץ

סביר להניח שאם תמסור אותו בחו"ל, פשוט תקבל אותו חזרה כמו שהוא

דבר שני, תתקין מהמרקט SGS TOOLBOX ותראה מה הPRODUCT CODE

תמיד אפשר לשנות אותו למה שבא לך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, אין לך איפה למסור אותו לתיקון בארץ

סביר להניח שאם תמסור אותו בחו"ל, פשוט תקבל אותו חזרה כמו שהוא

דבר שני, תתקין מהמרקט SGS TOOLBOX ותראה מה הPRODUCT CODE

תמיד אפשר לשנות אותו למה שבא לך

מה יכול לקרות אם אני עושה עדכון קושחה מה-Keis?

זה יכול להחזיר אותו למצב שבו ה- עובד נורמאלי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...