האם הגענו לרגע שנפסיק לממן את האברכים? - עמוד 6 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם הגענו לרגע שנפסיק לממן את האברכים?

Shoko

Recommended Posts

בנתיים רואים של מי ההודעות כאלה ,אך עלייך לכבד כל אדם בהשאר הוא, אתה יודע את זה ,אבל כנראה קשה.

אז עסקינן בעשירים, מה אתה רוצה ? :screwy:

כל אחד משלם לפי הכנסתו.

בכללי חרדים רוכשים יותר דירות ואוכל וביגוד.. הרבה מס הולך למדינה מזה.

הוכחתי שרק הם בהפגנות , ראש העיר מדבר על כך בלינק.

כל חרדי ממוצע נגד הדרך שלהם.

אני אבדוק על ביתי ספר את העניין הזה יותר לעומק,אני יודע שיש למודי חול אך אולי ביתי ספר פרטיים זה לא כך -לכן אני אבדוק את זה

בניגוד אלייך שהולך שלל.

זכותך לענות , אך אחרי דיון זה התעלם כמו דאז.

שוב, תכבד בני-אדם תפסיק להיות קיצוני.

ולמה שאכבד כל אדם באשר הוא אדם? במיוחד אם האדם ההוא מחזיק בדעות מפגרות ומוצץ כסף ממני ושאר המדינה?

הם רוצים להאמין במשהו? שיהיה להם בכיף. למה אני צריך לשלם להם על זה?

למה אני צריך לסבול בגלל האמונות הדתיות המפגרות שלהם?

לא, ממש לא עשיר. מעמד בינוני פלוס. וההורים שלי גרושים, אז גם לממן שתי דירות נפרדות זה לא עסק זול במיוחד.

אבל זה לא דיון על עליי, אז נמשיך הלאה.

זה שראש העיר אומר את זה הופך את זה למציאות? הוא הלך ובדק כל חרדי וחרדי בהפגנה ובדק לאיזה זרם הוא משתייך?

פעם הבאה, תבדוק דברים לפני שאתה אומר אותם, ולא אחרי.

זאת (עדיין) מדינה חופשית, ויש לי זכות מלאה לחופש דיבור (מלבד הוצאת דיבה וכד') ויש לי זכות להאמין במה שאני רוצה (בדיוק כמו החרדים שלך)

יש לך בעיה עם מה שאני מאמין או לא מאמין בו? זבש"ך.

ומה כל כך קיצוני בהפסקת תמיכה כלכלית בחבורה של פרזיטים? זה לא שהצעתי להעמיד אותם מול קיר ולירות בכולם (אם כי אני לא חושב שזה רעיון רע בכלל).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 265
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ומה כל כך קיצוני בהפסקת תמיכה כלכלית בחבורה של פרזיטים? זה לא שהצעתי להעמיד אותם מול קיר ולירות בכולם (אם כי אני לא חושב שזה רעיון רע בכלל).

בכולם? אני חושב שלא. אבל אם לצמצם את ההגדרה לאלה שמעודדים באופן אקטיבי פרזיטיות, וונדליזם ואלימות נגד המשטרה, בורות בכל הקשור לידע שאינו תורני, ילודה גם בהעדר יכולת לכלכל את הילדים, חליבת כספי מיסים, רמיית רשויות המדינה ע"מ לקבל אפילו יותר כספים ממה שהוסכם (נגיד, ע"י ניפוח תקציבי הסעות או רישום תלמידים פיקטיביים בכוללים), הסתרה מתחת לשטיח של מקרים קשים של אלימות במשפחה ופגיעה בילדים, וכן הלאה וכן הלאה - אז כן, זה רעיון לא רע בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכולם? אני חושב שלא. אבל אם לצמצם את ההגדרה לאלה שמעודדים באופן אקטיבי פרזיטיות, וונדליזם ואלימות נגד המשטרה, בורות בכל הקשור לידע שאינו תורני, ילודה גם בהעדר יכולת לכלכל את הילדים, חליבת כספי מיסים, רמיית רשויות המדינה ע"מ לקבל אפילו יותר כספים ממה שהוסכם (נגיד, ע"י ניפוח תקציבי הסעות או רישום תלמידים פיקטיביים בכוללים), הסתרה מתחת לשטיח של מקרים קשים של אלימות במשפחה ופגיעה בילדים, וכן הלאה וכן הלאה - אז כן, זה רעיון לא רע בכלל.

מקובל עליי. אני גם בטוח שזה יצמצם את ההגדרה. השאלה זה בכמה זה יצמצם אותה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוני, אתה יודע מה הבעיה הכי גדולה עם החרדים?

אם הם היו מתעקשים לחיות בצורה פרימיטיבית פחות או יותר - זה מילא. תראה את האיימישים, חברה "פרימיטיבית" אבל יצרנית ויכולה לממן את עצמה.

אם הם היו מתעקשים לבודד את עצמם מהשאר - זה מילא.

אם הם היו זוכים רק למעט יותר משאר האוכלוסיה - זה מילא.

אם הם היו עושים רק את המינימום של החובות האזרחיות שלהם, ולא מעט יותר - זה מילא.

אבל:

- לא רק שהם חיים בצורה פרימיטיבית, הם מנסים לכפות על כולם לחיות בצורה זו ומדרדרים את כלכלה של החברה שמממנת אותם - מה שכנראה יוביל לקריסתה בעתיד הלא רחוק מאוד - וכמו שדוביזובי אמר - זה יחזיר אותנו הרבה מאוד אחרוה.

- הם לא רק חיים בנפרד, הם לאט לאט מנסים לכפות על שאר הציבור את דרך החיים שלהם. (להזכירך, הציבור שמממן אותם! הציבור שמגן עליהם! הציבור שעובד בשבילם, מנקה את הרחובות בשבילם ואוסף את הזבל בשבילם!!)

- הם לא רק זוכים להרבה יותר מכל אזרח (או אפילו עשרה אזרחים ביחד) אחר במדינה, הם גם לא מתביישים לבקש כל פעם עוד עוד.

- לא רק שהם לא ממלאים את חובם לחברה, בדמות שירות צבאי או שירות לאומי במצבים חריגים, לשלם מיסים (ולא לקבל קצת פחות קצבאות), להיות כפופים למוסדות המדינה ולא לזייף קולות בבחירות - הם גם מתפלאים שמבקרים אותם על כך.

אבל לא - החילונים/אתאיסטים שלא מקשיבים לשונה מהם הם הבעיה האמיתית. אתם לא מקבלים את השונה. אתם ממש נבלות. אבל החרדים? מה פתאום, נשמות טהורות.

אז רוני - זה לא שאנחנו לא מקבלים את השונה. מצדי שיאמינו במפלצת הספגטי המעופפת או באללה. אני בעצמי, למרות עצם היותי אדם לא מאמין, עושה בגרות של 5 יח"ל בתושב"ע. אבל יש הבדל גדול מאוד בין לא לקבל את השונה מעצם השונות שלו, לבין לא לקבל את השונה בגלל הנזק הענקי שהוא יוצר במדינה. אז תפסיק עם הבולשיט שלך שאנחנו לא מקבלים את השונה - כי לאף אחד מאיתנו לא מפריע שהם חרדים ומאמינים באלוהים. מפריע לנו שהם לא תורמים למדינה, הם מחרבים אותה מבפנים, לא מועילים בכלום - ועוד מעזים לצאת בטענות ובדרישות.

עריכה: http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3905699,00.html

סופסוף אוכפים את החוק גם מול החרדים!!!

בג"ץ - יישר כוח!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא שאנחנו לא מקבלים את השונה. מצדי שיאמינו במפלצת הספגטי המעופפת או באללה. אבל יש הבדל גדול מאוד בין לא לקבל את השונה מעצם השונות שלו, לבין לא לקבל את השונה בגלל הנזק הענקי שהוא יוצר במדינה. אז תפסיק עם הבולשיט שלך שאנחנו לא מקבלים את השונה - כי לאף אחד מאיתנו לא מפריע שהם חרדים ומאמינים באלוהים. מפריע לנו שהם לא תורמים למדינה, הם מחרבים אותה מבפנים, לא מועילים בכלום - ועוד מעזים לצאת בטענות ובדרישות.

אתה אני ילד עכשיו?

:-*

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוני, אתה יודע מה הבעיה הכי גדולה עם החרדים?

אם הם היו מתעקשים לחיות בצורה פרימיטיבית פחות או יותר - זה מילא. תראה את האיימישים, חברה "פרימיטיבית" אבל יצרנית ויכולה לממן את עצמה.

אם הם היו מתעקשים לבודד את עצמם מהשאר - זה מילא.

אם הם היו זוכים רק למעט יותר משאר האוכלוסיה - זה מילא.

אם הם היו עושים רק את המינימום של החובות האזרחיות שלהם, ולא מעט יותר - זה מילא.

אבל:

- לא רק שהם חיים בצורה פרימיטיבית, הם מנסים לכפות על כולם לחיות בצורה זו ומדרדרים את כלכלה של החברה שמממנת אותם - מה שכנראה יוביל לקריסתה בעתיד הלא רחוק מאוד - וכמו שדוביזובי אמר - זה יחזיר אותנו הרבה מאוד אחרוה.

- הם לא רק חיים בנפרד, הם לאט לאט מנסים לכפות על שאר הציבור את דרך החיים שלהם. (להזכירך, הציבור שמממן אותם! הציבור שמגן עליהם! הציבור שעובד בשבילם, מנקה את הרחובות בשבילם ואוסף את הזבל בשבילם!!)

- הם לא רק זוכים להרבה יותר מכל אזרח (או אפילו עשרה אזרחים ביחד) אחר במדינה, הם גם לא מתביישים לבקש כל פעם עוד עוד.

- לא רק שהם לא ממלאים את חובם לחברה, בדמות שירות צבאי או שירות לאומי במצבים חריגים, לשלם מיסים (ולא לקבל קצת פחות קצבאות), להיות כפופים למוסדות המדינה ולא לזייף קולות בבחירות - הם גם מתפלאים שמבקרים אותם על כך.

אבל לא - החילונים/אתאיסטים שלא מקשיבים לשונה מהם הם הבעיה האמיתית. אתם לא מקבלים את השונה. אתם ממש נבלות. אבל החרדים? מה פתאום, נשמות טהורות.

אז רוני - זה לא שאנחנו לא מקבלים את השונה. מצדי שיאמינו במפלצת הספגטי המעופפת או באללה. אני בעצמי, למרות עצם היותי אדם לא מאמין, עושה בגרות של 5 יח"ל בתושב"ע. אבל יש הבדל גדול מאוד בין לא לקבל את השונה מעצם השונות שלו, לבין לא לקבל את השונה בגלל הנזק הענקי שהוא יוצר במדינה. אז תפסיק עם הבולשיט שלך שאנחנו לא מקבלים את השונה - כי לאף אחד מאיתנו לא מפריע שהם חרדים ומאמינים באלוהים. מפריע לנו שהם לא תורמים למדינה, הם מחרבים אותה מבפנים, לא מועילים בכלום - ועוד מעזים לצאת בטענות ובדרישות.

עריכה: http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3905699,00.html

סופסוף אוכפים את החוק גם מול החרדים!!!

בג"ץ - יישר כוח!

אחלה פוסט :xyxthumbs:

אבל בקשר לעריכה: אל תשמח מוקדם מידי, עד שמשהו לא קרה, הוא לא קרה.

עד שמשהו באמת יקרה, יש עוד דרך ארוכה (אבל אנחנו בהחלט בכיוון הנכון).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שזכאי למימון הזה היום הם תלמידי ישיבות נשואים, בעלי לפחות 3 ילדים שאין להם נכסים מלבד דירת מגורים (שזה כבר חתיכת נכס בימינו) ואין להם הכנסת עבודה.

מה שיקרה לדעתי הוא שישוו את התנאים לסטודנטים מכל המגזרים בחקיקה, כלומר גם סטודנט לכימיה נשוי עם 3 ילדים שלא עובד ואין לו נכסים יקבל אותו מימון

ומכיוון שמספר הסטודנטים בסטטוס הנ"ל הוא אפסי, מה שיקרה שהמצב ישאר בדיוק כמו שהוא היום.

400 סטודנטים "זכו בפיס"

כנראה בקרוב יקבלו קיצבה בדומה לאברכים

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3906692,00.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סגן שר הבריאות, יעקב ליצמן, אמר בהפגנה כי הוא מכבד את בג"ץ, אך יתפטר אם יפסוק בניגוד לתורה. "אני מקיים כל דבר שבג"ץ יחייב אותי במשרד. אם בג"ץ יחייב אותי דבר שאני לא אוכל לעמוד בו מבחינת דעת הרבנים, אני אתפטר. כסגן שר אני מחוייב לחוק".

הוא הביע תמיכה בהורי הבנות ואמר כי "לא נורא שהם הולכים לבית הסוהר". לדבריו, "אין מצב כזה שאפשר ללכת נגד הרב.

אנחנו מחונכים כל השנים שמקבלים פסקי דין של רבנים וזה הדבר הכי חשוב. אם אי אפשר את זה אז הם משלמים בבית סוהר".

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3906821,00.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביום שליצמן יתפטר מתפקיד שמרפד את כיסו, כיס מפלגתו ומממן את הישיבות של מפלגתו,

אני לא אוכל את הכובע שלי, אלא אני אמצא חנות כובעים ואפצח במסע בליסה חסר מעצורים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי יתן והגאולה (=אין חרדים בממשלה) תבוא במהרה בימינו :)

יש לי תחושת בטן שסופסוף המדינה מתקדמת בכיוון הנכון, מקווה שביבי לא יכנע ללחץ של החרדים, כמו תמיד, ויכריע סופסוף כשטובת המדינה לנגד עיניו ולא יציבות הקואליציה המשוחדת שלו. מקווה שאני לא טועה בגדול (מה שסביר להניח שיקרה, כי פוליטיקאים בדרך כלל נעשים טיפשים יותר עם הזמן, וחבל).

רק ככה אפשר יהיה לבטל את כל (או את רוב) הקצבאות להן החרדים זוכים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביבי פסק נגד החרדים בפרשת ברזילי, אני מקווה שיהיה כך גם בפרשת עמנואל.

לדעתי צריכים כבר מחר בבוקר לשלוח כוחות Search & Grab לאתר את אלה שלא הסגירו את עצמם, לתפוס אותם ולעצור אותם בגין בזיון בית המשפט (וכל האשמה דומה אחרת), בריחה ממעצר והפרת סדר ציבורי. ואז לשלוח אותם לכלא בתנאים רגילים בדיוק כמו כל אסיר אחר.

ולגבי המפגינים - בהתגלות האלימות הראשונה להיכנס בהם בכל הכוח. כמובן בתחילה רק במי שמראה אלימות אבל כולנו יודעים שזה תוך שניות אחדות יתדרדר למצב של עליהום.

כל מי שמצית פח זבל או גלגלים, לעצור אותו ולקנוס אותו על הפרת סדר ציבורי וחבלה ברכוש הזולת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסכים עם יואב, אבל לדעתי אנחנו תמימים מדי וביבי מפחד מהחרדים פחד מוות, כי אם הם יוצאים מהקואליציה שלו, היא מתפרקת לחלוטין.

וכמו שאפשר לראות, הכיסא שלו הרבה יותר חשוב מטובת הציבור, וככה גם נראת הממשלה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...